Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 350 zł premii za mKonto Intensive w mBanku + 120 zł za eKonto Junior.

250 zł premii pieniężnej i 2 lata bez opłat w promocji mBiznes konta Standard w mBanku

250 zł premii pieniężnej i 2 lata bez opłat w promocji mBiznes konta Standard w mBanku
Źródło: strona promocji

250 zł premii i dwuletnia gwarancja braku opłat

Na wstępie warto zaznaczyć, że organizatorem promocji "150 zł na start – VIII edycja" oraz fundatorem premii jest firma Bonnier Business Polska Sp. z o.o. (właściciel portalu Bankier.pl), jednak uczestnicy promocji mogą dodatkowo skorzystać z oferty specjalnej przygotowanej przez mBank: „Proste konto i 100 zł zwrotu”.

Łącząc obie akcje, można uzyskać w sumie aż 3 korzyści:

  1. 150 zł premii od Bankier.pl.
  2. 100 zł premii od mBanku.
  3. Dwuletnią gwarancję braku opłat za następujące operacje bankowe: prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, nielimitowane przelewy internetowe (w systemie Elixir), wypłacanie środków z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK (na terenie Polski), wpłacanie gotówki za pomocą wpłatomatów mBanku i Euronet.

Z najnowszej oferty można skorzystać do 28 lutego 2018 r.

Premia tylko dla nowych klientów

Najnowsza akcja jest skierowana do przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie, spółki z o.o., spółki jawne, partnerskie, a także wspólników spółek cywilnych.

Z oferty specjalnej mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nie posiadały w mBanku konta firmowego dla danego numeru NIP od 26 grudnia 2017 roku.

Oznacza to, że jeżeli kilka dni przed końcem ubiegłego roku zamknąłeś rachunek firmowy w mBanku to możesz wziąć udział w promocji. Nie jesteś także wykluczony, gdy nawet na ten moment posiadasz konto osobiste w tym banku :)

150 zł premii za spełnienie prostych warunków

Zasady akcji są bardzo proste. W celu otrzymania nagrody należy wykonać łącznie następujące czynności:

  1. Do 28 lutego 2018 r. zarejestrować się na i za jej pośrednictwem przesłać do mBanku wniosek o otwarcie mBiznes konta Standard oraz wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Dane te pozwolą firmie Bonnier Business na weryfikację, czy nowy rachunek faktycznie został otwarty.
  2. W ciągu miesiąca od przesłania wniosku – ale nie później niż do 31 marca 2018 r. (włącznie) - zawrzeć z mBankiem umowę o otwarcie mBiznes konta Standard.
  3. W ciągu miesiąca od podpisania umowy – ale nie później niż do 30 kwietnia 2018 r. – wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową i/lub przelew z nowo otworzonego rachunku. Ważne! Bank nie będzie uwzględniał przelewów wewnętrznych.
  4. Za pośrednictwem przekazać organizatorowi numer nowo otwartego mBiznes konta Standard. Jeśli zapomnimy o tej na pozór nieistotnej formalności, organizator nie będzie mógł nam wypłacić premii.

Przekazanie premii tylko na aktywne konto

O przyznaniu nagrody uczestnicy zostaną powiadomieni najpóźniej do 31 maja 2018 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres podany podczas rejestracji w promocji, zaś przekazanie premii nastąpi najpóźniej do 14 dni od dnia wysłania powiadomienia. Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 100 zł i gwarancja braku opłat od mBanku

Równolegle do akcji portalu Bankier.pl trwa promocja własna mBanku „Proste konto i 100 zł zwrotu”. Także i ta oferta posiada wyjątkowo łatwe do spełnienia zasady: aby zdobyć premię, należy w ciągu 30 dni od momentu otwarcia mBiznes konta Standard wykonać przelew do ZUS na kwotę co najmniej 250 zł i przeprowadzić przynajmniej jedną transakcję kartą debetową wydaną do rachunku.

W zamian otrzymamy od banku następujące profity: 100 zł premii oraz dwuletnią gwarancję braku opłat za niektóre usługi bankowe. Także ta promocja obowiązuje do 31 marca 2018 r.

Możesz skorzystać z obu promocji na raz, pamiętając jedynie, że wniosek o rachunek mBiznes konto należy złożyć na .

Akcję „Proste konto i 100 zł zwrotu” opisaliśmy w tym artykule.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Zanim skorzystamy z propozycji banku, przyjrzyjmy się kosztom związanym z prowadzeniem rachunku. Opłaty za podstawowe operacje bankowe przedstawiają się w przypadku mBiznes konta Standard następująco:

Konto w promocji

Opłaty standardowe (obowiązują od 30.11.2017)

Prowadzenie rachunku

0 zł przez 2 lata

9 zł miesięcznie; opłaty można uniknąć, dokonując w danym miesiącu przelewu do ZUS

Obsługa karty

0 zł przez 2 lata

5 zł miesięcznie; opłaty można uniknąć, dokonując kartą transakcji na min. 500 zł w miesiącu

Przelewy internetowe

0 zł za nielimitowane przelewy przez 2 lata

1,50 zł za każdy przelew

Przelew do ZUS i US

0 zł

Wypłaty z bankomatów w kraju

0 zł przez 2 lata za wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK

0 zł za wypłaty poniżej 100 zł z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK; 1,3 zł dla wyższych wypłat

Warto także dodać, że firmowe konto w mBanku oferuje swoim posiadaczom wiele przydatnych usług. Należą do nich: mPlatforma Walutowa, kredyt na start do 10 000 zł, mNawigacja Finansowa czy wreszcie usługa mTRANSFER. Wszystkie te funkcjonalności oraz pozostałe koszty związane z prowadzeniem konta opisaliśmy dokładniej w naszej analizie.

Zdaniem redakcji

Wspólna akcja portalu Bankier.pl i mBanku to propozycja, na którą naprawdę warto zwrócić uwagę.

Po pierwsze, umożliwia zdobycie aż trzech profitów: 150 zł od Bankier.pl, 100 zł premii od samego banku oraz dwuletniej gwarancji braku opłat za podstawowe czynności bankowe.

Po drugie, charakteryzuje się bardzo przystępnymi warunkami – aby uzyskać trzy nagrody, wystarczy tylko założyć konto, wykonać jeden przelew do ZUS na min. 250 zł i przeprowadzić przynajmniej jedną transakcję kartą debetową wydaną do rachunku.

Po trzecie, uczestnik promocji zyskuje pewność, że w ciągu następnych dwóch lat bank nie zaskoczy go podwyżkami i nawet jeśli dojdzie do zmiany cennika, chronić go będą nabyte w promocji prawa. Naszym zdaniem możliwość uniknięcia przez dwa lata kosztów związanych z codziennym użytkowaniem konta stanowi duży atut najnowszej promocji.

Reasumując- przedsiębiorcy, którym zależy na stabilności opłat, zdecydowanie powinni wziąć pod uwagę najnowszą ofertę mBanku.

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.