Bon 30 zł do empik.com od Banku Millennium za 3 płatności mobilne kartą Visa

Promocja zakończyła się dnia 28 lutego 2018 r.

Bon 30 zł do empik.com od Banku Millennium za 3 płatności mobilne kartą Visa Źródło obrazka: strona Banku Millennium

Właśnie pojawiła się doskonała okazja dla wszystkich pełnoletnich posiadaczy konta osobistego w Banku Millennium. Jeśli przeprowadzą trzy transakcje wirtualną kartą Visa, otrzymają bon o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Empiku. Z oferty można skorzystać do 28 lutego 2018 r. lub do wyczerpania promocyjnej puli nagród.

Organizatorem promocji „Zbliż się do nagród” jest Bank Millennium. Oferta przeznaczona jest dla obecnych klientów i ma na celu popularyzację transakcji zbliżeniowych telefonem w technologii HCE. Niestety, na nagrodę może liczyć tylko 11 500 uczestników, którzy najszybciej spełnią warunki akcji. Jeśli więc zainteresowała Cię ta propozycja, pamiętaj, że pula bonusów może rozejść się błyskawicznie i że bank może wygasić promocję przed czasem.

Do kogo skierowana jest promocja?

W promocji może wziąć udział każdy posiadacz Konta 360° i Konta 360° Student w Banku Millennium. Warto jednak podkreślić, że z najnowszej oferty mogą skorzystać tylko te osoby, które nigdy wcześniej nie dokonały żadnej transakcji telefonem z użyciem wirtualnej karty (Visa, MasterCard lub Maestro) lub Karty Mobilnej (MasterCard lub Visa). Jeśli więc przed przystąpieniem do akcji chociaż raz skorzystałeś z tej formy płatności, zostaniesz wykluczony z najnowszej promocji.

Jak zdobyć bon o wartości 30 zł?

Aby zdobyć nagrodę, będziesz musiał spełnić trzy banalnie proste warunki:

 1. Zainstalować, a następnie aktywować w swoim telefonie aplikację mobilną banku i za jej pośrednictwem zamówić wirtualną kartę Visa lub Mobilną Kartę Visa (pamiętaj - karty sygnowane logiem MasterCarda nie biorą udziału w tej promocji). W tym celu musisz posiadać telefon z systemem operacyjnym Android 4.4 (lub wyższym) oraz z funkcją NFC.
  Oczywiście, może się zdarzyć, że jesteś już posiadaczem aplikacji mobilnej oraz wirtualnej karty. Jeśli jednak nie posłużyłeś się nią dotąd ani razu, nic nie stoi na przeszkodzie, byś wziął udział w akcji.
 2. Twoim kolejnym zadaniem będzie wykonanie minimum 3 transakcji wirtualną kartą Visa na minimum 10 zł każda. Weź pod uwagę fakt, że każda z tych operacji musi być zaksięgowana najpóźniej w ostatnim dniu obowiązywania oferty. Dlatego nie czekaj z płatnościami do 28 lutego - bank najzwyczajniej nie zdąży ich rozliczyć, a Ty zostaniesz z przysłowiowym wróblem w garści. Pamiętaj też, że promocją nie są objęte transakcje „tradycyjnymi” kartami płatniczymi, wydanymi przez Visę, Mastercard i Maestro.
 3. Ostatnim wymogiem, o którym musisz pamiętać, jest wyrażenie i utrzymanie kilku zgód w okresie promocji. Chodzi o zgodę na przetwarzanie przez bank Twoich danych osobowych, a także zgodę na marketing podmiotów stanowiących jednostki powiązane i współpracujące z bankiem oraz na marketing przez środki porozumienia na odległość.

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu powyższych warunków nabędziesz prawo do otrzymania nagrody w formie elektronicznego vouchera o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Empiku. Przekazanie nagrody odbędzie się za pośrednictwem SMS-a wysłanego na numer telefonu, na który otrzymujesz hasła do autoryzacji zleceń. Nagroda – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych - zostanie wysłana najpóźniej do 28 marca 2018 roku.

Ważne! Każdy uczestnik ma możliwość skorzystania z promocji tylko jeden raz – w praktyce oznacza to, że nawet jeśli wykonasz większą liczbę transakcji (np. 6 lub 9), otrzymasz tylko jeden bon zakupowy. Vouchera nie da się zamienić na ekwiwalent pieniężny ani wykorzystać w sklepach stacjonarnych Empiku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji: „Kto szybszy, ten lepszy”

Dzięki najnowszej promocji każdy pełnoletni posiadacz rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium może w prosty sposób zyskać dodatkowe 30 zł. Jedyne, co musi zrobić, to najpóźniej do 28 lutego 2018 roku wykonać trzy płatności wirtualną kartą Visa, zainstalowaną na telefonie z systemem Android, przy czym wartość każdej z trzech transakcji nie może być mniejsza niż 10 zł.

Jeśli dotąd nie korzystałeś z tej formy płatności, śmiało możesz skorzystać z propozycji banku. Pamiętaj tylko, że pula nagród jest ograniczona, a szansę na wygraną będą miały te osoby, które najszybciej spełnią warunki oferty.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.