Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 października 2018 r. Sprawdź aktualnie trwające promocje.

25 zł na kolejne zakupy na Morele.net za płatność Masterpassem

25 zł na kolejne zakupy na Morele.net za płatność Masterpassem
Źródło: strona organizatora

Kolejny sklep nagradza za płatności Masterpassem dodatkowymi środkami na kolejne zakupy! W tym przypadku za skorzystanie z elektronicznego portfela możesz zyskać 25 zł na kolejne zakupy w serwisie Morele.net. Zalecamy pośpiech - pula voucherów jest bardzo mocno ograniczona.

Choć datę zakończenia promocji ustalono na 31 października 2018 r., to lepiej nie czekać do ostatniej chwili. Przyznane zostaną bowiem elektroniczne karty podarunkowe o łącznej wartości 4000 zł, co daje zaledwie… 160 kart o wartości 25 zł każda.

Co musisz zrobić, by premia była Twoja?

Przypomnijmy: nagrodą w promocji jest 25 zł w postaci elektronicznej karty podarunkowej (vouchera) o wartości 25 zł do wykorzystania na Morele.net.

Jak ją zgarnąć? Oto instrukcja:

  1. Do 31 października 2018 r. złóż zamówienie na Morele.net o wartości co najmniej 100 zł i opłać je przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass.
  2. W ciągu 21 dni kalendarzowych od momentu złożenia zamówienia wyślij e-mail na adres [email protected], pamiętając o tym, by:
    • temat maila brzmiał „Promocja Masterpass”,
    • zawrzeć w treści numer zamówienia oraz adres e-mail do wysyłki vouchera,
    • dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w promocji, którego treść znajdziesz w paragrafie 4 regulaminu.

Kiedy otrzymasz bonus?

Voucher zostanie Ci dostarczony na podany w zgłoszeniu adres e-mail w terminie 31 dni roboczych od momentu wysłania zgłoszenia – oczywiście pod warunkiem, że zmieścisz się w przeznaczonej na promocję puli. Każdy uczestnik może otrzymać tylko jeden bonus.

Z vouchera możesz skorzystać do 1 listopada 2019 r. przy okazji jednorazowych zakupów na Morele.net. Jego wartość jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Masterpass – wygodne i bezpieczne zakupy w sieci

Najwiekszą zaletą cyfrowego portfela Masterpass jest wygoda. Po dodaniu do niego swojej karty możesz szybko płacić w Internecie bez podawania za każdym razem tych samych danych. Bezpieczeństwo transakcji zapewnia autoryzacja za pomocą kodów mPIN lub SMS.

Więcej o usłudze Masterpass przeczytasz tutaj.

Opłaca się płacić Masterpassem!

To już kolejna akcja związana z płatnościami cyfrowym portfelem od MasterCard. W podobnej mini promocji możesz zgarnąć nawet 60 zł (3 x 20 zł) na kolejne zakupy na Empik.com.

W przypadku Morele.net premia jest niestety nieco niższa (25 zł), ale i tak przewidujemy spore zainteresowanie promocją. Jeśli chcesz w łatwy sposób zyskać sympatyczny bonus – pospiesz się!