Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

250 zł premii: 200 zł za Konto 360° w Banku Millennium + 50 zł do wykorzystania w goodie

250 zł premii: 200 zł za Konto 360° w Banku Millennium + 50 zł do wykorzystania w goodie
Źródło: strona promocji

Zasady najnowszej akcji zorganizowanej przez Bank Millennium są typowe dla większości ofert promocyjnych: aby zdobyć 200 zł premii, należy otworzyć Konto 360° (standardowe lub w wersji Student) wraz z kartą, aktywować aplikację mobilną, zasilać regularnie nowy rachunek i wykonywać transakcje kartą. Nic, co odbiegałoby od rynkowego standardu.

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej?

W tej kwestii Bank Millennium raczej nikogo nie zaskoczył; „tradycyjnie” akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu rozpoczęcia promocji nie posiadały żadnego produktu tej instytucji, nie zawnioskowały już o niego ani nie mają podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid).

Uczestnicy akcji nie mogą być także uprawnieni do składania jakichkolwiek dyspozycji, np. jako właściciel, współwłaściciel konta, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy itd. Jak widzisz, bank stawia na klientów, którzy w tej chwili nie mają z nim zupełnie nic wspólnego.

Niestety wciąż z udziału wykluczone są także osoby, które zakładały już kiedyś Konto 360° lub Konto 360° Student, ale tylko w akcjach promocyjnych. Oznacza to, że jeśli otworzyłeś w przeszłości wspomniane rachunki „normalnie”, a później je zamknąłeś, to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty promocyjnej.

I na koniec, jeżeli chcesz otworzyć konto przez fotoweryfikację, powinieneś być rezydentem posiadającym dowód osobisty i nadany nr PESEL. Co ciekawe, nie możesz także zajmować „eksponowanego stanowiska politycznego” (w rozumieniu Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu).

Promocja "Premia z Kontem 360°" potrwa do 31 marca 2021 r.

Jak zdobyć 250 zł premii?

Jeżeli nie znalazłeś się na długiej liście wykluczeń Banku Millennium, możesz spokojnie przejść do warunków promocji i zapoznać się z wymaganiami regulaminu.

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2021 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą na specjalnej stronie promocji.

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 marca 2021 r. podpisz umowę o rachunek i kartę oraz aktywuj aplikację mobilną.

Nagroda
Nagroda

Do 30 kwietnia 2021 r. otrzymasz sms z kodem do odbioru 50 zł wraz z informacją, jak z niego skorzystać w aplikacji goodie. 

Krok 3
Krok 3

W kwietniu, maju, czerwcu i lipcu:

  • zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj przynajmniej po trzy płatności kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).
Nagroda
Nagroda

Premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana na Twoje nowo otwarte konto do 31 sierpnia 2021 r.

Ważne: czas aktywacji kodów do goodie.pl jest limitowany i wynosi 60 dni. Na ich wykorzystanie masz 12 miesięcy.

O czym powinieneś pamiętać?

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. 

Jeżeli otwierałeś konto przez fotoweryfikację (na selfie), do 31 lipca 2021 r. musisz złożyć wzór podpisu oraz udostępnić dokument tożsamości w placówce banku.

Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi prowadzonymi w Millennium).

Regulamin akcji nie wyklucza transakcji kartą czy Blikiem w Internecie; ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Płatności mogą być wykonywane na dowolne kwoty.

Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie regularnego wpływu oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu gwarantuje Ci zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta, korzystanie z karty, a także darmowe wypłaty z bankomatów.

Zwróć uwagę, że comiesięczne warunki zwolnienia z podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Dodatkowe propozycje

Czujesz niedosyt i chciałbyś zgarnąć więcej bonusów? Proszę bardzo - Bank Millennium ma dla Ciebie także inne propozycje, które możesz połączyć z obecną promocją:

Dobra premia za umiarkowaną aktywność

Najnowsza promocja Banku Millennium kusi atrakcyjną premią i prostymi warunkami. Wystarczy, że założysz Konto 360°, zapewnisz comiesięczny wpływ i wykonasz co miesiąc po trzy transakcje kartą.

Przejrzyste warunki, łatwe do wykonania aktywności, atrakcyjna nagroda - czegoż chcieć więcej? Zdecydowanie powinieneś rozważyć udział w tej akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty "250 zł z Kontem 360° w wiosennej promocji"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.