Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

30 tys. zł do wygrania w konkursie po doładowaniu telefonu w Orange

30 tys. zł do wygrania w konkursie po doładowaniu telefonu w Orange
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem tej sympatycznej akcji jest spółka Brainstrom, która przygotowała go na zlecenie Blue Media, operatora systemu doładowań kart pre-paid i firmy Orange, fundatora nagród.

Zasady są bardzo proste: doładuj swój telefon na kartę w Orange na min. 5 zł i odpowiedz na jedno pytanie konkursowe.

Do wygrania są 333 nagrody:

  • miejsce 1 - nagroda pieniężna w kwocie 30 000 PLN;
  • miejsca 2 - 11 - voucher elektroniczny na telefon Apple iPhone 13 PRO;
  • miejsca 12 - 32 - voucher elektroniczny na kamerę sportową GOPRO HERO10;
  • miejsca 33 - 333 – doładowanie telefonu biorącego udział w Konkursie na kwotę 30 PLN w sieci Orange.

Konkurs „Wakacje z Orange 9” trwa do 31 sierpnia 2022 r.

Kto może wziąć udział w konkursie

Akcja adresowana jest do osób, które ukończyły 13 lat, mieszkają na terenie RP, korzystają z karty pre-paid w Orange i mają dostęp do bankowości internetowej i/lub mobilnej lub serwisów, za pośrednictwem których można doładować telefon.

Jeżeli nie jesteś pełnoletni, do wzięcia udziału w konkursie konieczna będzie zgoda Twojego przedstawiciela ustawowego (najczęściej jest nim rodzic).

Co musisz zrobić, aby ubiegać się o nagrody?

Zasady zabawy są bardzo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2022 r. doładuj swój telefon na kartę w sieci Orange kwotą min. 5 zł, korzystając ze swojej bankowości elektronicznej lub wskazanego niżej serwisu.

Krok 2
Krok 2

Również do 31 sierpnia 2022 r. zgłoś się do udziału w konkursie na , podaj swoje dane kontaktowe, numer telefonu, który doładowałeś, i zaakceptuj:

  • regulamin akcji
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Blue Media SA.
Krok 3
Krok 3

W formularzu odpowiedz na pytanie konkursowe: „Wakacje z Orange to…”.

Informacja
Informacja

Laureaci zostaną wyłonieni do 60 dni roboczych od daty zakończenia konkursu. Organizator poinformuje Cię o wstępnym wytypowaniu do nagrody telefonicznie lub mailowo – nie będzie to jednak równoznaczne z jej przyznaniem. O tym, czy zdobyłeś nagrodę, dowiesz się w SMS-ie wysłanym na Twój numer telefonu (lista laureatów będzie dostępna także na stronie konkursu).

Nagroda
Nagroda

Przekazanie nagród nastąpi w ciągu 20 dni roboczych od dnia, w którym nastąpiło opublikowanie listy zwycięzców.

Każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda, choć telefon możesz doładować wiele razy i przy każdym doładowaniu wysłać kolejną odpowiedź.

Jak napisać odpowiedź do konkursu?

Choć wymyślenie hasła konkursowego nie jest szczególnie trudne, warto pamiętać o kilku zasadach wprowadzonych przez organizatora. Po pierwsze, zdanie nie może być dłuższe niż 200 znaków (ze spacjami). Po drugie, pod uwagę nie będą brane odpowiedzi zawierające wulgaryzmy, nawoływania do przemocy lub nietolerancji, treści obraźliwe lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszające prawa osób trzecich, reklamowe, nawiązujące do produktów i usług innych niż Orange itp.

A co z podatkiem?

O rozliczenie z fiskusem w razie wygranej nie musisz się martwić; organizator dołączy do każdej z nagród odpowiednią premię pieniężną, którą zostanie przez niego uiszczona do Urzędu Skarbowego jako należny podatek od nagrody.

Gdzie możesz doładować telefon?

W konkursie liczą się tylko doładowania za pomocą kanałów elektronicznych, np. w Twojej bankowości internetowej lub mobilnej. Spółka Blue Media ma podpisane umowy na świadczenie takich usług z następującymi bankami i serwisami :

Kliknij, aby powiększyć

Masz Orange na kartę? Zawalcz o nagrody

Prościej już się nie da: doładowujesz telefon na min. 5 zł, zgłaszasz swój udział na stronie konkursu i odpowiadasz na banalne pytanie. Jedyny wysiłek, jaki trzeba włożyć w tę akcję, to stworzenie odpowiedzi na tyle intrygującej, by doceniło ją jury konkursowe. Co to jednak dla Ciebie! 😉

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin konkursu „Wakacje z Orange IX”

O instytucji

Grupa Blue Media jest dostawcą rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży on-line: od automatyzacji domowych płatności po kompleksowe, szyte na miarę serwisy dla bankowości elektronicznej.