3,5% dla aktywnych na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku - IV edycja

3,5% dla aktywnych na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku - IV edycja

W IV edycji promocji „Bonus za aktywność” ponownie możesz zyskać oprocentowanie Konta Oszczędnościowego na poziomie 3,5% dla kwot do 10 tys. zł - i to na 12 miesięcy. Bank stawia jednak dwa warunki – na szczęście niezbyt skomplikowane.

Z najnowszej edycji akcji „Bonus za aktywność” mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku od 11 maja 2017 r. do 28 lutego 2019 r. W celu uzyskania promocyjnego oprocentowania 3,5% powinieneś otworzyć nie tylko Konto Oszczędnościowe, ale i rachunek osobisty, na który zlecisz przelewanie wynagrodzenia.

Oferta ważna jest do 31 maja 2019 r.

Szczegóły oferty krok po kroku

Poniżej przedstawiamy kolejne kroki, jakie przyjdzie Ci wykonać, jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z promocji „Bonus za aktywność”:

 1. Otwórz do 31 maja 2019 r. jeden z rachunków osobistych Getin Banku: , Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking. Otwierany rachunek może być wyłącznie kontem indywidualnym (rachunki wspólne są wykluczone z akcji) .

  Pamiętaj również o wyrażeniu koniecznych zgód marketingowych i handlowych wymaganych przez bank.
 2. Zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym założyłeś konto osobiste.

Bank kwestię wynagrodzenia rozumie bardzo szeroko. Nie musi to być konkretnie pensja czy emerytura; liczą się wszystkie przelewy z rachunków prowadzonych w innych bankach, a nawet wpływy z kont firmowych w Getin Banku.

Co więcej, nie ma wymogu zapewnienia jednorazowego wpływu w wysokości 1000 zł, możesz więc wykonać kilka przelewów w miesiącu na swoje konto osobiste w Getin Banku – ważne jest, aby ich suma wyniosła min. 1000 zł. Najprostsze będzie zapewne ustanowienie zlecenia stałego z Twojego konta prowadzonego w innym banku lub regularne przelewanie pensji na nowo otwarty rachunek osobisty.

Promocyjne oprocentowanie 3,5%

W zamian za spełnienie przedstawionych wyżej warunków otrzymasz podwyższone oprocentowanie na poziomie 3,5% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym. Będzie ono obowiązywało przez 12 miesięcy, od miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś konto osobiste.

Promocyjne oprocentowanie obejmuje kwoty do 10 tys. zł. Środki przekraczające tę kwotę oprocentowane są według standardowej tabeli (od 0,85% do 1,25% w zależności od zdeponowanej sumy).

Jeżeli w jednym z miesięcy nie uda Ci się spełnić warunku przelewu wynagrodzenia, bank nie naliczy Ci promocyjnego oprocentowania, a wszystkie Twoje środki zgromadzone na Koncie Oszczędnościowym oprocentowane będą na standardowym poziomie. Nie oznacza to, że tracisz szansę na uzyskanie promocyjnych odsetek w kolejnych miesiącach, w których wciąż będzie obowiązywała oferta specjalna. Bank weryfikuje bowiem spełnienie warunku wynagrodzenia w każdym z 12 miesięcy promocji.

Pamiętaj także, że Twoje nowe Konto Oszczędnościowe może być - podobnie jak osobiste – tylko rachunkiem prowadzonym indywidualnie.

Szczegóły oferty „Bonus za aktywność” znajdziesz w jej regulaminie. Polecamy także naszą szczegółową analizę Konta Oszczędnościowego Getin Banku.

Warto łączyć korzyści

Jeśli zdecydujesz się na tę propozycję oszczędnościową Getin Banku, możesz także przystąpić do trwającej równolegle akcji specjalnej „Na Nowe środki”, w której promocyjnym oprocentowaniem są objęte środki do nawet 400 tys. zł.

To jeszcze nie wszystko: możesz także wziąć udział w akcji „Polecam Proste Zasady”, w której za każde skuteczne polecenie nowemu klientowi usług Getin Banku bank ten nagrodzi Cię kwotą 50 zł. Maksymalna liczba poleconych to 10 osób, do zdobycia jest w sumie 500 zł. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.