Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

Getin Bank ponownie oferuje 3% dla nowych środków na koncie oszczędnościowym

Michał Radzimiński

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Getin Bank ponownie oferuje 3% dla nowych środków na koncie oszczędnościowym

Getin Bank poszedł zatem w ślady Banku Millennium, który odnowił promocję Konta Oszczędnościowego Profit właściwie natychmiast po zakończeniu poprzedniej edycji.

Równolegle z 3,5% do 10 tys. zł

3% w skali roku dla nowych środków do 200 tys. zł przez 3 miesiące – tak w skrócie można opisać odnowioną propozycję Getin Banku. To jednak nie koniec.

Tradycyjnie promocja z nowym środkami obowiązuje równolegle z ofertą dla nowych klientów. Jeśli więc do tej pory nie posiadałeś w banku konta osobistego oraz oszczędnościowego, to skorzystaj z obu promocji jednocześnie. W ten sposób środki do 10 tys. zł będą oprocentowanie na poziomie 3,5% w skali roku i to przez okrągłych 12 miesięcy – pod warunkiem, że na nowo otwarte konto osobiste będzie regularnie wpływało wynagrodzenie. Szczegóły tej akcji opisaliśmy tutaj.

„Nowe środki” – czym są?

Wróćmy jednak do właśnie odnowionej promocji, która potrwa do 16 grudnia 2018 r. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i obecni posiadacze pakietu produktów konto osobiste + konto oszczędnościowe. Wyłączeni są natomiast ci, którzy brali już udział w poprzednich edycjach, jeśli ich promocyjne warunki kończą się między 15 października a 16 grudnia 2018 r.

Bank wymaga też braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego.

Jeśli spełniasz powyższe warunki, to wystarczy wpłata na konto oszczędnościowe nowych środków. Za takowe zostaną uznane środki wpłacone w okresie obowiązywania oferty, które stanowią nadwyżkę ponad saldo ustalone na dzień 11 października 2018 r. Do salda zostaną wliczone wszystkie środki, które tego dnia trzymałeś na kontach oszczędnościowych i lokatach terminowych w Getin Banku – w przypadku osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z bankiem, „nowymi środkami” będzie po prostu 100% sumy wpłaconej na rachunek oszczędnościowy.

3% przez 92 dni

Tak wpłacone nowe środki będą oprocentowane na poziomie 3% w skali roku przez okres kolejnych 92 dni. Promocyjnym oprocentowaniem będą objęte środki do wysokości 200 tys. zł. Powyżej tej kwoty oraz po okresie promocyjnych warunków obowiązuje stawka standardowa - od 0,85% do 1,25% w skali roku.

Regulamin 13. edycji promocji „Na nowe środki” jest dostępny tutaj. Zachęcamy również do zapoznania się ze szczegółową analizą konta oszczędnościowego w Getin Banku.

Powrót popularnej promocji

Oferta konta oszczędnościowego – także za sprawą promocji „Na nowe środki” – z pewnością zasługuje na popularność, którą się cieszy. Odnowienie akcji to dobra wiadomość dla tych oszczędzających, którzy ostatnio z niej nie skorzystali. Jeśli masz więc do ulokowania środki, do których chciałbyś mieć swobodny dostęp, to konto oszczędnościowe w Getin Banku może być całkiem dobrą alternatywą dla lokaty.

Martwisz się wymogiem otwarcia konta osobistego? Niepotrzebnie. Konto Proste Zasady to rachunek, który może być całkiem darmowy po dokonaniu zaledwie jednej płatności kartą w miesiącu. Co więcej, otwierając go w tej promocji możesz zyskać „na dzień dobry” 50 zł premii, a polecając go znajomym – kolejne 500 zł.