Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Od 1 czerwca 2019 r. trwa kolejna edycja tej promocji. szczegóły sprawdzisz tutaj.

3,5% dla aktywnych na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku - IV edycja

Doktorantka o szerokich zainteresowaniach. W serwisie pełni rolę redaktora oraz jest odpowiedzialna za utrzymywanie aktualnych danych.

3,5% dla aktywnych na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku - IV edycja

Z najnowszej edycji akcji „Bonus za aktywność” mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku od 11 maja 2017 r. do 28 lutego 2019 r. W celu uzyskania promocyjnego oprocentowania 3,5% powinieneś otworzyć nie tylko Konto Oszczędnościowe, ale i rachunek osobisty, na który zlecisz przelewanie wynagrodzenia.

Oferta ważna jest do 31 maja 2019 r.

Szczegóły oferty krok po kroku

Poniżej przedstawiamy kolejne kroki, jakie przyjdzie Ci wykonać, jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z promocji „Bonus za aktywność”:

  1. Otwórz do 31 maja 2019 r. jeden z rachunków osobistych Getin Banku: , Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking. Otwierany rachunek może być wyłącznie kontem indywidualnym (rachunki wspólne są wykluczone z akcji) .

    Pamiętaj również o wyrażeniu koniecznych zgód marketingowych i handlowych wymaganych przez bank.
  2. Zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś konto osobiste.

Bank kwestię wynagrodzenia rozumie bardzo szeroko. Nie musi to być konkretnie pensja czy emerytura; liczą się wszystkie przelewy z rachunków prowadzonych w innych bankach, a nawet wpływy z kont firmowych w Getin Banku.

Co więcej, nie ma wymogu zapewnienia jednorazowego wpływu w wysokości 1000 zł, możesz więc wykonać kilka przelewów w miesiącu na swoje konto osobiste w Getin Banku – ważne jest, aby ich suma wyniosła min. 1000 zł. Najprostsze będzie zapewne ustanowienie zlecenia stałego z Twojego konta prowadzonego w innym banku lub regularne przelewanie pensji na nowo otwarty rachunek osobisty.

Promocyjne oprocentowanie 3,5%

W zamian za spełnienie przedstawionych wyżej warunków otrzymasz podwyższone oprocentowanie na poziomie 3,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym. Będzie ono obowiązywało przez 12 miesięcy, od miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś konto osobiste.

Promocyjne oprocentowanie obejmuje kwoty do 10 tys. zł. Środki przekraczające tę kwotę oprocentowane są według standardowej tabeli (od 0,85% do 1,25% w zależności od zdeponowanej sumy).

Jeżeli w jednym z miesięcy nie uda Ci się spełnić warunku przelewu wynagrodzenia, bank nie naliczy Ci promocyjnego oprocentowania, a wszystkie Twoje środki zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym oprocentowane będą na standardowym poziomie. Nie oznacza to, że tracisz szansę na uzyskanie promocyjnych odsetek w kolejnych miesiącach, w których wciąż będzie obowiązywała oferta specjalna. Bank weryfikuje bowiem spełnienie warunku wynagrodzenia w każdym z 12 miesięcy promocji.

Pamiętaj także, że Twoje nowe Konto Oszczędnościowe może być - podobnie jak osobiste – tylko rachunkiem prowadzonym indywidualnie.

Szczegóły oferty „Bonus za aktywność” znajdziesz w jej regulaminie. Polecamy także naszą szczegółową analizę Konta Oszczędnościowego Getin Banku.

Warto łączyć korzyści

Jeśli zdecydujesz się na tę propozycję oszczędnościową Getin Banku, możesz także przystąpić do trwającej równolegle akcji specjalnej „Na Nowe środki”, w której promocyjnym oprocentowaniem są objęte środki do nawet 400 tys. zł.

To jeszcze nie wszystko: możesz także wziąć udział w akcji „Polecam Proste Zasady”, w której za każde skuteczne polecenie nowemu klientowi usług Getin Banku bank ten nagrodzi Cię kwotą 50 zł. Maksymalna liczba poleconych to 10 osób, do zdobycia jest w sumie 500 zł. Szczegóły znajdziesz tutaj.