150 zł od Bankier.pl i 100 zł od mBanku za założenie mBiznes konta Standard

Promocja zakończyła się dnia 30 czerwca 2017 r.

150 zł od Bankier.pl i 100 zł od mBanku za założenie mBiznes konta Standard Źródło obrazka: strona promocji

Zaledwie kilka dni temu wystartowała promocja, w której mBank zaproponował 100 zł premii za założenie rachunku firmowego mBiznes Standard, a dziś pojawiła się kolejna oferta specjalna. W najnowszej akcji za spełnienie bardzo prostych warunków na nowych klientów czeka nagroda w wysokości 150 zł. Co ważne, obie oferty łączą się ze sobą, dzięki czemu można w sumie zgarnąć 250 zł oraz zyskać dwuletnią gwarancję braku opłat za kluczowe usługi bankowe.

Łącznie aż 250 zł premii

Organizatorem promocji „150 zł na start” oraz fundatorem premii jest firma Bonnier Business Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel portalu Bankier.pl. Uczestnicy nowej akcji mogą również skorzystać z oferty specjalnej przygotowanej przez mBank: „100 zł mBiznes Konto Standard edycja IV”. Łącznie w obu akcjach można zdobyć aż 250 zł.

Do promocji „150 zł na start” można przystąpić do 30 czerwca 2017 r., jednak akcja może zostać przez organizatora przedłużona. Informacja o tym fakcie zostanie przekazana do publicznej wiadomości na stronie promocji.

Oferta tylko dla nowych klientów

W akcji „150 zł na start” mogą wziąć udział wyłącznie nowi klienci, a więc osoby, które nie posiadały w mBanku konta firmowego dla danego numeru NIP do 31 maja 2017 r. i są przedsiębiorcami w rozumieniu ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej.

Przypomnijmy – zgodnie z ustawą przedsiębiorcą jest osoba fizyczna, osoba prawna i jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której odrębna ustawa przyznaje zdolność prawną. Za przedsiębiorców uznaje się także wspólników spółki cywilnej w zakresie wykonywanej przez nich działalności gospodarczej.

150 zł premii od Bankier.pl na prostych warunkach

Aby uzyskać prawo do gratyfikacji, uczestnicy muszą wykonać następujące czynności:

 1. Do 30 czerwca 2017 r. zarejestrować się na stronie promocji i za jej pośrednictwem przesłać do mBanku wniosek o otwarcie mBiznes konta Standard
  • wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Dane te pozwolą organizatorowi na weryfikację, czy nowy rachunek rzeczywiście został otwarty.
 2. W ciągu miesiąca od przesłania wniosku – ale nie później niż do 31 lipca 2017 r. (włącznie) - zawrzeć z mBankiem umowę o otwarcie mBiznes konta Standard.
 3. W ciągu miesiąca od otwarcia konta – ale nie później niż do 31 sierpnia 2017 r. – wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową i/lub przelew z nowo otworzonego rachunku. Ważne! Bank nie będzie uwzględniał przelewów wewnętrznych.
 4. Za pośrednictwem strony promocji przekazać organizatorowi numer nowo otwartego mBiznes konta Standard, aby organizator mógł przelać na nie premię.

Przekazanie premii tylko na aktywne konto

O przyznaniu nagrody uczestnicy zostaną powiadomieni najpóźniej do 30 września 2017 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres podany podczas rejestracji w promocji, zaś przekazanie premii nastąpi najpóźniej do 14 dni od dnia wysłania powiadomienia. Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 100 zł i gwarancja braku opłat od mBanku

Równolegle do akcji portalu Bankier.pl trwa promocja własna mBanku „100 zł mBiznes Konto Standard edycja IV”. Także i ta oferta opiera się na bardzo prostych i łatwych do spełnienia zasadach - aby zdobyć premię, należy wykonać jeden przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł w ciągu 30 dni od momentu otwarcia mBiznes konta Standard. W zamian można otrzymać następujące profity: 100 zł premii oraz dwuletnią gwarancję braku opłat za niektóre usługi bankowe. Zwolnienie z prowizji obejmuje:

 • prowadzenie mBiznes konta Standard;
 • nielimitowane przelewy internetowe (w systemie Elixir);
 • obsługę karty debetowej do rachunku;
 • wypłaty środków z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK (na terenie Polski);
 • wpłaty gotówki za pomocą wpłatomatów mBanku i Euronet.

Ofertę „100 zł mBiznes Konto Standard edycja IV” opisaliśmy w tym artykule.

Jakie są opłaty za mBiznes konto Standard?

Przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do promocji warto przeanalizować najważniejsze parametry konta i ocenić korzyści związane z posiadaniem rachunku. Opłaty za podstawowe operacje bankowe przedstawiają się w przypadku mBiznes konta Standard następująco:

 • 9 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku. Opłaty można uniknąć, jeżeli wykona się przelew do ZUS. Jednak udział w promocji zwalnia Cię z kosztów prowadzenia konta przez 24 miesiące;
 • 1,50 zł za przelew internetowy (brak pakietu bezpłatnych przelewów). W promocji zyskujesz nielimitowany pakiet przelewów;
 • 0 zł za przelew do ZUS i US;
 • 0 zł za polecenie stałe i polecenie zapłaty;
 • 5 zł miesięcznie za korzystanie z karty. Opłaty tej można uniknąć, wykonując transakcje kartą na min. 500 zł miesięcznie. Opłata nie jest naliczana przez 24 miesiące, jeżeli otworzysz konto w promocji;
 • brak opłat za wypłatę środków z bankomatów sieci Euronet, mBank, BZ WBK oraz Planet Cash, 3% min. 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 3% min. 10 zł za wypłatę środków w bankomatach za granicą (+ dodatkowo od 2% do 5,9% prowizji za przewalutowanie transakcji);
 • 5 zł za przelew SEPA.

Warto także dodać, że posiadacze mBiznes konta Standard zyskują dostęp do wielu funkcjonalności ułatwiających prowadzenie firmy. Należą do nich: mPlatforma Walutowa (bezpłatna usługa, która pozwala na szybką i korzystną wymianę walut z poziomu serwisu transakcyjnego), kredyt na start do 10 000 zł, mNawigacja Finansowa - przydatne narzędzie do zarządzania środkami oraz analizy przychodów i wydatków - czy wreszcie usługa mTRANSFER, która umożliwia łatwy i szybki transfer środków pomiędzy klientami mBanku, bez konieczności ręcznego uzupełniania danych do przelewu.

Zdaniem redakcji: "Najlepsza promocja mBiznes konta"

To już kolejna akcja portalu Bankier.pl i mBanku, w której uczestnik może zdobyć 150 zł za spełnienie prostego warunku i jednocześnie skorzystać z równoległej oferty, dodatkowo inkasując kolejne 100 zł. Spełnienie wymogów promocji „150 zł na start” nie powinno być dla przedsiębiorców żadnym problemem: wystarczy tylko założyć konto i wykonać jeden przelew lub transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, aby otrzymać od banku całkiem niezłą premię. Osoby, które dodatkowo skorzystają z drugiej akcji promocyjnej, łącznie otrzymają 250 zł oraz zostaną zwolnione z podstawowych opłat przez 2 lata.

Dla firm szukających nowoczesnego i funkcjonalnego rachunku może to być naprawdę ciekawa oferta.

Z ostatniej chwili

 • 13.12.2018 17:38

  Kolejna okazja dla nowych klientów mBanku. Tym razem za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z rachunku możecie zdobyć 140 zł.

 • 13.12.2018 08:14

  Aktywuj automatyczne e-płatności z karty Mastercard za usługi Vectry, a nawet 30 zł wróci na rachunek Twojej karty.

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.