Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

3,5% na EKO do 10 tys. zł. Nowa edycja popularnej promocji Getin Banku

3,5% na EKO do 10 tys. zł. Nowa edycja popularnej promocji Getin Banku
Spis treści

Promocja Elastycznego Konta Oszczędnościowego „Bonus za aktywność” dedykowana jest nowym klientom Getin Banku, którzy poza wspomnianym rachunkiem oszczędnościowym założą również osobiste Konto Proste Zasady i będą na nie zapewniać wpływ w wysokości 1000 zł miesięcznie.

W zamian za to ich oszczędności zgromadzone na EKO podlegać będą stawce 3,5% w skali roku. Co prawda, podwyższone oprocentowanie stosowane jest tylko do kwoty 10 tys. zł, za to obowiązuje przez 12 miesięcy.

Do ósmej edycji promocji „Bonus za aktywność” możesz przystąpić do 31 maja 2020 r.

Kim dla Getin Banku jest nowy klient?

Niektóre instytucje jako nowego klienta traktują osobę, która absolutnie nigdy nie korzystała z jakiegokolwiek ich produktu. Na szczęście nie Getin Bank: w tym wypadku wystarczy, że po 11 maja 2017 r. nie posiadałeś konta osobistego w tym banku, abyś mógł skorzystać z oferty specjalnej.

Jak zyskać podwyższone oprocentowanie 3,5%?

Zasady oferty specjalnej na EKO są bardzo proste:

  1. Do 31 maja 2020 r. otwórz jeden z rachunków osobistych Getin Banku, np. Konto Proste Zasady.
  2. Zaznacz wszystkie wymagane w promocji zgody marketingowe i handlowe.
  3. Zapewnij co miesiąc wynagrodzenie w wysokości min. 1000 zł na swoje nowo otwarte konto osobiste.

Jakiego rodzaju środki muszą wpływać do Getin Banku? Bank pozostawia klientowi dużo swobody; nie musi to być formalnie pensja czy emerytura. Wystarczy, że przelew będzie pochodził z Twoich rachunków prowadzonych w innych bankach (lub w Getin Banku, ale tylko jako konto firmowe). Naszym zdaniem najprościej będzie ustawić zlecenie stałe na dotychczasowym koncie, aby nie zapomnieć o spełnieniu warunków promocji.

Gdy zapomnisz przelać 1000 zł…

Jeśli w jednym z miesięcy nie uda Ci się przelać środków do Getin Banku, to za ten miesiąc otrzymasz jedynie standardowe odsetki na EKO (czyli ledwie 0,5% w skali roku).

Niemniej, nie tracisz szansy na podwyższenie oprocentowania w kolejnych miesiącach; jeżeli na Twoim koncie osobistym ponownie zostaną odnotowane wymagane wpływy, bank powróci do naliczania premiowych odsetek.

Czy konta w Getin Banku generują koszty?

Skoro jednym z warunków uzyskania bonusowych odsetek jest korzystanie z konta osobistego w Getin Banku, przyjrzyjmy się teraz sztandarowej ofercie tej instytucji, Kontu Proste Zasady:

Jak widzisz, choć rachunek może kosztować 8 zł miesięcznie, to prowizji tej unikniesz w bardzo prosty sposób: wystarczy jedna transakcja kartą na dowolną kwotę. Warto o tym pamiętać, gdyż nie jest to wymóg wyśrubowany, a naliczenie opłaty 8 zł nadszarpnie Twój zysk z odsetek na EKO. Sama karta i wypłaty ze wszystkich bankomatów krajowych są darmowe.

Z kolei korzystanie z Elastycznego Konta Oszczędnościowego jest zupełnie bezpłatne. Bank nie nalicza opłat ani za otwarcie, ani za korzystanie z rachunku, ani nawet za wszystkie przelewy wewnętrzne do końca roku. Możesz więc swobodnie wpłacać i wypłacać swoje pieniądze.

Pamiętaj, że w ramach oferty „Bonus za aktywność” EKO musi być prowadzone jako rachunek indywidualny. Zmiana na konto wspólne spowoduje wykluczenie z promocji.

Mocna oferta oszczędnościowa

Getin Bank trzyma poziom i wciąż ma jedną z najlepszych na rynku propozycji dla oszczędzających. Oprocentowanie 3,5% w skali roku (co więcej: przez rok) zdecydowanie winduje Elastyczne Konto Oszczędnościowe na szczyt naszego rankingu kont oszczędnościowych.

Do tego posiadacze wyższych kwot mogą także skorzystać z odświeżonej promocji na „nowe środki”, w której zyskujesz 2,7% w skali roku dla kwot do 100 tys. zł.

Wymogi stawiane klientom banku w obu akcjach są bardzo proste i nie kryją się za nimi żadne haczyki. Oby tak dalej!

Otwórz Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 3,5% przez 12 miesięcy do 10 000 zł