Bank Pekao przedłuża promocję z 3% na Koncie Oszczędnościowym i Koncie Oszczędnościowym Premium

Bank Pekao przedłuża promocję z 3% na Koncie Oszczędnościowym i Koncie Oszczędnościowym Premium Źródło obrazk: strona Banku Pekao

Dobra wiadomość dla oszczędzających: Bank Pekao po raz kolejny przedłuża okres obowiązywania promocji swojego konta oszczędnościowego. Dzięki temu osoby poszukujące efektywnego sposobu na oszczędzanie co najmniej do końca listopada będą mogły skorzystać z oprocentowania 3%, obowiązującego nawet przez 12 miesięcy.

Takie wiadomości lubimy. Już wydawało się, że wachlarz interesujących ofert oszczędnościowych na rynku będzie od listopada będzie nieco węższy, a tu niespodzianka – Pekao przedłużył promocję konta oszczędnościowego do 30 listopada 2018 r.

No dobrze, przyznajemy: podobnie bank postąpił już miesiąc temu, więc i tym razem mogliśmy mieć nadzieję na powtórzenie tego scenariusza. Nie jest to zatem aż tak wielkie zaskoczenie.

O co chodzi w promocji?

W każdym razie fakty są takie, że warunki oferty promocyjnej nie uległy zmianie. Z Konta Oszczędnościowego może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która do 30 listopada 2018 r. otworzy jednocześnie Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe, a dodatkowo:

 • w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca 2018 r. nie posiadała w Banku Pekao żadnego rachunku LUB
 • co prawda posiadała we wskazanym okresie konto lub konta, ale suma średnich miesięcznych sald tych rachunków nie przekraczała 50 zł (lub równowartości tej kwoty w walucie obcej).

Osoby spełniające powyższe warunki mogą liczyć na atrakcyjne warunki korzystania z konta oszczędnościowego. Oprocentowanie 3% w skali roku obowiązuje przez 365 dni i obejmuje kwoty do 20 tys. zł. Środki powyżej tej kwoty oraz po upływie roku oprocentowane są na poziomie 0,7%.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Alternatywa: 3% do 100 tys. zł z Kontem Oszczędnościowym Premium

A może zależy Ci na objęciu promocyjnym oprocentowaniem wyższej kwoty? Dla takich klientów bank przygotował alternatywę w postaci Konta Oszczędnościowego Premium.

Różnice w tym przypadku są trzy. Po pierwsze, Konto Oszczędnościowe Premium można otworzyć wyłącznie wraz z Kontem Świat Premium lub Eurokontem Prestiżowym (wyłączeni są nowi posadacze Konta Przekorzystnego). Po drugie, oprocentowanie 3% obowiązuje nie przez rok, a pół roku, za to z miesięczną kapitalizacją odsetek.

Po trzecie – i najważniejsze – promocyjne oprocentowanie obejmie środki w wysokości aż do 100 tys. zł.

Regulamin znajdziesz tutaj.

Co warto wiedzieć?

Jeszcze jedno: musisz się zdecydować. Pekao nie pozwala bowiem na łączenie obu ofert związanych z rachunkami oszczędnościowymi. Z oferty promocyjnej skorzystasz w oddziale lub w placówce partnerskiej.

Poza atrakcyjnym oprocentowaniem Konto Oszczędnościowe oferuje możliwość swobodnego wypłacania środków bez utraty dotychczas wypracowanych odsetek oraz darmowe przelewy na konto osobiste zlecone w bankowości mobilnej.

Kolejny miesiąc na skorzystanie z dobrej oferty

Przedłużenie promocji do 30 listopada sprawia, że kolejni nowi klienci Banku Pekao będą mieli możliwość skorzystania z naprawdę dobrej oferty Konta Oszczędnościowego 3%.

Kto wie, może bank „pójdzie za ciosem” i postąpi ponownie w grudniu? To możliwe, ale z całą pewnością nie warto ryzykować - lepiej już teraz rozważyć propozycję i podjąć decyzję o ewentualnym otwarciu konta.

Z ostatniej chwili

 • 22.01.2019 13:50

  Założenie Konta Internetowego w Alior Banku i 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 40 dni, da Ci nagrodę - 100 zł na Allegro.

 • 18.01.2019 15:46

  I kolejna akcja ING - tym razem nawet 150 zł do wydania na Circle K za wyrobienie karty kredytowej Mastercard.

 • 18.01.2019 14:45

  ING promuje swoje fundusze inwestycyjne - za regularne lokowanie środków w te instrumenty możesz otrzymać nawet 200 zł premii. Sprawdź szczegóły oferty.

 • 17.01.2019 18:33

  Władze Getin Noble Banku i Idea Banku uzgodniły plan połączenia obu instytucji.

 • 17.01.2019 18:14

  Polonus przyznaje 10 zł zniżki na przejazdy dzięki opłaceniu biletów przy pomocy cyfrowego portfela Visa Checkout.

 • 17.01.2019 11:07

  Lubisz płacić szybko i wygodnie? Skorzystaj z darmowej opaski zbliżeniowej od mBanku.

 • 16.01.2019 14:51

  Bank Pekao ponownie oferuje posiadaczom rachunków osobistych 3% na Koncie Oszczędnościowym. Sprawdź warunki aktualnej promocji.

 • 16.01.2019 13:52

  Ci, którzy nie mają jeszcze rachunku osobistego w Pekao mogą założyć jedno z 3 promowanych kont i po spełnieniu 2 prostych warunków zgarnąć 100 zł premii.

 • 14.01.2019 18:27

  Zmiany w ofercie kont osobistych mBanku. Będzie przejrzyściej i taniej.

 • 14.01.2019 10:32

  Bank Millennium przedłużył ofertę z 2,7% dla nowych środków na Koncie Profit, zmieniając jej warunki.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.