Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Oferta nieaktualna. Sprawdź aktualnie trwającą.

3,5% za aktywność na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku - VII edycja

3,5% za aktywność na Koncie Oszczędnościowym Getin Banku - VII edycja
Spis treści

Getin Bank postanowił utrzymać bardzo atrakcyjną nagrodę dla swoich nowych klientów. Nadal możesz zyskiwać przez rok 3,5% dla kwot do 10 tys. zł. Podobnie jak wcześniej, tak i w VII edycji oferty specjalnej „Bonus za aktywność” warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania jest otwarcie w Getin Banku rachunku osobistego.

Najnowsza odsłona promocji „Bonus za aktywność” obowiązuje do 29 lutego 2020 r.

Kto ma szansę zyskać 3,5%?

Propozycja jest adresowana niezmiennie do nowych klientów Getin Banku. Zgodnie z regulaminem, są nimi osoby, które od 11 maja 2017 r. nie posiadały konta osobistego w tym banku. Jeżeli w przeszłości korzystałeś z produktów Getin Banku, sprawdź, kiedy to było. Być może jesteś już uprawniony do przystąpienia do promocji, masz szansę, by cieszyć się tak atrakcyjnym oprocentowaniem swoich oszczędności.

Jak zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie?

Nie jest to wcale trudne. Oto, co musisz zrobić, by otrzymać wyższe odsetki:

  1. Do 29 lutego 2020 r. otwórz wybrany rachunek osobisty z oferty Getin Banku, np. Konto Proste Zasady.
  2. Wyraź wszystkie wymagane przez bank zgody marketingowe i handlowe.
  3. Dopilnuj, by na Twoje nowo otwarte konto co miesiąc wpływało wynagrodzenie w wysokości min. 1000 zł.

Tyle wystarczy, by Twoje pieniądze na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym były oprocentowane w kolejnych miesiącach na 3,5%.

"Wynagrodzenie”, czyli co?

Regulamin mówi o wpływie wynagrodzenia, ale definiuje je bardzo szeroko. Do tego, byś otrzymał podwyższone oprocentowanie, konieczne jest, by kwota min. 1000 zł (może to być suma kilku przelewów) pochodziła z rachunków prowadzonych w innych bankach lub z Twojego konta firmowego w Getin Banku. Nie ma więc przeszkód, byś przelewał środki ze swojego rachunku w innym banku. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest skorzystanie ze zlecenia stałego.

Nie spełnię warunków promocji, co wtedy?

Nie można wykluczyć, że w którymś z 12 miesięcy nie uda Ci się zapewnić wymaganego wpływu. Co wtedy? Wówczas za ten miesiąc otrzymasz standardowe odsetki w wysokości 0,5% w skali roku. Nie pozbawi Cię to jednak szansy na bonusowe oprocentowanie w przyszłości. Oczywiście pod warunkiem, że spełnisz wymagania promocji.

Zwracamy uwagę, że Twoje Elastyczne Konto Oszczędnościowe może być wyłącznie rachunkiem indywidualnym. Jeżeli dodasz do niego współwłaściciela, stracisz prawo do promocyjnych odsetek.

Oferta Getin Banku

Spójrzmy jeszcze na oba rachunki, których posiadanie jest niezbędne dla uzyskania atrakcyjnego oprocentowania.

Konto Proste Zasady

Zasady prowadzenia tego konta osobistego są rzeczywiście bardzo proste. Opłata 8 zł/miesiąc pojawi się tylko w sytuacji, gdy nie wykonasz choć jednej transakcji bezgotówkowej kartą w miesiącu. Osoby poniżej 26 r.ż. nie muszą spełniać nawet tego warunku.

Program poleceń

Zachęcamy, byś otworzył Konto Proste Zasady w programie poleceń, dzięki czemu zyskasz 50 zł i dasz sobie szansę na kolejne premie, w sumie nawet 500 zł.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Rachunek prowadzony jest za darmo. Do końca 2020 r. trwa promocja, dzięki której wszystkie przelewy wewnętrzne są bezpłatne.

Możesz zyskać jeszcze więcej

Oferta Getin Banku od wielu miesięcy utrzymuje się w czołówce naszego rankingu najlepszych kont oszczędnościowych. Proponowane przez bank 3,5% w skali roku dla kwot do 10 tys. zł przez 12 miesięcy to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych propozycji dostępnych na rynku.

Tym, którzy mają większe oszczędności, spieszymy donieść, że i dla nich Getin Bank ma ciekawą propozycję - promocję „na nowe środki”, W jej ramach środki do 200 tys. zł mogą być oprocentowane na 2,7% w skali roku przez 4 miesiące. Dla kwot z przedziału 200 tys. - 400 tys zł. bank proponuje też niezłe 2%. Nadwyżki będzie dotyczyło oprocentowanie standardowe, czyli 0,5%.

Uczestnicząc w akcji „Bonus za aktywność”, do promocji „na nowe środki” przystępujesz niejako mimochodem. W rezultacie masz do dyspozycji bardzo atrakcyjny pakiet oszczędnościowy. Zdecydowanie warto rozważyć skorzystanie z niego.