Promocyjne 3% przez 4 miesiące na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole

Promocyjne 3% przez 4 miesiące na Rachunku Oszczędzam w Credit Agricole

Jeśli szukasz okazji do oszczędzania, zwróć uwagę na najnowszą ofertę Credit Agricole. Bank od 1 maja 2019 r. wprowadził promocyjne oprocentowanie na Rachunku Oszczędzam - 3% dla kwot do 50 tys. zł przez 4 miesiące. Jednak jak to często w takich akcjach bywa, aby uzyskać podwyższone oprocentowanie, będziesz musiał otworzyć konto osobiste.

Ostatni okres nie był zbyt łaskawy dla oszczędzających, dlatego nowa propozycja Credit Agricole – choć obejmuje raczej niewielką kwotę – i tak jest warta rozważenia. Promocja na podwyższone oprocentowanie na poziomie 3% dotyczy środków do 50 tys. zł i obowiązuje przez 4 kolejne miesiące od momentu zawarcia umowy o konto.

Kto może, a kto nie może skorzystać z promocji?

Z oferty specjalnej "Na start” mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, czyli osoby, które po 1 maja 2019 r. otworzą w Credit Agricole rachunek osobisty (z wyłączeniem Pakietu Depozytowego, Podstawowego Rachunku Płatniczego i Podstawowego Rachunku Płatniczego dla Młodych), a następnie zawnioskują o Rachunek Oszczędzam.

Niestety, osoby, które założyły konto indywidualne w Credit Agricole przed wymienioną wyżej datą, nie będą mogły wziąć udziału w promocji. Nawet jeśli w okresie obowiązywania oferty specjalnej otworzą kolejny rachunek indywidualny i w jego ramach założą nowe konto oszczędnościowe, i tak zostaną wykluczone z akcji.

3% przez 4 miesiące, do 50 tys. zł

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Credit Agricole oferuje nowym klientom preferencyjne oprocentowanie w wysokości 3% w skali roku. Naliczane będzie ono przez 4 miesiące od momentu zawarcia umowy o konto oszczędnościowe i obejmie kwotę do 50 tys. zł. Rachunek objęty jest kwartalną kapitalizacją odsetek.

Po upływie 4 miesięcy obowiązywać będzie oprocentowanie zmienne w wysokości 0,14% lub 0,44% (to ostatnie oprocentowanie będzie można uzyskać w ramach kolejnej oferty specjalnej "Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskują"). Takie same stawki (0,14% i 0,44%) będą dotyczyły środków wpłaconych jeszcze w okresie obowiązywania promocyjnych warunków konta, ale przekraczających wspomniany próg 50 tys. zł.

Niestety, na promocyjnych warunkach można otworzyć tylko jeden Rachunek Oszczędzam. Co prawda, jeśli będziesz chciał, możesz dodatkowo założyć cztery konta oszczędnościowe, jednak ich standardowe oprocentowanie jest tak mizerne, że chyba nie warto korzystać z takiej możliwości.

Otwarcie i prowadzenie Rachunku Oszczędzam jest całkowicie bezpłatne, podobnie jak pierwszy przelew w miesiącu. Jeśli jesteś posiadaczem Konta dla Ciebie GO! lub Konta dla Ciebie MOVE! za każdy kolejny zapłacisz 5 zł. Koszt kolejnych przelewów dla właścicieli Konta dla Ciebie oraz Konta dla Ciebie VIP wynosi 10 zł.

Dodatkowo 300 zł premii za Konto dla Ciebie

Warto opisać w kilku słowach sztandarowy rachunek osobisty w Credit Agricole. Konto dla Ciebie jest darmowe po spełnieniu prostych warunków. Wystarczy, że zapewnisz w danym miesiącu wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz dokonasz przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem, a zyskasz zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku (standardowo wynosi ona 7 zł), obsługę karty (standardowo 9 zł) oraz za wypłatę gotówki z obcych bankomatów w Polsce (standardowo 5 zł).

Do tego zakładając konto w ramach aktualnej promocji będziesz mógł zgarnąć jeden z trzech bonusów: 100 lub 300 zł za przeniesienie wynagrodzenia, 5% zwrotu za opłacanie rachunków (max. 300 zł rocznie) albo premię 50% wartości transakcji w ramach CAsaver (max. 300 zł rocznie).

Na specjalne warunki mogą liczyć posiadacze konta w wersji VIP. Czekają na nich m.in. darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie, darmowe przelewy ekspresowe oraz zniżki w niemal 10 tys. sklepach w Klubie Rabatowym.

Więcej informacji o opłatach i bonusach związanych z Kontem dla Ciebie znajdziesz w analizie tego rachunku.

Wysokie oprocentowanie promocyjne, niskie standardowe

W sytuacji, gdy banki tną oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat, warto gruntownie przemyśleć najnowszą propozycję Credit Agricole. Atutem oferty jest całkiem niezłe oprocentowanie 3% (obowiązujące przez 4 miesiące i obejmujące kwoty do wysokości 50 tys. zł). Z drugiej strony oprocentowanie standardowe 0,14%, obowiązujące po okresie promocji (oraz dla kwot powyżej 50 tys. zł), jest – mówiąc delikatnie – mniej niż skromne.

Jak zwykle więc zachęcamy Cię do tego, byś trzymał rękę na pulsie, a w razie potrzeby zapoznał się z naszym rankingiem kont oszczędnościowych, który ułatwi Ci podjęcie świadomej decyzji.

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.