Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

3% na Koncie Oszczędnościowym w Bank Pekao SA. Tym razem na 4 miesiące

Justyna Kalicińska
Justyna Kalicińska

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

3% na Koncie Oszczędnościowym w Bank Pekao SA. Tym razem na 4 miesiące

To już kolejna odsłona promocji Konta Oszczędnościowego w Banku Pekao SA. Cieszy nas, że bank utrzymał obowiązującą stawkę oprocentowania, dzięki czemu oszczędzający mogą liczyć na oprocentowanie na poziomie 3% dla kwot do 30 tys. zł (oszczędności powyżej tej kwoty oprocentowane są na poziomie 0,7%). Niestety, czas obowiązywania oferty specjalnej został skrócony ze 180 dni do 120 dni (czyli 4 miesięcy).

Jeżeli interesuje Cię lokowanie wyższych kwot, Pekao również ma dla Ciebie propozycję: promocyjne 3% na Koncie Oszczędnościowym Premium – do 100 tys. zł.

Uzyskanie premiowego oprocentowania wymaga otwarcia nie tylko Konta Oszczędnościowego, ale również rachunku osobistego w Pekao SA.

Trzecia edycja akcji "3,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium” trwa do 31 marca 2020 r.

Tylko dla nowych klientów

Promocja Banku Pekao SA dedykowana jest osobom, które od dłuższego czasu nie posiadały w tej instytucji żadnego rachunku ani lokaty – dokładnie od 1 stycznia 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. Warunek ten obejmuje również współposiadaczy kont.

Od tej zasady jest jeden wyjątek: jeżeli w podanym okresie posiadałeś jakikolwiek rachunek w Pekao (konto lub lokatę), ale suma średnich miesięcznych sald na tych rachunkach nie przekraczała wówczas 50 zł (lub równowartości tej kwoty w walutach obcych), to także możesz wziąć udział w promocji i zyskać 3% na rachunku oszczędnościowym.

Konto oszczędnościowe wyłącznie z rachunkiem osobistym

Otwarcie rachunku oszczędnościowego w promocji uzależnione jest od posiadania konta osobistego w Banku Pekao: Konta Przekorzystnego, Konta Świat Premium lub Eurokonta Prestiżowego.

Standardowym rachunkiem osobistym Pekao jest Konto Przekorzystne: funkcjonalne, a jednocześnie tanie w prowadzeniu:

Jak widzisz, dla osób do 26. roku życia Konto Przekorzystne jest praktycznie darmowe. Ale i później podstawowych opłat i prowizji można z łatwością uniknąć; wystarczy, że na rachunek będzie wpływało min. 500 zł miesięcznie oraz zostanie wykonana jedna transakcja kartą.

3% na Koncie Oszczędnościowym

Po założeniu rachunku osobistego przyjdzie kolej na otwarcie Konta Oszczędnościowego w promocji. Możesz to zrobić w oddziale lub w placówce partnerskiej banku.

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 3% będzie obowiązywało przez 120 dni od chwili podpisania umowy o Konto Oszczędnościowe. Po upływie 4 miesięcy obowiązywać będzie standardowa stawka w wysokości 0,7%.

Należy zwrócić uwagę, że każdy przelew wewnętrzny zrealizowany przez „zwykłą” bankowość internetową to koszt aż 7 zł. Prowizji tej unikniesz, zlecając przelew w bankowości mobilnej (przez smartfona).

W promocji możesz otworzyć tylko jedno Konto Oszczędnościowe. Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Oferta premium: 3% do 100 tys. zł

Dla osób poszukujących możliwości ulokowania wyższych kwot na atrakcyjny procent Bank Pekao przygotował specjalną ofertę: 3% na Koncie Oszczędnościowym Premium dla środków do 100 tys. zł.

Rachunek Premium możesz otworzyć wyłącznie z Kontem Świat Premium lub Eurokontem Prestiżowym. Niestety, ofert nie można łączyć, dlatego już na wstępie powinieneś zdecydować, która wersja promocji bardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Nowy Rok z dobrymi informacjami dla oszczędzających

To, że niełatwo jest ulokować pieniądze w bankach na satysfakcjonującym poziomie, nie jest żadną tajemnicą. Tym bardziej doceniamy wszystkie oferty specjalne, dzięki którym nasze zyski z oszczędności mogą odbiegać od mizernej średniej rynkowej.

Zatem jeżeli szukasz dobrego rachunku osobistego, który można powiązać z ciekawym kontem oszczędnościowym, to zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na propozycję Banku Pekao.

Załóż konto na stronie promocji