Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

3% do 20 tys. zł na koncie oszczędnościowym Alior Banku do 31 marca 2020 r.

3% do 20 tys. zł na koncie oszczędnościowym Alior Banku do 31 marca 2020 r.
Spis treści

Posiadacze Konta Jakże Osobistego Alior Banku, którzy wybrali jako jedną z korzyści podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, będą się mogli cieszyć z 3% w skali roku, dla kwot do 20 000 zł, aż do 31 marca 2020 r. 

Konto oszczędnościowe - warunki wyższego oprocentowania

Warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania konta oszczędnościowego jest wybranie takiej korzyści do Konta Jakże Osobistego. Wówczas bank będzie naliczał promocyjne odsetki do 31 marca 2020 r. Dla otrzymania oprocentowania 3% dla kwot do 20 000 zł nie jest konieczne wpłacanie "nowych środków" czy spełnianie innych warunków.

Standardowe oprocentowanie – poza promocją i dla kwot przekraczających 20 000 zł - uzależnione jest od momentu otwarcia konta oszczędnościowego. Dla rachunków uruchomionych do 5 grudnia 2019 r. włącznie, ustalane jest ono w oparciu o stawkę WIBOR 1M pomniejszoną o 0,75 p.p., a dla tych otwartych po tej dacie wynosi 0,5% w skali roku.

Konto oszczędnościowe prowadzone jest bezpłatnie. Może być do niego wydana karta debetowa Mastercard Debit. Jej wydanie kosztuje 10 zł, a miesięczny koszt korzystania wynosi 3 zł.

Pierwszy przelew w miesiącu z konta oszczędnościowego jest bezpłatny. Każdy kolejny kosztuje 5 zł (jeśli jest dokonywany na rachunek w Alior Banku) lub 10 zł.

Konto Jakże Osobiste - premia pieniężna i 10 bonusów do wyboru

Konto Jakże Osobiste w Alior Banku to bardzo elastyczny i przystępny cenowo rachunek (darmowy dla osób poniżej 26 roku życia). Otwierając go w ramach promocji, zgarniesz bonus gotówkowy.

Wielkim atutem Konta Jakże Osobistego jest możliwość samodzielnego wyboru korzyści, jakie będą z nim związane. Dwie z nich są bezpłatne, za każdą kolejną trzeba zapłacić. Ważne, że bonusy można zmieniać  w trakcie korzystania z konta, dopasowywać je do swoich aktualnych potrzeb.

Bonus wybrany w bankowości elektronicznej lub w oddziale jest aktywny już następnego dnia.

Dodatkowe nagrody

Pamiętaj, że 3% na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 000 zł) otrzymasz tylko wtedy, gdy wybierzesz tę opcję jako jedną z korzyści do Konta Jakże Osobistego. To nie jedyna nagroda, jaką możesz zgarnąć, będąc klientem Alior Banku, jest ich znacznie więcej.

Tym, którzy się jeszcze wahają, zwracamy uwagę na kolejne atuty oferty Alior Banku – często objęty promocjami Kantor Walutowy

oraz Konto Mega Oszczędnościowe, na którym można na korzystny procent ulokować kolejne środki.

Podsumowując: co prawda do Konta Jakże Osobistego masz "tylko" 10 korzyści do wyboru, ale doliczając inne akcje specjalne organizowane przez Alior Bank dla swoich klientów, będziesz mógł wybierać spośród kilkunastu bonusów.