Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

30 tys. zł do wygrania w konkursie za doładowanie telefonu w Orange

30 tys. zł do wygrania w konkursie za doładowanie telefonu w Orange

Organizatorem tej sympatycznej akcji jest spółka Blue Media, operator systemu doładowań kart pre-paid, zaś partnerem konkursu i fundatorem nagród – Orange.

Zasady są bardzo proste: doładuj swój telefon na kartę w Orange na min. 5 zł i odpowiedz na jedno pytanie konkursowe.

Do wygrania jest aż 369 nagród:

 • 30 tys. zł lub 3 karty podarunkowe o łącznej wartości 30 tys. zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.mediaexpert.pl;
 • 3 × telefon Apple iPhone 12 Pro 128 GB
 • 5 × telefon Apple iPhone 12 Mini 64 GB
 • 10 × telefon Samsung Galaxy A72
 • 50 × karta podarunkowa o wartości 1000 zł do wykorzystania w sklepie internetowym www.mediaexpert.pl
 • 300 × doładowanie konta głównego numeru uczestniczącego konkursie kwotą 30 zł.

Konkurs „Wakacje z Orange” trwa do 31 sierpnia 2021 r.

Kto może wziąć udział w konkursie

Akcja adresowana jest do osób, które ukończyły 13 lat, mieszkają na terenie RP, korzystają z karty pre-paid w Orange i mają dostęp do bankowości internetowej i mobilnej lub serwisów, za pośrednictwem których można doładować telefon.

Jeżeli nie jesteś pełnoletni, do wzięcia udziału w konkursie konieczna będzie zgoda Twojego przedstawiciela ustawowego (najczęściej jest nim rodzic).

Co musisz zrobić, aby ubiegać się o nagrody?

Zasady zabawy są bardzo proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 sierpnia 2021 r. doładuj swój telefon na kartę kwotą min. 5 zł w swojej bankowości elektronicznej lub we wskazanym serwisie (ich listę podajemy dalej).

Krok 2
Krok 2

Również do 31 sierpnia 2021 r. zgłoś się do udziału w konkursie na , podaj swoje dane kontaktowe, numer telefonu, który doładowałeś, i zaakceptuj:

 • regulamin akcji
 • zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Blue Media SA.
Krok 3
Krok 3

W formularzu odpowiedz na pytanie konkursowe: „Moje wakacje są zawsze z Orange, ponieważ…”.

Informacja
Informacja

Laureaci konkursu zostaną wyłonieni do 60 dni roboczych od zakończenia konkursu. Organizator poinformuje Cię o wstępnym wytypowaniu do nagrody telefonicznie lub mailowo – nie będzie to jednak równoznaczne z przyznaniem nagrody. O tym, czy zdobyłeś nagrodę, dowiesz się w SMS-ie wysłanym na Twój numer telefonu (lista laureatów będzie dostępna także na stronie konkursu).

Nagroda
Nagroda

Przekazanie nagród nastąpi w ciągu 20 dni roboczych od dnia, w którym nastąpiło opublikowanie listy zwycięzców.

​​​​​Każdemu uczestnikowi konkursu przysługuje tylko jedna nagroda, choć telefon możesz doładować wiele razy, a przy każdym doładowaniu - wysłać kolejne odpowiedzi.

Jak napisać odpowiedź do konkursu?

Choć wymyślenie hasła konkursowego nie jest szczególnie trudne, warto pamiętać o kilku zasadach wprowadzonych przez organizatora. Po pierwsze, zdanie nie może być dłuższe niż 200 znaków (ze spacjami). Po drugie, pod uwagę nie będą brane odpowiedzi zawierające wulgaryzmy, nawoływania do przemocy lub nietolerancji, treści obraźliwe lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszające prawa osób trzecich, reklamowe nawiązujące do produktów i usług innych niż Orane itp.

A co z podatkiem?

O rozliczenie z fiskusem w razie wygranej nie musisz się martwić; organizator dołączy do każdej z nagród odpowiednią premię pieniężną, którą zostanie przez niego uiszczona do Urzędu Skarbowego jako należny podatek od nagrody.

Gdzie możesz doładować telefon?

W konkursie liczą się tylko doładowania za pomocą kanałów elektronicznych, np. w Twojej bankowości internetowej lub mobilnej. Spółka Blue Media ma podpisane umowy na świadczenie takich usług z następującymi bankami :

Kliknij, aby powiększyć

Możesz także wykorzystać pozabankowe serwisy, takie jak:

 • doladowania.orange.pl,
 • tutajdoladuj.pl
 • aplikacja mobilna Mój Orange,
 • aplikacja mobilna SkyCash,
 • aplikacja mobilna mPay,
 • rachuneo.pl.

Masz Orange na kartę? Zawalcz o nagrody

Prościej już się nie da: doładowujesz telefon na min. 5 zł, zgłaszasz swój udział na stronie konkursu i odpowiadasz na banalne pytanie. Jedyny wysiłek, jaki trzeba włożyć w tę akcję, to stworzenie odpowiedzi na tyle intrygującej, by doceniło ją jury konkursowe. Co to jednak dla Ciebie! 😉

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin konkursu „Wakacje z Orange VIII”

O instytucji

Grupa Blue Media jest dostawcą rozwiązań do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży on-line: od automatyzacji domowych płatności po kompleksowe, szyte na miarę serwisy dla bankowości elektronicznej.