Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł w gotówce i 50 zł w bonie do Biedronki za założenie Konta 360° w Banku Millennium

200 zł w gotówce i 50 zł w bonie do Biedronki za założenie Konta 360° w Banku Millennium

W najnowszej akcji „Konto 360° z kartą debetową Mastercard” należy jedynie otworzyć w Banku Millennium Konto 360° lub Konto 360° Student oraz umiarkowanie aktywnie korzystać z rachunku, aby otrzymać dwa gwarantowane bonusy:

 • premię gotówkową w wysokości 200 złotych
 • oraz nagrodę dodatkową, czyli 50 zł w formie bonu do Biedronki.

Z oferty możesz skorzystać do 4 maja 2021 r.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji

Promocja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które na dzień jej rozpoczęcia (1 kwietnia 2021 r.) nie posiadały żadnego produktu finansowego Banku Millennium (w tym karty przedpłaconej i dodatkowej karty kredytowej) ani nie były stroną umowy zawartej z bankiem. Warunek ten dotyczy współposiadaczy rachunków, pełnomocników, kuratorów, a także osób, które są poręczycielami kredytu lub posiadają jednostki uczestnictwa Millennium TFI.

Dodatkowo z promocji wykluczeni są byli klienci Banku Millennium, którzy brali już wcześniej udział w promocji Konta 360° lub Konta 360° Student oraz osoby będące w trakcie składania wniosku o jakikolwiek produkt banku.

I jeszcze jedno ważne zastrzeżenie - aby wziąć udział w akcji, musisz posiadać zdefiniowany polski numer telefonu do otrzymywania hasła do autoryzacji zleceń w Kanałach Bankowości Elektronicznej.

Dodatkowo, jeżeli chcesz otworzyć konto przez fotoweryfikację, powinieneś być rezydentem posiadającym dowód osobisty i nadany nr PESEL. Co ciekawe, nie możesz także zajmować „eksponowanego stanowiska politycznego” (w rozumieniu Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu).

Jak zgarnąć 250 zł ?

Jeżeli chcesz otrzymać 200 zł oraz voucher o wartości 50 zł do Biedronki, powinieneś wykonać następujące czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 4 maja 2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową Mastercard na specjalnej stronie promocji.

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 2
Krok 2

Także do 4 maja 2021 r. podpisz umowę o rachunek i kartę. Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera lub przez fotoweryfikację.

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego prostego warunku otrzymasz sms z e-kodem o wartości 50 złotych do wykorzystania na zakupy w sklepach Biedronka. Nagroda zostanie przekazana na Twój numer telefonu do 31 maja 2021 r.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej do 31 sierpnia 2021 r. aktywuj aplikację mobilną banku.

Krok 4
Krok 4

W maju, czerwcu, lipcu i sierpniu:

 • zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
 • wykonaj przynajmniej 1 płatność kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).
Nagroda
Nagroda

Premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana na Twoje nowo otwarte konto do 30 września 2021 r.

O czym powinieneś pamiętać?

 • Jeżeli otwierałeś konto przez fotoweryfikację (na selfie), do 31 sierpnia 2021 r. musisz złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości w placówce banku.
 • Otrzymanie premii za transakcje bezgotówkowe i wpływy na konto (200 zł) jest możliwe tylko po nabyciu prawa do nagrody dodatkowej (50 zł).
 • Pamiętaj, że musisz zamówić kartę z logiem Mastercarda – jeśli wybierzesz kartę Visy, pozbawisz się szansy na uzyskanie nagrody!
 • Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi prowadzonymi w Millennium).
 • Regulamin akcji dopuszcza transakcje kartą czy Blikiem w sklepach stacjonarnych oraz internetowych - ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi. Płatność nie może być jednak związana z grami hazardowymi lub wypłatą gotówki (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Ponadto przy ocenie realizacji tego zadania nie zostaną ujęte transakcje zwrócone przed wypłatą nagrody.
 • Do chwili otrzymania bonusu nie możesz wypowiedzieć umowy o Konto 360° ani odwołać udzielonych zgód.
 • eKarta do Biedronki będzie ważna do 31 maja 2022 r.
 • Zdobyta przez Ciebie premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie wpływu na łączną kwotę min. 1000 zł oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu zwalnia z opłat za konto, obsługę karty i korzystanie ze wszystkich bankomatów.

Zwróć uwagę, że comiesięczne warunki zwolnienia z podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Solidna premia za umiarkowaną aktywność

Warunki najnowszej promocji Banku Millennium nie są trudne do spełnienia, wystarczy założyć Konto 360° wraz z kartą debetową Mastercard, przez cztery miesiące zasilać je kwotą 1000 zł oraz dokonać co najmniej jednej transakcji kartą debetową /Blikiem, aby otrzymać atrakcyjną premię oraz 50 zł w formie elektronicznego vouchera do Biedronki. Zapewne dociekliwi czytelnicy bez trudu zauważą, że warunki najnowszej promocji są identyczne z warunkami, które umożliwiają zwolnienie z opłat za prowadzenie konta. Bank nie stawia uczestnikom akcji dodatkowych wymagań i nie zmusza ich do zwiększonej aktywności, np. wydawania miesięcznie kartą określonej kwoty lub wykonania plastikiem kilku transakcji. Dzięki takiej strategii uczestnicy uzyskują podwójną korzyść za wykonanie tych samych czynności - otrzymują jednocześnie tani rachunek oraz pakiet dodatkowych profitów.

Obecnie Konto 360° stanowi jedną z najlepszych ofert na rynku, pozwalającą w dość prosty sposób uniknąć najważniejszych opłat, a przy tym charakteryzującą nowoczesnością i łącząca się z wieloma ciekawymi usługami. Do tego, kiedy będziesz już klientem banku, będziesz mógł skorzystać z kilku innych ciekawych promocji i w efekcie znacznie zwiększyć swoją pulę nagród.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji „Konto 360° z kartą debetową Mastercard”

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.