Konto Oszczędnościowe w Getin Banku: przez 4 miesiące 3,4% na nowe środki do 400 tys. zł

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku: przez 4 miesiące 3,4% na nowe środki do 400 tys. zł

Getin Bank nadal chce nagradzać podwyższonym oprocentowaniem na Koncie Oszczędnościowym tych, którzy powierzą mu pieniądze. W kolejnej edycji swojej promocji "Na nowe środki" oferuje im 3,4% w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla nowych środków do 400 tys. zł.

Z radością informujemy o nieustannie atrakcyjnej ofercie oprocentowania Konta Oszczędnościowego w Getin Banku. 19. edycja promocji "Na nowe środki" potrwa do 19 maja 2019 r.

Cieszy nas także fakt, że obowiązuje ona równolegle z „Bonusem za aktywność”. Tym samym, oprócz promocji z nowymi środkami, posiadacze Konta Oszczędnościowego mogą – pod warunkiem regularnego zapewniania wpływu wynagrodzenia na konto osobiste – zapewnić sobie 3,5% do kwoty 10 tys. zł w ciągu 12 kolejnych miesięcy.

Dla kogo jest ta oferta?

Zacznijmy od przedstawienia informacji o tym, kto może z niej skorzystać.

Podwyższone oprocentowanie nowych środków przysługuje wyłącznie tym klientom, którzy posiadają w Getin Banku pakiet produktów: konto osobiste (Konto Proste Zasady) i, rzecz jasna, Konto Oszczędnościowe. Kolejnym warunkiem jest brak wyrażonego sprzeciwu na marketing bezpośredni i otrzymywanie informacji handlowych oraz zgoda na użycie przez bank „telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących” do celów marketingu bezpośredniego.

Z aktualnej edycji nie skorzystają uczestnicy, którym w okresie od 8 kwietnia do 19 maja 2019 r. zakończył się okres promocyjnego oprocentowania w ramach wcześniejszych edycji akcji.

Podwyższone oprocentowanie

Skoro ustaliliśmy, kto może otrzymać podwyższone oprocentowanie, to teraz przyjrzyjmy się promocyjnym warunkom na Koncie Oszczędnościowym:

 1. Oprocentowanie: 3,4% w skali roku.
 2. Okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 122 dni kalendarzowe liczone od momentu wpłaty tzw. nowych środków.
 3. Kwota objęta oprocentowaniem promocyjnym: 400 tys. zł, o ile są to „nowe środki”.

Od razu rodzi się pytanie, czym są wspomniane „nowe środki”? Odpowiadamy: jest to nadwyżka ponad saldo na wszystkich Twoich produktach depozytowych (ROR-ach, kontach oszczędnościowych, lokatach i rachunkach IKE) w Getin Banku z dnia 2 kwietnia 2019 r.

Przedstawmy to na przykładzie. Załóżmy, że 2 kwietnia posiadałeś na wspomnianych rachunkach w sumie 20 tys. zł. Oznacza to, że promocyjnym oprocentowaniem zostaną objęte środki pomniejszone o tę kwotę. Jeśli więc wpłacisz na Konto Oszczędnościowe, powiedzmy, 100 tys. zł, to za „nowe środki” bank uzna nie 100, a 80 tys. zł. Proste?

Co się stanie po promocji…

Po upływie okresu obowiązywania promocyjnego oprocentowania środki na koncie będą „pracowały” w standardowym tempie, czyli – w zależności od kwoty – od 0,85% do 1,25% w skali roku. Oczywiście wciąż będziesz mógł korzystać przez kilka miesięcy z podwyższonego oprocentowania w ramach promocji „Bonus za aktywność”, o której już wspomnieliśmy.

Pamiętaj, że środki wpłacane na rachunki i lokaty w Getin Banku objęte są ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do kwoty 100 tys. euro.

Regulamin 19. edycji promocji “Na nowe środki” znajdziesz tutaj.

Co powinieneś wiedzieć o Koncie Oszczędnościowym i Koncie Proste Zasady?

Koniecznie musimy poświęcić nieco uwagi produktom, które musisz posiadać, aby skorzystać z oferty promocyjnej.

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku prowadzone jest bezpłatnie. Nie zapłacisz za pierwszą operację (przelew lub wypłatę środków) w miesiącu, natomiast koszt drugiej i każdej kolejnej to 9 zł.

Konto Proste Zasady również jest darmowe, o ile w danym miesiącu wykonasz przynajmniej jedną płatność kartą lub Blikiem (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 8 zł). Z opłaty zwolnieni są też klienci poniżej 26. roku życia. Bezwarunkowo darmowa jest za to karta debetowa, podobnie jak zwykłe przelewy internetowe i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. W aktualnej promocji posiadacze rachunku mogą zgarnąć nawet 550 zł w programie poleceń.

Trzymamy kciuki za kontynuację

Kolejne "odświeżenia" promocji „Na nowe środki” stały się już "oczywistą oczywistością", ale nieustannie doceniamy Getin Bank za ich kontynuację. Daje to bankowi miejsce w ścisłej czołówce naszego rankingu kont oszczędnościowych. Trzymamy kciuki, by zapał Getin Banku do nagradzania swoich klientów wysokim oprocentowaniem na Koncie Oszczędnościowym nigdy nie osłabł. Oby obowiązywało ono jak najdłużej i dotyczyło jak największych kwot.

Śmiało można powiedzieć, że oferta Getin Banku warta jest rozważenia. Możesz z niej skorzystać od razu lub pod koniec jej obowiązywania. Nie ma to większego znaczenia dla Twojego zysku w tej edycji, bo czas podwyższonego oprocentowania liczony jest od chwili wpływu "nowych środków". Zwłoka w przelaniu "nowych środków" może jednak oznaczać, że okres Twojego promocyjnego oprocentowania w ramach tej edycji "zahaczy" o kolejne odsłony akcji i nie będziesz mógł w nich wziąć udziału.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.