Bank Pekao przedłuża promocję z 3% na Koncie Oszczędnościowym i Koncie Oszczędnościowym Premium

Bank Pekao przedłuża promocję z 3% na Koncie Oszczędnościowym i Koncie Oszczędnościowym Premium Źródło obrazk: strona Banku Pekao

Dobra wiadomość dla oszczędzających: Bank Pekao po raz kolejny przedłuża okres obowiązywania promocji swojego konta oszczędnościowego. Dzięki temu osoby poszukujące efektywnego sposobu na oszczędzanie co najmniej do końca listopada będą mogły skorzystać z oprocentowania 3%, obowiązującego nawet przez 12 miesięcy.

Takie wiadomości lubimy. Już wydawało się, że wachlarz interesujących ofert oszczędnościowych na rynku będzie od listopada będzie nieco węższy, a tu niespodzianka – Pekao przedłużył promocję konta oszczędnościowego do 30 listopada 2018 r.

No dobrze, przyznajemy: podobnie bank postąpił już miesiąc temu, więc i tym razem mogliśmy mieć nadzieję na powtórzenie tego scenariusza. Nie jest to zatem aż tak wielkie zaskoczenie.

O co chodzi w promocji?

W każdym razie fakty są takie, że warunki oferty promocyjnej nie uległy zmianie. Z Konta Oszczędnościowego może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która do 30 listopada 2018 r. otworzy jednocześnie Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe, a dodatkowo:

 • w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2018 r. nie posiadała w Banku Pekao żadnego rachunku LUB
 • co prawda posiadała we wskazanym okresie konto lub konta, ale suma średnich miesięcznych sald tych rachunków nie przekraczała 50 zł (lub równowartości tej kwoty w walucie obcej).

Osoby spełniające powyższe warunki mogą liczyć na atrakcyjne warunki korzystania z konta oszczędnościowego. Oprocentowanie 3% w skali roku obowiązuje przez 365 dni i obejmuje kwoty do 20 tys. zł. Środki powyżej tej kwoty oraz po upływie roku oprocentowane są na poziomie 0,7%.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Alternatywa: 3% do 100 tys. zł z Kontem Oszczędnościowym Premium

A może zależy Ci na objęciu promocyjnym oprocentowaniem wyższej kwoty? Dla takich klientów bank przygotował alternatywę w postaci Konta Oszczędnościowego Premium.

Różnice w tym przypadku są trzy. Po pierwsze, Konto Oszczędnościowe Premium można otworzyć wyłącznie wraz z Kontem Świat Premium lub Eurokontem Prestiżowym (wyłączeni są nowi posadacze Konta Przekorzystnego). Po drugie, oprocentowanie 3% obowiązuje nie przez rok, a pół roku, za to z miesięczną kapitalizacją odsetek.

Po trzecie – i najważniejsze – promocyjne oprocentowanie obejmie środki w wysokości aż do 100 tys. zł.

Regulamin znajdziesz tutaj.

Co warto wiedzieć?

Jeszcze jedno: musisz się zdecydować. Pekao nie pozwala bowiem na łączenie obu ofert związanych z rachunkami oszczędnościowymi. Z oferty promocyjnej skorzystasz w oddziale lub w placówce partnerskiej.

Poza atrakcyjnym oprocentowaniem Konto Oszczędnościowe oferuje możliwość swobodnego wypłacania środków bez utraty dotychczas wypracowanych odsetek oraz darmowe przelewy na konto osobiste zlecone w bankowości mobilnej.

Kolejny miesiąc na skorzystanie z dobrej oferty

Przedłużenie promocji do 30 listopada sprawia, że kolejni nowi klienci Banku Pekao będą mieli możliwość skorzystania z naprawdę dobrej oferty Konta Oszczędnościowego 3%.

Kto wie, może bank „pójdzie za ciosem” i postąpi ponownie w grudniu? To możliwe, ale z całą pewnością nie warto ryzykować - lepiej już teraz rozważyć propozycję i podjąć decyzję o ewentualnym otwarciu konta.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.