Na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku bez zmian: 3,5% do 400 tys. zł przez 5 miesięcy

Na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku bez zmian: 3,5% do 400 tys. zł przez 5 miesięcy

Ruszyła nowa odsłona promocji oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku. Po raz kolejny można się cieszyć z 3,5% dla kwot do 400 000 zł przez 5 miesięcy. Ważne, by wpłacić nowe środki, bo tylko one są objęte wyższym oprocentowaniem.

Koniec promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym zawsze rodzi pytanie, czy zostanie ona przedłużona, a jeśli tak, to jak wysokie oprocentowanie bank zaproponuje w nowej edycji. Getin Bank po raz kolejny nie zawiódł i uruchomił kolejną odsłonę akcji z podwyższonym oprocentowaniem konta oszczędnościowego. Po raz kolejny proponuje 3,5% przez 5 miesięcy dla "nowych środków" do kwoty 400 000 zł.

Oferta obowiązuje do 3 marca 2019 r.

Istotne informacje

Zanim podejmiesz decyzję o założeniu Konta Oszczędnościowego w Getin Banku, powinieneś poznać najważniejsze szczegóły tej oferty:

 • oprocentowanie promocyjne wynosi 3,5% i obowiązuje przez 5 miesięcy (dokładnie 152 dni kalendarzowe) od wpływu nowych środków;
 • maksymalna kwota objęta podwyższonym oprocentowaniem to 400 000 zł - wyższe kwoty będą objęte oprocentowaniem standardowym (według tabeli oprocentowania - od 1,05% do 1,25%);
 • nowe środki to nadwyżka środków nad saldem depozytów klienta w banku na dzień 27 stycznia 2019 r.

Co się stanie po upływie 5 miesięcy? Twoje środki będą potraktowane jako "stare" i tym samym będą podlegały standardowemu oprocentowaniu. Wynosi ono 0,85% dla kwot do 50 000 zł oraz od 0,95% do 1,25% (w zależności od kwoty) dla nadwyżki ponad tę kwotę.

Kto może skorzystać z oferty?

Poznałeś już podstawowe informacje o specjalnych warunkach oprocentowania obowiązujących na Koncie Oszczędnościowym w ramach najnowszej edycji promocji "Na nowe środki". Najwyższa pora, byś sprawdził, czy w ogóle możesz z niej skorzystać.

Getin Bank kieruje ją do osób, które posiadają lub założą Konto Oszczędnościowe ORAZ konto osobiste - Konto Proste Zasady. Musisz także posiadać wyrażone zgody marketingowe (w tym na marketing bezpośredni i otrzymywanie informacji handlowych) i nie możesz ich odwołać w trakcie trwania oferty.

Jeśli już wcześniej korzystałeś z promocji "na nowe środki" na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku, sprawdź, czy między 4 lutego a 3 marca 2019 r. nie kończy Ci się okres podwyższonego oprocentowania. Gdyby tak było, to niestety nie możesz przystąpić do nowej edycji!

Regulamin XVII edycji oferty "Na nowe środki" znajdziesz tutaj.

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku - przydatne informacje

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku prowadzone jest bezpłatnie. Standardowe oprocentowanie jest zróżnicowane i wynosi tylko 0,85% dla kwot do 50 000 zł; nadwyżka ponad tę kwotę jest objęta stawką od 0,95% do 1,25%. Pierwsza operacja na rachunku w miesiącu (przelew lub wypłata gotówkowa) jest darmowa, za każdą kolejną zapłacisz 9 zł.

Dla tych, którzy po raz pierwszy zamierzają skorzystać z oferty rachunku oszczędnościowego w Getin Banku, mamy jeszcze jedną bardzo dobrą informację. W ramach trwającej równolegle promocji "na start" można uzyskać 3,5% dla kwot do 10 000 zł przez całe 12 miesięcy! Ta propozycja ważna jest do 28 lutego 2019 r. Warunkiem otrzymania tak korzystnych warunków jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia na rachunek osobisty w Getin Banku.

Twoje środki są chronione

Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje środki zgromadzone w Getin Banku są bezpieczne, to uspokajamy. Wszystkie banki w Polsce objęte są ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego - dotyczy to środków do równowartości 100 000 euro (ok. 430 000 zł) na jednego klienta.

Wpłacając kwotę niższą niż wspomniana, nie musisz się niczego obawiać. Nawet w razie kłopotów banku powinieneś szybko odzyskać swoje pieniądze.

Dobre propozycje warto kontynuować

Cieszy nas, że Getin Bank ponownie zaproponował atrakcyjne warunki oprocentowania swojego konta oszczędnościowego. Na tle innych banków wyróżnia się ono wysokością oprocentowania, czasem jego trwania oraz kwotą, jaka może nim być objęta.

Na dodatek nie ma żadnych dodatkowych warunków czy kruczków. Wystarczy zadbać o wpłatę "nowych" środków. Ci, którzy wcześniej nie korzystali z oferty Getin Banku, muszą wcześniej założyć rachunek osobisty i oszczędnościowy. Nowi klienci powinni wiedzieć, że już na tym etapie mogą zyskać. Otwierając Konto Proste Zasady w programie poleceń, otrzymają 50 zł premii, a przy wpływie wynagrodzenia na Konto Oszczędnościowe zostanie ono objęte trwającą 12 miesięcy ofertą specjalną.

Zależy Ci na korzystnym lokowaniu Twoich pieniędzy? Na pewno tak. Rozważ więc ofertę oszczędnościową Getin Banku.

Z ostatniej chwili

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

 • 7.03.2019 12:49

  Prosta promocja dla obecnych i nowych klientów Santandera. Bank płaci 20 zł w formie kodu rabatowego na Allegro za 2 płatności mobilne.

 • 7.03.2019 07:29

  ING Bank Śląski przedłużył podwyższone do 2,5% w skali roku oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego. Z promocji skorzystają nowi i obecni klienci.

 • 5.03.2019 15:21

  Płacąc aplikacją IKO banku PKO BP za zakupy, zdobędziesz kod promocyjny uprawniający do korzystania przez 60 dni za darmo z aplikacji Lecton.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.