Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

100 zł za zasilanie rachunku i nawet 150 zł za płatności kartą w promocji Konta Maksymalnego BGŻ BNP Paribas

100 zł za zasilanie rachunku i nawet 150 zł za płatności kartą w promocji Konta Maksymalnego BGŻ BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Akcja “Premia za regularność” organizowana jest przez firmę Ad Astra Sp. z o. o. z siedzibą w Michałowicach. Bank BGŻ BNP Paribas jest partnerem promocji i to w tej instytucji należy założyć Konto Maksymalne. Akcja trwa do 31 sierpnia 2018 r. lub do momentu osiągnięcia 1000 rejestracji w promocji.

Nagrodą jest 100 zł premii gotówkowej za spełnienie kilku prostych warunków (patrz niżej).

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikiem promocji mogą być pełnoletnie osoby, które nie są stroną umowy ramowej z bankiem, a przez 24 miesiące przed złożeniem wniosku o rachunek nie posiadały w BGŻ BNP Paribas konta osobistego (ani nie były jego współposiadaczami).

Jak otrzymać 100 zł premii?

Jak już wspomnieliśmy, wymagania stawiane uczestnikom promocji nie są zbyt skomplikowane. Wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

 1. Zgłoś się do promocji przez stronę promocji do 31 sierpnia 2018 r. - podaj swoje imię i nazwisko, telefon, e-mail oraz PESEL, zaakceptuj wymagane zgody (na przetwarzanie danych w celach promocji) i kliknij “Zarejestruj się”.
  • Otrzymasz potwierdzenie objęcia promocją jako komunikat na ekranie oraz w wiadomości mailowej (wraz z linkiem promocyjnym do założenia konta).
 2. Złóż wniosek o Konto Maksymalne wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej poprzez link otrzymany w wiadomości e-mail najpóźniej do 31 sierpnia 2018 r.
  • We wniosku o konto podaj takie same dane, co w formularzu rejestracyjnym do promocji.
  • W tym kroku przystąpisz także do równoległej akcji “Premia za aktywność” (szczegóły niżej), jednak pamiętaj o zaznaczeniu wymaganych zgód.
 3. Najpóźniej do 17 września 2018 r. zawrzyj umowę o konto i kartę za pośrednictwem kuriera.
 4. W każdym z miesięcy wrzesień - listopad 2018 r. zapewnij wpływ na Konto Maksymalne w kwocie min. 1000 zł - uznawany jest tutaj każdy wpływ z wyjątkiem wpłat gotówkowych, przelewów z innych rachunków w BGŻ BNP Paribas (w tym z BGŻOptima!) oraz przelewów z rachunków kredytowych.
 5. Posiadaj Konto Maksymalne i kartę na dzień wypłaty nagrody.

Przekazanie nagród

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz do 17 grudnia 2018 r. na podany w podczas rejestracji adres e-mail - powinieneś wówczas zalogować się na stronę podaną w wiadomości i podać numer Konta Maksymalnego założonego w akcji. Masz na to czas do 27 grudnia 2018 r.

Premia zostanie wypłacona na Twój rachunek do końca roku.

Dodatkowe 150 zł za aktywne płatności kartą

Dobrą informacją dla uczestników powyższej promocji będzie automatyczne objęcie ich wewnętrzną akcją samego banku - “Premia za aktywność”. BGŻ BNP Paribas premiuje tu aktywne płatności kartą debetową w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Za każdą transakcję o wartości min. 5 zł otrzymasz 1 zł premii, maksymalnie możesz zyskać 25 zł miesięcznie, a przez 6 miesięcy - 150 zł.

Ważne: warunkiem otrzymania zwrotu jest dokonanie min. 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 300 zł w każdym miesiącu. Promocję opisaliśmy w tym artykule.

Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

Konto Maksymalne to całkiem niezły rachunek osobisty. Jest prowadzony bezpłatnie, a jego posiadacze nie zapłacą za przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów na całym świecie. Jedyną wysoką opłatą jest tu prowizja za obsługę karty debetowej - aż 12 zł! - jednak unikniemy jej, dokonując transakcji kartą na min. 300 zł miesięcznie. Korzystanie z “plastiku” jest również bezpłatne dla osób poniżej 26 roku życia.

Wśród innych zalet Konta Maksymalnego można wymienić nowoczesną aplikację mobilną GOMobile, płatności Google Pay i Apple Pay oraz Masterpass.

Nawet 250 zł premii dla aktywnych

Po licznych akcjach zachęcających do założenia Konta Optymalnego przyszedł czas na Konto Maksymalne. BGŻ BNP Paribas zdaje się celować w nieco młodszych klientów - dla nich ten rachunek może być całkiem bezpłatny, a premie w promocjach dodatkowo zachęcają do skorzystania z oferty.

Łącząc obie akcje, możesz zyskać nawet 250 zł - 100 zł za systematyczne wpływy na rachunek oraz do 150 zł za aktywne płatności kartą. Jeśli zamierzasz aktywnie korzystać z konta, możesz w ten sposób otrzymać miły bonus za zwykłe operacje bankowe i jednocześnie nowoczesny, bezpłatny rachunek osobisty.

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.