Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

300 zł moneyback za opłacanie domowych rachunków z Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska

300 zł moneyback za opłacanie domowych rachunków z Konta Jakie Chcę w Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Opłat za pewne usługi nie sposób uniknąć, trzeba je ponosić, by móc korzystać ze zdobyczy współczesnej cywilizacji. Ich ceny stopniowo i nieubłaganie rosną, warto więc pomyśleć o możliwości obniżenia wydatków. Taką szansę daje skorzystanie z propozycji Santandera przygotowanej dla posiadaczy Konta Jakie Chcę.

Co można zyskać?

Nagrodą w promocji jest zwrot 1% wydatków na następujące usługi:

  • gaz,
  • energia elektryczna,
  • usługi telekomunikacyjne - telewizja (kablowa lub satelitarna), telefon (komórkowy lub stacjonarny) i internet. Dotyczy to również abonamentu RTV o ile okażesz decyzję określającą Twój indywidualny numer konta do dokonywania wpłat.

Kto może skorzystać z oferty?

Zwrot opłat za rachunki za media przysługuje tylko posiadaczom Konta Jakie Chcę w Santanderze. Jeśli korzystasz z innego rachunku w tym banku, możesz go przekształcić w Konto Jakie Chcę lub otworzyć nowe konto. Promocją zostaniesz objęty automatycznie po spełnieniu opisanych poniżej warunków.

Płać rachunki i odzyskuj 1%

Najważniejsze, byś posiadał wystawione na swoje nazwisko rachunki za wymienione wyżej usługi.

Krok 1
Krok 1

Zgłoś w banku numery rachunków, na które wpłacasz należności za wymienione wyżej usługi. Możesz to zrobić osobiście w placówce Santandera, okazując doradcy faktury wystawionych na Twoje nazwisko lub przesyłając ich skany / zdjęcia w bankowości elektronicznej.

Jeśli wybierasz drugą opcję w Santander online wybierz zakładkę Twoje sprawy, następnie Twoje produkty → Konta → Dodaj fakturę do usługi zwrotów za rachunki.

Informacja
Informacja

Poczekaj na zatwierdzenie zgłoszenia przez bank. W przypadku wizyty w oddziale Santandera stanie się to w momencie wprowadzenia informacji do systemu przez doradcę. Gdybyś korzystał z bankowości elektronicznej, proces weryfikacji potrwa ok. 2-3 dni robocze.

Krok 2
Krok 2

Płać swoje rachunki za media przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty. Transakcje kartą przez Internet nie zostaną uznane.

Nagroda
Nagroda

7. dnia kalendarzowego następnego miesiąca bank zwróci Ci 1% poniesionych wydatków, maksymalnie 25 zł/miesiąc. Jeśli jest to dzień wolny od pracy, bonus otrzymasz w najbliższym dniu roboczym.

O czym musisz pamiętać

Jak wspomnieliśmy, aby płatność została objęta zwrotem, należy okazać w banku ostatnią fakturę lub rachunek za daną usługę. To działanie jednorazowe, nie trzeba go powtarzać w każdym miesiącu. Będzie to konieczne dopiero w sytuacji, kiedy zmieni się konto dostawcy mediów, na które dokonujesz płatności.

Jeśli ten sam rachunek usługodawcy służy do płatności za kilka usług (np. za prąd i telefon jednocześnie), zwrot przyznawany jest nieco inaczej:

  • przy płatnościach za wszystkie wymienione grupy usług albo tylko gaz i prąd, albo gaz i usługi telekomunikacyjne, nagroda zostanie naliczona za płatność za gaz;
  • przy płatnościach za energię i usługi telekomunikacyjne, zwrot zostanie przyznany za płatności za energię elektryczną.

Zwrot naliczany jest tylko od usług, które nie są częścią czynszu. Jeśli np. opłata za gaz jest u Ciebie wliczona w comiesięczną płatność dla spółdzielni, nie możesz otrzymać za nią premii.

Otrzymany zwrot nie podlega opodatkowaniu.

Konto Jakie Chcę w Santanderze

Konto Jakie Chcę z oferty Santandera wyróżnia na rynku możliwość wykonywania nielimitowanej liczby przelewów natychmiastowych Express Elixir.

Więcej o tym rachunku i jego ofercie usług dodatkowych napisaliśmy w analizie Konta Jakie Chcę.

Mniejsze rachunki za media

Konto Jakie Chcę to uniwersalny rachunek, który sprawdzi się w wielu okolicznościach życiowych. Możliwość odzyskania 1% domowych wydatków na media to ciekawy sposób na przyciągnięcie uwagi wielu osób. Ci, którzy korzystają z tej okazji wiedzą, że to naprawdę działa. W skali miesiąca zwroty może nie są zbyt wielkie (aby uzyskać maksymalny zwrot musiałbyś co miesiąc mieć do opłacenia faktury na kwotę 2500 zł!), wszystko zależy od kwot na fakturach, jakie mamy do zapłacenia, ale w skali roku można uzbierać sumę, która pokryje choć jedną płatność.

Przydatne dokumenty

  1. Załącznik do regulaminu kont dla klientów indywidualnych

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.