3,5% do 400 tys. zł przez 5 miesięcy na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku

3,5% do 400 tys. zł przez 5 miesięcy na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku

Getin Bank raz jeszcze stawia na sprawdzone rozwiązania i uruchamia kolejną edycję promocji Konta Oszczędnościowego. Ponownie możemy zyskać 3,5% dla kwot do 400 tys. zł, o ile wpłacimy nowe środki. Wyższą stawkę dla naszych oszczędności tym razem zyskamy przez 5 miesięcy.

Po tym, jak z nowym rokiem Idea Bank przedłużyła promocję Konta Idealnie Prostego, zastanawialiśmy się, jaka będzie odpowiedź Getin Banku. Okazuje się, że znów możemy w nim skorzystać z oferty "na nowe środki" na Koncie oszczędnościowym i to na nieco lepszych warunkach. Propozycja obowiązuje do 3 lutego 2019 r.

Najważniejsze informacje

Zanim podejmiesz decyzję o założeniu Konta Oszczędnościowego w Getin Banku, powinieneś poznać najważniejsze szczegóły tej oferty:

 • oprocentowanie promocyjne wynosi 3,5% i obowiązuje przez 5 miesięcy (dokładnie 152 dni kalendarzowe) od wpływu nowych środków;
 • maksymalna kwota objęta podwyższonym oprocentowaniem to 400 tys. zł - wyższe kwoty będą oprocentowane standardowo (według tabeli oprocentowania - od 1,05% do 1,25%);
 • nowe środki to nadwyżka środków nad saldem depozytów klienta w banku na dzień 6 stycznia 2019 r.

Po upływie 5 miesięcy Twoje środki zostaną objęte standardowym oprocentowaniem, które wynosi 0,85% dla kwot do 50 tys. zł, a dla nadwyżki ponad tę kwotę - od 0,95% do 1,25% (w zależności od kwoty).

Kto może skorzystać z oferty?

Skoro zapoznałeś się już z podstawowymi informacjami o specjalnych warunkach na Koncie Oszczędnościowym, warto sprawdzić, czy w ogóle możesz skorzystać z tej propozycji.

Getin Bank kieruje ją do osób, które posiadają lub założą Konto Oszczędnościowe ORAZ konto osobiste, np. Konto Proste Zasady. Ważne jest także, abyś posiadał wyrażone zgody marketingowe (w tym na marketing bezpośredni i otrzymywanie informacji handlowych) i nie odwołał ich w trakcie trwania oferty.

Jeśli już wcześniej korzystałeś z promocji "na nowe środki" na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku, sprawdź, czy między 14 stycznia a 3 lutego 2019 r. nie kończy Ci się okres podwyższonego oprocentowania - jeśli tak, nie możesz przystąpić do nowej edycji!

Regulamin XVI edycji oferty "Na nowe środki" znajdziesz tutaj.

Co warto wiedzieć o Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku?

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku prowadzone jest bezpłatnie. Jak już wspomnieliśmy, standardowe oprocentowanie jest zróżnicowane i wynosi tylko 0,85% dla kwot do 50 tys. zł; nadwyżka ponad tę kwotę jest objęta stawką od 0,95% do 1,25%. Pierwsza operacja na rachunku w miesiącu (przelew lub wypłata gotówkowa) jest darmowa, za każdą kolejną zapłacisz 9 zł.

Jeśli po raz pierwszy zamierzasz skorzystać z oferty rachunku oszczędnościowego w tej instytucji, mamy dla Ciebie dobrą informację - możesz uzyskać 3,5% dla kwot do 10 tys. zł przez całe 12 miesięcy! Ta propozycja "na start" ważna jest do 28 lutego 2019 r., a warunkiem otrzymania korzystnych warunków jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia na rachunek osobisty w Getin Banku.

Bezpieczeństwo Twoich środków

Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje środki zgromadzone w Getin Banku są bezpieczne, to uspokajamy. Wszystkie banki w Polsce objęte są ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego - dotyczy to środków do równowartości 100 tys. euro (ok. 430 tys. zł) na jednego klienta. Jeśli wpłacisz na rachunki w Getin Banku taką kwotę, nie powinieneś się niczego obawiać.

Kontynuacja sprawdzonej propozycji

Decyzję Getin Banku o wznowieniu oferty "na nowe środki" oceniamy pozytywnie. Na plus należy również zaliczyć fakt, że bank rozszerzył do 5 miesięcy okres otrzymywania podwyższonego oprocentowania.

Tak naprawdę, aby skorzystać z tej propozycji, nie trzeba wiele - wystarczy zadbać o wpłatę określonych środków, a jeśli wcześniej nie korzystaliśmy z oferty Getin Banku, założyć rachunek osobisty i oszczędnościowy. Już na tym etapie możemy zyskać, ponieważ otwierając Konto Proste Zasady w programie poleceń, otrzymasz 50 zł premii, a przy wpływie wynagrodzenia Konto Oszczędnościowe zostanie objęte równoległą ofertą specjalną.

Jeśli zależy Ci na korzystnym lokowaniu Twoich pieniędzy, rozważ ofertę oszczędnościową Getin Banku.

Z ostatniej chwili

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

 • 7.03.2019 12:49

  Prosta promocja dla obecnych i nowych klientów Santandera. Bank płaci 20 zł w formie kodu rabatowego na Allegro za 2 płatności mobilne.

 • 7.03.2019 07:29

  ING Bank Śląski przedłużył podwyższone do 2,5% w skali roku oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego. Z promocji skorzystają nowi i obecni klienci.

 • 5.03.2019 15:21

  Płacąc aplikacją IKO banku PKO BP za zakupy, zdobędziesz kod promocyjny uprawniający do korzystania przez 60 dni za darmo z aplikacji Lecton.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.