Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Alior Bank zdecydował o przedłużeniu podwyższonego oprocentowania konta oszczędnościowego. Szczegóły znajdziesz tutaj.

3% na koncie oszczędnościowym Alior Banku do końca 2019 r.

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

3% na koncie oszczędnościowym Alior Banku do końca 2019 r.

Atrakcyjne warunki jednej z korzyści dodawanych do Konta Jakże Osobistego Alior Banku - 3% na koncie oszczędnościowym, do kwoty 20 000 zł - będą obowiązywały jeszcze przez ponad rok – do 31 grudnia 2019 r. Z tak wysokiego oprocentowania swoich środków będą się mogli cieszyć ci, którzy wybiorą właśnie tę korzyść jako jeden z bonusów do swojego rachunku osobistego.

Konto oszczędnościowe - ważne informacje

Oprocentowanie konta oszczędnościowego wyniesie 3% dla kwot do 20 000 zł, jeśli zostanie wybrane jako aktywna korzyść do Konta Jakże Osobistego. Zgodnie z najnowszą tabelą oprocentowania bonusowe oprocentowanie będzie w takim przypadku obowiązywało do 31 grudnia 2019 r.

Standardowe oprocentowanie – poza promocją i dla kwot przekraczających 20 000 zł - ustalane jest w oparciu o stawkę WIBID1M pomniejszoną o 0,5 p.p.

Konto oszczędnościowe prowadzone jest bezpłatnie. Może być do niego wydana karta debetowa Mastercard Debit. Jej wydanie kosztuje 10 zł, a miesięczny koszt korzystania z niej wynosi 3 zł.

Pierwszy przelew w miesiącu z konta oszczędnościowego jest bezpłatny. Każdy kolejny kosztuje 10 zł. Identyczna zasada obowiązuje przy wypłacie z niego środków w oddziale lub za pomocą karty debetowej.

Konto Jakże Osobiste - 10 bonusów do wyboru

Konto Jakże Osobiste Alior Banku to bardzo elastyczny i przystępny cenowo rachunek (dla osób poniżej 26 r.ż. darmowy). Prowadzenie konta, karta debetowa i przelewy internetowe są darmowe. Największą zaletą rachunku jest możliwość samodzielnego wyboru korzyści, jakie będą z nim związane. W puli jest aż 10 bonusów: od darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce lub na świecie, aż po ubezpieczenie w podróży za granicą.

Dwie korzyści są zupełnie darmowe. Za każdą następną bank pobiera opłatę 3,50 zł miesięcznie. Bonus wybrany w bankowości elektronicznej lub w oddziale jest aktywny już następnego dnia.

Zapraszamy do lektury tekstu, w którym dokładnie prześwietliliśmy Konto Jakże Osobiste.

100 zł za Konto Jakże Osobiste

Przyznasz, że 3% na koncie oszczędnościowym przez rok brzmi atrakcyjnie. Zapewne propozycja ta wyda Ci się jeszcze bardziej ciekawa, gdy dowiesz się, że zakładając Konto Jakże Osobiste w trwającej aktualnie promocji, możesz dodatkowo zgarnąć 100 zł. Wystarczy, że przystąpisz do tej akcji do 31 grudnia 2018 r. Będąc już posiadaczem Konta Jakże Osobistego, musisz zapewnić na nie wpływ w wysokości min. 1 000 zł i wykonać przynajmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartę debetową lub Blikiem.

Szczegółowy opis tej promocji znajdziesz w naszym artykule.

Dodatkowe informacje dla niezdecydowanych

Tym, którzy się jeszcze wahają, zwracamy uwagę na kolejne atuty oferty Alior Banku – często objęty promocjami Kantor Walutowy, Konto Mocno Oszczędnościowe (w ramach akcji specjalnych środki do kwoty 100 000 zł są oprocentowane 2,7% przez 4 miesiące) czy Program Rekomendacyjny, w którym za każde skuteczne polecenie Alior Banku otrzymasz 60 zł premii.

Pamiętaj, że 3% na koncie oszczędnościowym do kwoty 20 000 zł otrzymasz tylko wtedy, gdy wybierzesz tę opcję jako jedną z korzyści do Konta Jakże Osobistego.