Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

20 zł na Allegro za doładowanie telefonu w sieci Orange w aplikacji mobilnej IKO banku PKO BP

20 zł na Allegro za doładowanie telefonu w sieci Orange w aplikacji mobilnej IKO banku PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Kto nie wierzy, że szybkie i proste akcje są możliwe, ten jest po raz kolejny w błędzie. Łącząc przyjemne (działanie w aplikacji IKO banku PKO BP bez wychodzenia z domu) z pożytecznym (doładowanie telefonu na kartę), możesz zdobyć 20 zł na Allegro. Niestety dotyczy to tylko osób, które jednocześnie są klientami PKO BP i sieci Orange. Na szczęście bank współpracuje z różnymi operatorami telekomunikacyjnymi, były już też promocje związane z doładowaniami telefonu dla klientów T-Mobile, więc nikt nie powinien czuć się poszkodowany.

Kto ma szansę na nagrodę?

Akcja „Bon Allegro za doładowanie z Orange - zima 2023”, którą przygotowała spółka PKO BP Finat, trwa do 26 marca 2023 r. albo do wyczerpania puli nagród, których jest tylko 4500.

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych i adresem zamieszkania na terenie Polski, która posiada numer telefonu pre-paid zarejestrowany w sieci Orange i jest klientem PKO BP lub marki Inteligo.

Jak zgarnąć bonus?

Szybko i bezproblemowo:

Krok 1
Krok 1

Do 26 marca 2023 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) doładuj konto swojego telefonu w sieci Orange kwotą min. 100 zł, korzystając z aplikacji IKO.

Przydatne wskazówki znajdziesz tutaj.

Nagroda
Nagroda

Jeśli wystarczy dla Ciebie nagród, to bonus w postaci elektronicznego vouchera o wartości 20 zł do wykorzystania na Allegro otrzymasz na numer telefonu, który doładowywałeś, najpóźniej 30 kwietnia 2023 r.

Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2023 r. wykorzystaj e-kod podczas zakupów na Allegro.

Zasady korzystania z e-kodów na Allegro opisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Warto? Z pewnością!

Pytanie czy warto uczestniczyć w tej akcji? wydaje się nam retoryczne. Po prostu TRZEBA, jeśli tylko masz numer telefonu w sieci Orange, który możesz doładować. Dodajmy, że regulamin pozwala na zdobycie więcej niż jednej nagrody i żadna z nich nie podlega opodatkowaniu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bon Allegro za doładowanie z Orange - zima 2023"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.