Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

3% na Koncie Oszczędnościowym w TMUB – letnia edycja promocji

3% na Koncie Oszczędnościowym w TMUB – letnia edycja promocji
Spis treści

Oferta specjalna na ekstra oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym weszła najwyraźniej na stałe do propozycji T-Mobile Usługi Bankowe. Podobnie jak w poprzedniej edycji możesz liczyć na oprocentowanie na poziomie 3% dla środków do 50 tys. zł – przez 92 dni.

Promocyjne odsetki przysługują jednak wyłącznie nowym klientom, którzy otworzą – oprócz Konta Oszczędnościowego – także jeden z rachunków osobistych w T-Mobile Usługi Bankowe: Konto Freemium lub Konto Premium.

Do promocji możesz przystąpić do 25 września 2019 r.

Bank nie zapomina jednak o obecnych klientach; osoby, które zapewnią wpływ wynagrodzenia (lub stypendium, emerytury/renty) na rachunek osobisty, TMUB wynagrodzi odsetkami na poziomie 1,5% dla środków do 50 tys. zł – do 31 grudnia 2019 r.

Kto może zyskać 3% na Koncie Oszczędnościowym?

Promocja na podwyższone oprocentowanie na poziomie 3% skierowana jest wyłącznie do nowych klientów. Za nowego klienta bank uznaje osobę, która od 1 lipca 2017 r. do 30 czerwca 2019 r. nie posiadała w TMUB rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, czyli bieżącego konta osobistego.

Oznacza to, że jeśli kiedyś miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed lipcem 2017 r., to możesz skorzystać z tej oferty specjalnej i zyskać promocyjne odsetki.

Proste kroki do podwyższonego oprocentowania 3%

Zasady tej akcji nie są w żadnym stopniu skomplikowane. Jeżeli chcesz zyskać oprocentowanie na poziomie 3%, powinieneś spełnić poniższe warunki:

  1. Otwórz konto osobiste Freemium lub Premium. Pamiętaj, że krok ten musisz wykonać przed założeniem Konta Oszczędnościowego.
  2. Do 25 września 2019 r. załóż Konto Oszczędnościowe i wpłać na nie swoje oszczędności.

I to wszystko. Nie musisz spełniać żadnych dodatkowych kryteriów.

O czym powinieneś pamiętać?

Jak już wspominaliśmy, bank wymaga, aby Konto Oszczędnościowe założone zostało dopiero po podpisaniu umowy o rachunek osobisty. Nie warto z tym zwlekać do ostatnich dni promocji, bowiem za datę otwarcia ROR bank uzna dzień, w którym przekaże Ci SMS z wiadomością o uruchomieniu konta osobistego (w przypadku umowy zawieranej przez kuriera) lub dzień przesłania przez bank na Twój adres e-mail wiadomości z potwierdzeniem otwarcia konta (potwierdzenie umowy przelewem).

Kolejną bardzo ważną kwestią jest to, że oprocentowanie promocyjne obowiązuje już od następnego dnia po otwarciu Konta Oszczędnościowego – nie zaś od chwili, kiedy przelejesz na nie środki. Oznacza to, że jeżeli założysz konto w pierwszych dniach lipca, a oszczędności zdeponujesz dopiero na początku września, to odsetki na poziomie 3% będą przysługiwały Ci tylko ok. 1 miesiąca (nie zaś 92 dni).

Oprocentowanie promocyjne obowiązuje wyłącznie na jednym Koncie Oszczędnościowym.

Konto Oszczędnościowe T-Mobile Usługi Bankowe – najważniejsze parametry

Poza okresem promocji rachunek oszczędnościowy nie prezentuje się szczególnie atrakcyjnie, choć ze standardowym oprocentowaniem na poziomie ok. 1,04% nie odbiega od średniej rynkowej. Jest przy tym zupełnie bezpłatny, a bank nie pobiera prowizji od pierwszego przelewu przez Internet w miesiącu.

Ciekawostką jest, że do rachunku możesz otrzymać kartę i korzystać z wielu funkcjonalności zazwyczaj niedostępnych dla kont oszczędnościowych, jak np. wypłaty z bankomatów czy przelewy natychmiastowe.

Parametry Konta Oszczędnościowego przedstawiamy poniżej.

Freemium czy Premium? Oferta kont osobistych TMUB

Zasady promocji na podwyższone oprocentowanie wymagają od Ciebie otwarcia również rachunku osobistego. T-Mobile Usługi Bankowe proponuje Ci dwa rachunki do wyboru. Pierwszym z nich jest standardowe Konto Freemium, którego najważniejsze cechy prezentują się następująco:

Dla bardziej wymagających klientów bank przygotował zaś Konto Premium:

Interesująca oferta dla oszczędzających

W obecnej sytuacji na rynku oszczędności każda propozycja odbiegająca od „średniej” godna jest rozważenia. Cieszy nas, że T-Mobile Usługi Bankowe ponownie proponuje odsetki na poziomie 3% dla kwot do 50 tys. zł, choć szkoda, że oferta dotyczy wyłącznie nowych klientów.

Obecni klienci banku mogą podwyższyć standardowe oprocentowanie z ok. 1,04% do 1,5%, jeśli na swoje konto osobiste zapewnią wpływ wynagrodzenia.

Pewną niedogodnością oferty TMUB jest konieczność posiadania rachunku osobistego. Możesz z niej jednak uczynić wymierny atut: jeśli chcesz nieco zwiększyć swoje zyski, skorzystaj z moneybacku, jaki oferują Konto Freemium i Konto Premium, i zyskuj co miesiąc od 15 zł do 25 zł zwrotu za płatności kartą. A jeżeli skutecznie polecisz któryś ze wspomnianych rachunków, bank wypłaci Ci 50 zł premii. Po zsumowaniu wszystkich korzyści może się okazać, że Twój zysk będzie wyraźnie wyższy, niż pierwotnie zakładałeś.