Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

100 zł za przeniesienie konta z Orange Finanse do mBanku + 160 zł dodatkowej premii za aktywność.

100 zł za przeniesienie konta z Orange Finanse do mBanku + 160 zł dodatkowej premii za aktywność.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji mogą wziąć wszystkie osoby, które na dzień 30 czerwca 2018 roku posiadały konto osobiste w Orange Finanse i jednocześnie od 1 stycznia 2016 roku nie były posiadaczami ani współposiadaczami jakiegokolwiek rachunku bankowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 oferowanego przez mBank.

Dodatkowym warunkiem przystąpienia do promocji jest spełnienie przynajmniej jednego z prostych warunków aktywności. Wśród akceptowanych znajdują się:

  • wykonanie przynajmniej jednego przelewu wychodzącego lub płatności kartą (warunek ten należy spełnić przynajmniej w jednym z 6 miesięcy poprzedzających start promocji)
  • wykonanie przynajmniej jednej wypłaty gotówkowej lub otrzymanie przelewu przychodzącego (warunek ten należy spełnić przynajmniej w jednym z 6 miesięcy poprzedzających start promocji)
  • zapewnienie salda w wysokości przynajmniej 1 tys. zł (warunek ten należy spełnić w miesiącu poprzedzającym start promocji)
  • posiadanie aktywnego rachunku technicznego do obsługi kredytu lub zaciągnięty dowolny kredyt z miesięcznym cyklem spłat (warunek ten należy spełnić w miesiącu poprzedzającym start promocji)

Promocja obowiązuje od 9 lipca 2018 roku do 29 marca 2019 roku.

Jak zdobyć 260 zł premii?

W sumie w promocji mBanku do zdobycia jest aż 260 zł, które otrzymasz za spełnienie następujących warunków:

  1. Do 29 marca 2019 roku złóż wniosek o dokonanie zamiany rachunku osobistego w Orange Finanse na eKonto z taryfą standard oferowane przez mBank, akceptując regulamin promocji. Za spełnienie tego warunku bank wypłaci Ci premię gotówkową w wysokości 100 zł.
  2. Regularnie płać kartą lub Blikiem. Za wykonanie min. 15 transakcji miesięcznie otrzymasz premię w wysokości 30 zł. Jeśli natomiast będzie to od 10 do 14 transakcji, Twoja premia wyniesie 20 zł, a kiedy w miesiącu dokonasz od 5 do 9 płatności, wówczas na Twój rachunek wpłynie dodatkowe 10 zł. O premię możesz ubiegać się przez pięć kolejnych miesięcy, a Twoja nagroda może wynieść łącznie aż 150 zł.

    Uwaga – abyś mógł otrzymać premię, w danym miesiącu kalendarzowym powinieneś zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł a także przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku. Przy wyliczaniu nagrody pod uwagę brane są transakcje bezgotówkowe zawarte kartą debetową, kredytową lub Blikiem w punktach handlowo-usługowych.
  3. Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia eKonta standard załóż rachunek regularnego oszczędzania Moje cele i wykonaj na nim minimum jedną transakcję. Spełnienie tego warunku sprawi, że bank wypłaci Ci dodatkową premię w kwocie 10 zł.

Poza wymienionymi nagrodami, dodatkową korzyścią w promocji mBanku jest gwarancja niezmienności opłat za eKonto standard, która obowiązuje aż do 29 lutego 2020 roku. W praktyce oznacza to, że przez najbliższe półtora roku nie zapłacisz ani grosza za jego prowadzenie, obsługę karty debetowej, wypłaty z bankomatów i wpłaty we wpłatomatach!

Przekazanie nagród

Nagroda za przeniesienie konta z Orange Finanse do mBanku zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonany został transfer. Z kolei premie z tytułu aktywnego posługiwania się kartą i/lub Blikiem będą przekazywane na Twój rachunek w regularnych, comiesięcznych cyklach. Przykładowo – nagroda za płatności dokonane we wrześniu trafi na Twoje konto nie później niż do końca października. Podobnie sprawa wyglądać będzie z premią za założenie i korzystanie z konta Moje cele – 10 zł nagrody trafi do Ciebie najpóźniej do końca następnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz warunki stawiane przez organizatora.

Oferowane nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

eKonto standard

eKonto standard do podstawowy rachunek osobisty w ofercie mBanku. Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe. Natomiast za wydawaną do konta kartę debetową zapłacisz standardowo tylko 4 zł miesięcznie. A jeśli w ciągu miesiąca dokonasz przy jej pomocy min. 5 transakcji gotówkowych, wówczas obsługa karty stanie się bezpłatna. W ramach powyższej oferty specjalnej do 29 lutego 2020 r. nie poniesiesz podstawowych opłat za konto.

Dowiedz się więcej na temat eKonta standard tutaj.

Rachunek Moje cele

Moje cele to darmowe konto służące do regularnego oszczędzania. Standardowe oprocentowanie konta wynosi 0,4%, a przy zapewnieniu w danym miesiącu wpływów w wysokości min. 100 zł rośnie ono do 1,0%. Z rachunku można raz w miesiącu możesz bezpłatnie wypłacić zdeponowane na nim środki.

Pełna analiza konta Moje cele dostępna jest tutaj.

Naszym zdaniem – atrakcyjna i łatwa do zdobycia premia

Wraz z najnowszą promocją mBanku dotychczasowi klienci Orange Finanse dostali solidną zachętę do założenia eKonta standard. Ci, którzy to zrobią, zostaną nagrodzeni aż 100 zł premii w gotówce. Jeszcze atrakcyjniej wygląda nagroda za aktywność. Tutaj praktycznie bez większego trudu można zgarnąć nawet 150 zł nagrody. Jedyne, co trzeba zrobić, aby zdobyć te pieniądze, to regularnie posługiwać się kartą płatniczą lub za pomocą Blika. A jakby tego było mało, to za założenie i jednorazowe użycie konta Moje cele otrzymasz 10 zł dodatkowej premii. Pulę oferowanych korzyści dopełnia gwarancja niezmienności opłat za eKonto standard, która obowiązuje aż do końca lutego 2020 roku.

Podsumowując - na miejscu posiadaczy rachunków w Orange Finanse nie zastanawialibyśmy się długo nad przeniesieniem pod skrzydła mBanku i założeniem eKonta standard.

O banku

Orange Finanse pojawiło się na polskim rynku bankowym w październiku 2014 r. jako efekt współpracy mBanku i sieci Orange (stąd też pełna nazwa banku – „Orange Finanse produkty bankowe dostarcza mBank”). Marka jest połączeniem rozwiązań mobilnych internetowego mBanku i nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych zapewnianych przez Orange.