Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

3,5% przez 12 miesięcy na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku za aktywność - VI edycja

Justyna Kalicińska

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

3,5% przez 12 miesięcy na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku za aktywność - VI edycja

VI edycja oferty specjalnej „Bonus za aktywność” przynosi miłą niespodziankę: na tle powszechnych spadków oprocentowania w innych bankach Getin Bank utrzymał podwyższone odsetki dla nowych klientów. Pozostałe warunki akcji również nie uległy zmianie, a więc oprocentowanie na poziomie 3,5% obowiązuje przez rok dla kwot do 10 tys. zł.

Tak jak i w poprzednich edycjach, skorzystanie z oferty promocyjnej wiąże się z otwarciem w Getin Banku rachunku osobistego.

Obecna edycja promocji „Bonus za aktywność” obowiązuje do 30 listopada 2019 r.

Kto może liczyć na oprocentowanie 3,5%?

Podobnie jak w poprzednich edycjach akcji bank zachęca do skorzystania ze swojej oferty nowych klientów, tj. osoby, które od 11.05.2017 r. nie posiadały konta osobistego w Getin Banku. Jeżeli więc kilka lat temu miałeś rachunek osobisty w tej instytucji, ale zamknąłeś go przed 11.05.2017 r., to śmiało możesz sięgać po wyższe odsetki na Koncie Oszczędnościowym.

Podwyższone oprocentowanie. Szczegóły oferty krok po kroku

Poniżej opisaliśmy warunki, jakie powinieneś spełnić, aby zyskać pewność, że bank naliczy Ci wyższe odsetki:

  1. Do 30 listopada 2019 r. otwórz wybrany rachunek osobisty z oferty Getin Banku, np. Konto Proste Zasady.
  2. Wyraź wszystkie wymagane przez bank zgody marketingowe i handlowe.
  3. Zapewnij comiesięczny wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł na swoje nowo otwarte konto osobiste.

Jeżeli każdy powyższy warunek zostanie spełniony, bank będzie co miesiąc podwyższał oprocentowanie na Twoim Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.

Co bank rozumie przez „wynagrodzenie”?

W kwestii zapewnienia wynagrodzenia na rachunek osobisty bank pozostawia Ci bardzo dużo swobody. Kwota 1000 zł ma pochodzić z rachunków prowadzonych w innych bankach lub z Twojego konta firmowego w Getin Banku. Możesz więc przelewać środki ze swojego obecnego konta, np. za pomocą zlecenia stałego.

Co więcej, wymagane 1000 zł nie musi być kwotą jednorazową – może to być suma kilku przelewów wykonanych w danym miesiącu.

Regulamin VI edycji promocji "Bonus za aktywność" znajdziesz tutaj.

Co się stanie, jeśli nie spełnisz warunków promocji?

Może zdarzyć się i tak, że w jednym z miesięcy nie uda Ci się zapewnić przelewu wynagrodzenia. Co wtedy? Cóż, oprocentowanie Twojego Konta Oszczędnościowego spadnie do standardowego poziomu (czyli 0,5% w skali roku).

Na szczęście nie tracisz nieodwołalnie szansy na wyższe odsetki; bank weryfikuje co miesiąc (przez okres trwania promocji, tj. przez rok), czy udało Ci się spełnić wymogi akcji i jeżeli w kolejnym miesiącu suma przelewów na Twoje konto osobiste wyniesie 1000 zł, to bank z powrotem podwyższy Ci oprocentowanie.

Pamiętaj, że Twoje Elastyczne Konto Oszczędnościowe może być wyłącznie rachunkiem indywidualnym. Jeżeli dodasz do niego współwłaściciela, stracisz prawo do promocyjnych odsetek. Więcej informacji o Koncie Oszczędnościowym znajdziesz w naszej analizie.

Jeszcze więcej korzyści

Getin Bank od dłuższego czasu utrzymuje się w czołówce, jeśli chodzi o ofertę najlepszych kont oszczędnościowych. Najnowsza edycja akcji “Bonus za aktywność” tylko tę pozycję potwierdza; 3,5% dla kwot do 10 tys. zł przez rok to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych propozycji na rynku.

Dla wyższych kwot Getin Bank przygotował z kolei promocję „na nowe środki”, dzięki której Twoje oszczędności do 200 tys. zł będą oprocentowane na poziomie 2,8%. Biorąc udział w akcji „Bonus za aktywność”, przystępujesz do promocji „na nowe środki” niejako mimochodem. Zdecydowanie są to propozycje oszczędnościowe warte rozważenia.

Otwórz Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 3,5% przez 12 miesięcy do 10 000 zł