Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Od 1 września 2019 r. trwa kolejna edycja tej promocji. szczegóły sprawdzisz tutaj.

3,5% za aktywność na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku - V edycja

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

3,5% za aktywność na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku - V edycja

W V edycji akcji „Bonus za aktywność” mogą uczestniczyć osoby, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku od 11 maja 2017 r. do 31 maja 2019 r. Jeśli chcesz skorzystać z promocyjnego oprocentowania 3,5% musisz bowiem otworzyć nie tylko Konto Oszczędnościowe, ale i rachunek osobisty, na który zlecisz przelewanie wynagrodzenia.

Oferta ważna jest do 31 sierpnia 2019 r.

Szczegóły oferty krok po kroku

Poniżej przedstawiamy kolejne kroki, jakie przyjdzie Ci wykonać, jeżeli zdecydujesz się uczestniczyć w promocji „Bonus za aktywność”:

  1. Otwórz do 31 sierpnia 2019 r. jeden z rachunków osobistych Getin Banku. Do wyboru masz: Konto Proste Zasady, Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking. Rachunek, który otworzysz, musi być kontem indywidualnym (rachunki wspólne są wykluczone z akcji) .
    Pamiętaj również o wyrażeniu koniecznych zgód marketingowych i handlowych wymaganych przez bank.
  2. Zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś konto osobiste.

Getin Bank bardzo liberalnie podchodzi do kwestii "wynagrodzenia", rozumie to pojęcie bardzo szeroko. Nie musi to być konkretnie pensja czy emerytura; liczą się wszystkie przelewy z rachunków prowadzonych w innych bankach, a nawet wpływy z kont firmowych w Getin Banku.

Co więcej, nie ma wymogu zapewnienia jednorazowego wpływu w wysokości 1000 zł, możesz więc wykonać kilka przelewów w miesiącu na swoje konto osobiste w Getin Banku – ważne jest, aby ich suma wyniosła min. 1000 zł. Najprostsze będzie zapewne ustanowienie zlecenia stałego z Twojego konta prowadzonego w innym banku lub regularne przelewanie pensji na nowo otwarty rachunek osobisty.

3,5% do 10 000 zł w promocji

W zamian za spełnienie przedstawionych wyżej warunków otrzymasz podwyższone oprocentowanie na poziomie 3,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym. Będzie ono obowiązywało przez 12 miesięcy, od miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś konto osobiste.

Promocyjne oprocentowanie obejmuje kwoty do 10 tys. zł. Środki przekraczające tę kwotę oprocentowane są według standardowej tabeli (od 0,85% do 1,25% w zależności od zdeponowanej sumy).

Jeżeli w jednym z miesięcy nie uda Ci się spełnić warunku przelewu wynagrodzenia, bank nie naliczy Ci promocyjnego oprocentowania, a wszystkie Twoje środki zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym oprocentowane będą na standardowym poziomie. Nie oznacza to, że stracisz szansę na uzyskanie promocyjnych odsetek w kolejnych miesiącach, w których wciąż będzie obowiązywała oferta specjalna. Bank weryfikuje bowiem spełnienie warunku wynagrodzenia w każdym z 12 miesięcy promocji.

Pamiętaj także, że Twoje nowe Konto Oszczędnościowe może być - podobnie jak osobiste – tylko rachunkiem prowadzonym indywidualnie.

Szczegóły oferty „Bonus za aktywność” znajdziesz w jej regulaminie. Polecamy także naszą szczegółową analizę Konta Oszczędnościowego Getin Banku.

Korzyści można łączyć

Jeśli zdecydujesz się na tę propozycję oszczędnościową Getin Banku, możesz także przystąpić do trwającej równolegle akcji specjalnej „Na Nowe środki”, w której promocyjnym oprocentowaniem 3,2% objęte są kwoty do 400 tys. zł.

To jeszcze nie wszystko: możesz także wziąć udział w akcji „Polecam Proste Zasady”, w której za założenie konta z polecenia możesz otrzymać 50 zł. Szczegóły znajdziesz tutaj.