Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

3,5% na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku przez 12 miesięcy dla aktywnych

Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

3,5% na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku przez 12 miesięcy dla aktywnych

Oferta adresowana jest do nowych klientów, czyli osób, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku od 11 maja 2017 r. do 30 listopada 2018 r. Warunkiem otrzymania wspomnianego wyżej oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym jest założenie konta osobistego w Getin Banku.

Bonus dla aktywnych

Oto szczegółowe zasady promocji:

  1. Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble lub Konto Osobiste Noble Private Banking.
    Pamiętaj, by wyrazić przy tym zgody marketingowe na kontakt banku z Tobą za pomocą środków komunikacji elektronicznej i otrzymywanie od Getin Banku informacji handlowych drogą elektroniczną.
  2. Zapewnij wpływ wynagrodzenia w wysokości co najmniej 1 000 zł do końca miesiąca następującego po tym, w którym otworzysz konto osobiste. Jako „wynagrodzenie” rozumiane są wszelkie wpływy z rachunków prowadzonych w innych bankach oraz przelewy z rachunków firmowych w Getin Banku. Wspomniana kwota nie musi wpłynąć jednym przelewem, może ich być kilka. Ważne, by ich suma wyniosła min. 1 000 zł.

Podwyższone oprocentowanie

Nagrodą w tej promocji jest podwyższenie oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym do 3,5% w skali roku dla aktywnych, czyli tych, którzy zapewnią wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1 000 zł na konto osobiste.

Podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało przez 12 miesięcy, licząc od miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś konto osobiste, do kwoty 10 000 zł, pod warunkiem spełnienia warunku wpływu wynagrodzenia. Bank będzie weryfikował wywiązanie się z niego w każdym miesiącu i wypłacał odsetki premiowe do 15. dnia miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunek uprawniający do otrzymania bonusu.

Gdybyś w którymś miesiącu nie zapewnił wpływu wynagrodzenia, to za ten miesiąc otrzymasz tylko odsetki wynikające z aktualnej tabeli oprocentowania. Na tej samej zasadzie będą oprocentowanie Twoje środki przekraczające graniczną kwotę 10 000 zł oraz wszystkie Twoje oszczędności po zakończeniu okresu promocyjnego.

Szczegółowe informacje o tej promocji znajdziesz w jej regulaminie. Polecamy też lekturę szczegółowej analizy Konta Oszczędnościowego Getin Banku.

To nie jedyna nagroda do zdobycia

Stając się klientem Getin Banku w ramach opisanej promocji, możesz przystąpić do trwającej równolegle akcji specjalnej „Na Nowe środku – edycja XIV”. W jej ramach Twoje oszczędności do kwoty 400 000 zł mogą pracować na 3,5% w skali roku przez 3 miesiące. Szczegółowe zasady tej oferty znajdziesz w naszym artykule.

„Polecam Proste Zasady” to kolejna akcja dla klientów Getin Banku. Za każde skuteczne polecenie jego usług nowemu klientowi bank nagrodzi Cię kwotą 50 zł. Jako że granica to 10 skutecznie poleconych, to do zdobycia jest w sumie 500 zł. Szczegóły znajdziesz w tym artykule.