Bon 30 zł do empik.com od Banku Millennium za 3 płatności mobilne kartą Visa

Promocja zakończyła się dnia 28 lutego 2018 r.

Bon 30 zł do empik.com od Banku Millennium za 3 płatności mobilne kartą Visa Źródło obrazka: strona Banku Millennium

Właśnie pojawiła się doskonała okazja dla wszystkich pełnoletnich posiadaczy konta osobistego w Banku Millennium. Jeśli przeprowadzą trzy transakcje wirtualną kartą Visa, otrzymają bon o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Empiku. Z oferty można skorzystać do 28 lutego 2018 r. lub do wyczerpania promocyjnej puli nagród.

Organizatorem promocji „Zbliż się do nagród” jest Bank Millennium. Oferta przeznaczona jest dla obecnych klientów i ma na celu popularyzację transakcji zbliżeniowych telefonem w technologii HCE. Niestety, na nagrodę może liczyć tylko 11 500 uczestników, którzy najszybciej spełnią warunki akcji. Jeśli więc zainteresowała Cię ta propozycja, pamiętaj, że pula bonusów może rozejść się błyskawicznie i że bank może wygasić promocję przed czasem.

Do kogo skierowana jest promocja?

W promocji może wziąć udział każdy posiadacz Konta 360° i Konta 360° Student w Banku Millennium. Warto jednak podkreślić, że z najnowszej oferty mogą skorzystać tylko te osoby, które nigdy wcześniej nie dokonały żadnej transakcji telefonem z użyciem wirtualnej karty (Visa, MasterCard lub Maestro) lub Karty Mobilnej (MasterCard lub Visa). Jeśli więc przed przystąpieniem do akcji chociaż raz skorzystałeś z tej formy płatności, zostaniesz wykluczony z najnowszej promocji.

Jak zdobyć bon o wartości 30 zł?

Aby zdobyć nagrodę, będziesz musiał spełnić trzy banalnie proste warunki:

 1. Zainstalować, a następnie aktywować w swoim telefonie aplikację mobilną banku i za jej pośrednictwem zamówić wirtualną kartę Visa lub Mobilną Kartę Visa (pamiętaj - karty sygnowane logiem MasterCarda nie biorą udziału w tej promocji). W tym celu musisz posiadać telefon z systemem operacyjnym Android 4.4 (lub wyższym) oraz z funkcją NFC.
  Oczywiście, może się zdarzyć, że jesteś już posiadaczem aplikacji mobilnej oraz wirtualnej karty. Jeśli jednak nie posłużyłeś się nią dotąd ani razu, nic nie stoi na przeszkodzie, byś wziął udział w akcji.
 2. Twoim kolejnym zadaniem będzie wykonanie minimum 3 transakcji wirtualną kartą Visa na minimum 10 zł każda. Weź pod uwagę fakt, że każda z tych operacji musi być zaksięgowana najpóźniej w ostatnim dniu obowiązywania oferty. Dlatego nie czekaj z płatnościami do 28 lutego - bank najzwyczajniej nie zdąży ich rozliczyć, a Ty zostaniesz z przysłowiowym wróblem w garści. Pamiętaj też, że promocją nie są objęte transakcje „tradycyjnymi” kartami płatniczymi, wydanymi przez Visę, Mastercard i Maestro.
 3. Ostatnim wymogiem, o którym musisz pamiętać, jest wyrażenie i utrzymanie kilku zgód w okresie promocji. Chodzi o zgodę na przetwarzanie przez bank Twoich danych osobowych, a także zgodę na marketing podmiotów stanowiących jednostki powiązane i współpracujące z bankiem oraz na marketing przez środki porozumienia na odległość.

Przekazanie nagrody

Po spełnieniu powyższych warunków nabędziesz prawo do otrzymania nagrody w formie elektronicznego vouchera o wartości 30 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Empiku. Przekazanie nagrody odbędzie się za pośrednictwem SMS-a wysłanego na numer telefonu, na który otrzymujesz hasła do autoryzacji zleceń. Nagroda – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych - zostanie wysłana najpóźniej do 28 marca 2018 roku.

Ważne! Każdy uczestnik ma możliwość skorzystania z promocji tylko jeden raz – w praktyce oznacza to, że nawet jeśli wykonasz większą liczbę transakcji (np. 6 lub 9), otrzymasz tylko jeden bon zakupowy. Vouchera nie da się zamienić na ekwiwalent pieniężny ani wykorzystać w sklepach stacjonarnych Empiku.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji: „Kto szybszy, ten lepszy”

Dzięki najnowszej promocji każdy pełnoletni posiadacz rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium może w prosty sposób zyskać dodatkowe 30 zł. Jedyne, co musi zrobić, to najpóźniej do 28 lutego 2018 roku wykonać trzy płatności wirtualną kartą Visa, zainstalowaną na telefonie z systemem Android, przy czym wartość każdej z trzech transakcji nie może być mniejsza niż 10 zł.

Jeśli dotąd nie korzystałeś z tej formy płatności, śmiało możesz skorzystać z propozycji banku. Pamiętaj tylko, że pula nagród jest ograniczona, a szansę na wygraną będą miały te osoby, które najszybciej spełnią warunki oferty.

Z ostatniej chwili

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.