Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Okazja! 350 zł za darmowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

250 zł w gotówce + klocki LEGO za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

250 zł w gotówce + klocki LEGO za bezpłatne Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Śmiało można powiedzieć, że przynajmniej jedna aktywna promocja konta osobistego z oferty BNP Paribas to standard. Spółka Hagen, która w ostatnim czasie została organizatorem akcji specjalnych dotyczących rachunków tego banku, dba, by nagrody były atrakcyjne i różnorodne. W "Promocji Mikołajkowej” do zdobycia jest 250 zł, w ratach 100 i 150 zł, oraz nagrody do wyboru: zestaw klocków LEGO o wartości 40 zł brutto lub 20-złotowy voucher do Costa Coffee.

Jakie klocki można zdobyć? Organizator wysyła jeden losowo wybrany zestaw spośród tych o numerach: 30098, 45098 lub 65098.

Promocja potrwa tylko do 6 grudnia 2020 r., a może jeszcze krócej, gdyż przyjętych zostanie jedynie 3000 zgłoszeń.

12 miesięcy karencji

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie, z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są strony umowy ramowej z bankiem.

Trzy miesiące aktywności

Jak wspomnieliśmy, regulamin nie stawia uczestnikom promocji wyśrubowanych wymagań; wystarczą trzy miesiące aktywności, by zdobyć 250 zł premii oraz wybraną nagrodę.

Krok 1
Krok 1

Do 6 grudnia 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków). Na tym etapie musisz:

  • zaakceptować regulamin akcji;
  • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia;
  • wybrać nagrodę dodatkową, jaką chcesz otrzymać.
Krok 2
Krok 2

Także do 6 grudnia 2020 r.skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową.

Krok 3
Krok 3

Do 20 grudnia 2020 r.:

  • w systemie Autenti podpisz z BNP Paribas umowę o konto, kartę i dostęp do bankowości elektronicznej, korzystając z unikalnego kodu otrzymanego w wiadomości SMS;
  • nadaj PIN do karty.
Krok 4
Krok 4

W dniach 21 grudnia - 31 grudnia wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej, na dowolną kwotę.

Informacja
Informacja

Wiadomość o przyznaniu wybranej nagrody (LEGO lub voucher) otrzymasz do 19 stycznia 2021 r. Jeżeli wybrałeś zestaw LEGO, w wiadomości od organizatora znajdziesz link kierujący Cię do formularza, w którym powinieneś podać swoje dane adresowe. Masz na to czas do 25 stycznia 2021 r.

Nagroda
Nagroda

Nagroda zostanie wysłana do 31 stycznia 2021 r. Jeśli wybrałeś voucher do Costa Coffee, otrzymasz go na swój numer telefonu w wiadomości SMS.

Krok 5
Krok 5

W styczniu 2021 r.:

  • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej;
  • zrealizuj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
Informacja
Informacja

Do 18 lutego 2021 r. organizator prześle na Twój adres e-mail informację o przyznaniu drugiej nagrody, czyli 100 zł. W wiadomości znajdziesz link, który przekieruje Cię do formularza zawierającego miejsce na podanie danych niezbędnych do realizacji przelewu. Musisz je przekazać do 23 lutego 2021 r.

Nagroda
Nagroda

Do 28 lutego 2021 r. otrzymasz wspomniane 100 zł.

Krok 6
Krok 6

W lutym 2021 r.:

  • wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej,
  • zrealizuj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
Nagroda
Nagroda

Wiadomość o otrzymaniu trzeciej nagrody otrzymasz do 26 marca 2021 r., a premia 150 zł wpłynie na Twoje konto najdalej 31 marca 2021 r.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Podpisanie umowy

Jak już wspominaliśmy, umowę ramową o rachunek wraz z wybraną debetówką podpisujesz przy użyciu unikalnego kodu SMS w systemie Autenti (partnera BNP Paribas). Niemniej, i tak będziesz musiał jeszcze przejść procedurę weryfikacji tożsamości. Jeżeli wniosek o konto złożysz przez stronę internetową, Twoją tożsamość zweryfikuje kurier, jeśli zaś w aplikacji mobilnej - weryfikacja odbędzie się przez wideoweryfikację.

Transakcje kartą

Jako spełniające warunki regulaminu uznane zostaną wszelkie płatności za towary i usługi, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych.

Niedozwolone są jednak transakcje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz w miejscach oznaczonych kodami MCC, które są wymienione w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Podkreślmy, że wspomniane wyżej ograniczenia nie dotyczą Apple Pay i Google Pay. Tego typu płatności spełniają wymogi regulaminu.

Wpływ na rachunek

Pod tym względem nie ma specjalnych wymagań. Niedozwolone są jedynie wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (również pod marką BGŻOptima) oraz rachunków kredytowych służących do obsługi zobowiązań zaciągniętych w BNP Paribas lub w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Produkty BNP Paribas

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart. Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł/miesiąc, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Sprawdź również inne promocje BNP Paribas

BNP Paribas chętnie i aktywnie promuje swoje produkty, zarówno konta osobista, jak i karty kredytowe. Zobacz, z jakich jeszcze propozycji możesz skorzystać:

Szybka akcja

Naszym zdaniem ze spełnieniem warunków promocji „Promocja Mikołajkowa” bez trudu powinny sobie poradzić nawet osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z bankowością. Nieskomplikowane wymagania i wypłacane po każdym z etapów premie to na pewno czynniki mobilizujące do podjęcia decyzji o udziale w tej akcji.

Nie bez znaczenia są także sympatyczne nagrody rzeczowe ;). Czas na Twój ruch.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin "Promocji Mikołajkowej"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.