Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

25 zł na kolejne zakupy na Morele.net za płatność Masterpassem

25 zł na kolejne zakupy na Morele.net za płatność Masterpassem
Źródło: strona organizatora

Choć datę zakończenia promocji ustalono na 31 października 2018 r., to lepiej nie czekać do ostatniej chwili. Przyznane zostaną bowiem elektroniczne karty podarunkowe o łącznej wartości 4000 zł, co daje zaledwie… 160 kart o wartości 25 zł każda.

Co musisz zrobić, by premia była Twoja?

Przypomnijmy: nagrodą w promocji jest 25 zł w postaci elektronicznej karty podarunkowej (vouchera) o wartości 25 zł do wykorzystania na Morele.net.

Jak ją zgarnąć? Oto instrukcja:

  1. Do 31 października 2018 r. złóż zamówienie na Morele.net o wartości co najmniej 100 zł i opłać je przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass.
  2. W ciągu 21 dni kalendarzowych od momentu złożenia zamówienia wyślij e-mail na adres [email protected], pamiętając o tym, by:
    • temat maila brzmiał „Promocja Masterpass”,
    • zawrzeć w treści numer zamówienia oraz adres e-mail do wysyłki vouchera,
    • dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w promocji, którego treść znajdziesz w paragrafie 4 regulaminu.

Kiedy otrzymasz bonus?

Voucher zostanie Ci dostarczony na podany w zgłoszeniu adres e-mail w terminie 31 dni roboczych od momentu wysłania zgłoszenia – oczywiście pod warunkiem, że zmieścisz się w przeznaczonej na promocję puli. Każdy uczestnik może otrzymać tylko jeden bonus.

Z vouchera możesz skorzystać do 1 listopada 2019 r. przy okazji jednorazowych zakupów na Morele.net. Jego wartość jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Masterpass – wygodne i bezpieczne zakupy w sieci

Najwiekszą zaletą cyfrowego portfela Masterpass jest wygoda. Po dodaniu do niego swojej karty możesz szybko płacić w Internecie bez podawania za każdym razem tych samych danych. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia autoryzacja za pomocą kodów mPIN lub SMS.

Więcej o usłudze Masterpass przeczytasz tutaj.

Opłaca się płacić Masterpassem!

To już kolejna akcja związana z płatnościami cyfrowym portfelem od MasterCard. W podobnej mini promocji możesz zgarnąć nawet 60 zł (3 x 20 zł) na kolejne zakupy na Empik.com.

W przypadku Morele.net premia jest niestety nieco niższa (25 zł), ale i tak przewidujemy spore zainteresowanie promocją. Jeśli chcesz w łatwy sposób zyskać sympatyczny bonus – pospiesz się!

O instytucji

Masterpass jest usługą elektronicznego portfela Mastercard, który służy do dokonywania płatności w Internecie.