Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 420 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

Łatwe 250 zł premii gotówkowej za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Łatwe 250 zł premii gotówkowej za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji "Złap premię" jest spółka Hagen, która już od dłuższego czasu zachęca do skorzystania z oferty BNP Paribas interesującymi premiami.

Tym razem możesz zdobyć od razu 250 zł w gotówce za aktywność przez czerwiec i lipiec. Pula wniosków w promocji to tradycyjnie 3000 uczestników. Rejestracja jest możliwa do 6 czerwca 2021 r.

Kto może uczestniczyć w promocji?

Promocja skierowana jest - a jakże - do nowych klientów banku, czyli osób, które nie posiadały w nim konta (także jako współposiadacz) w ciągu 12 miesięcy przed dniem złożenia wniosku w ramach akcji. Z udziału w niej wyklucza także bycie stroną umowy ramowej dotyczącej rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas na dzień przystępowania do promocji.

Uczestnik musi być obywatelem Polski z pełną zdolnością do czynności prawnych i posiadać dowód osobisty, który jest niezbędny do założenia konta.

250 zł za 2 miesiące aktywności

Warunki do spełnienia są naprawdę proste:

Krok 1
Krok 1

Do 6 czerwca 2021 r. wypełnij formularz rejestracyjny na stronie promocji. Pamiętaj, że przyjętych zostanie tylko 3000 zgłoszeń.

Na tym etapie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

Krok 2
Krok 2

Skorzystaj z linka, który wyświetli Ci się na ekranie (otrzymasz go także na wskazany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Te czynności także musisz wykonać do 6 czerwca 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Do 20 czerwca 2021 r. zawrzyj z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty. Odbywa się to przy użyciu unikalnego kodu sms w systemie Autenti, przy czym weryfikacja może nastąpić podczas spotkania z kurierem lub w aplikacji GOmobile z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Do tego dnia powinieneś także nadać PIN do karty (zrób to w ciągu 7 dni od jej otrzymania).

Krok 4
Krok 4

W czerwcu i lipcu 2021 r. (każdym z tych miesięcy):

  • zrealizuj przynajmniej jeden przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą,
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł.
Krok 5
Krok 5

Do 20 sierpnia 2021 r. z adresu [email protected] otrzymasz gratulacje za zrealizowanie warunków aktywności.

W wiadomości znajdziesz link, z którego musisz skorzystać do 26 sierpnia 2021 r., by na bezpiecznej stronie internetowej przekazać organizatorowi numer Konta Otwartego na Ciebie, na który ma zostać dokonany przelew.

Nagroda
Nagroda

250 zł premii otrzymasz na nowo otwarty rachunek do 31 sierpnia 2021 r.

Trzy rodzaje operacji

Organizator wymaga od Ciebie trzech różnych aktywności. Zwróć uwagę na definicje.

Wpływ

Warunek wpływu spełni każde zasilenie Konta Otwartego na Ciebie, o ile pieniądze nie będą pochodziły z innych Twoich rachunków (także tych, których jesteś współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas. Zasada ta dotyczy także kont prowadzonych pod marką GOoptima (dawny BGŻOptima). Niedozwolone są także wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych uczestnikowi akcji przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank.

Najprościej spełnić ten warunek, realizując przelew ze swojego ROR-u w innym banku.

Transakcje bezgotówkowe

Bank uzna transakcje wykonane w sklepach stacjonarnych i internetowych z wykorzystaniem karty, także za pośrednictwem Apple Pay i Google Pay. Wykluczone są za to płatności Blik, PayU, Przelewy24 itd. oraz wykonane w punktach oznaczonych kodami MCC wskazanymi w regulaminie (np. kasyna, zakłady bukmacherskie, przekazy pieniężne).

Przelew

Przelew z Konta Otwartego na Ciebie możesz zrealizować w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Niedozwolone są jedynie przelewy natychmiastowe oraz te dokonane z wykorzystaniem systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, Blik i tym podobnych.

Najprościej jest spełnić ten warunek, wykonując zwykły przelew internetowy np. na swoje konto w innym banku.

Jeszcze kilka informacji

Nie możesz zrezygnować z rachunku czy wydanej do niego karty przed otrzymaniem premii.

Nagroda, którą otrzymasz, jest zwolniona z podatku dochodowego, nie musisz się z niej rozliczać przed fiskusem.

Tanie Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

Podstawowy rachunek w BNP Paribas prowadzony jest bezwarunkowo za darmo, a jego cechą szczególną jest to, że możesz samodzielnie wybrać jedną z trzech związanych z nim kart płatniczych.

Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Więcej informacji znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Po tym, jak zostaniesz klientem BNP Paribas, możesz skorzystać z innych promocji. My ze swojej strony szczególnie polecamy przyjrzenie się ofercie karty kredytowej, która obecnie cieszy się sporą popularnością.

Złap łatwe 250 zł

Lubimy proste i przyjemne promocje z niezłą premią do zdobycia, a nowa propozycja od BNP Paribas spełnia te oczekiwania. Roczny kres karencji jest do przyjęcia, warunki - wpływy, płatności kartą i przelewy - łatwe, a 250 zł zysku jest całkiem kuszącą opcją. Pierwszy krok to rejestracja w promocji i założenie Konta Otwartego na Ciebie.

Niewielką wadą jest to, że tym razem premia będzie wypłacana jednorazowo w całości, a nie w częściach. Warto pilnować spełniania warunków w każdym miesiącu, inaczej nagroda przejdzie Ci koło nosa. Jeśli jesteś zdecydowany i chcesz sięgnąć po łatwe 250 zł, nie zatrzymujemy Cię dłużej. Do dzieła! :)

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Złap premię"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.