25 euro za wyrobienie i korzystanie z karty kredytowej Wizz Air Mastercard Raiffeisen Polbanku

Promocja zakończyła się dnia 31 sierpnia 2018 r.

25 euro za wyrobienie i korzystanie z karty kredytowej Wizz Air Mastercard Raiffeisen Polbanku Źródło obrazka: strona promocji

Często podróżujesz, ale wydatki na bilety lotnicze mocno uszczuplają Twój budżet? Jest na to sposób! W najnowszej promocji Raiffeisen Banku możesz otrzymać warty 25 euro voucher do wykorzystania na przeloty Wizz Air-em. Warunki? Najważniejsze to wyrobienie niedrogiej karty kredytowej oraz wydanie za jej pomocą przynajmniej 300 zł.

Pula nagród w promocji wynosi 800 sztuk voucherów. Promocja obowiązuje do 30 września 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, która od 1 stycznia 2018 roku nie posiadała głównej karty kredytowej w Raiffeisen Polbanku. W akcji nie mogą wziąć udział pracownicy banku oraz osoby, które nie zgodzą się na otrzymywanie wiadomości o charakterze marketingowym.

Uwaga – udział w promocji wiąże się w koniecznością wyrobienia karty kredytowej. Jest to produkt finansowy, którego niewłaściwe używanie może być przyczyną znacznych kosztów. Jeśli nie wiesz, jak dokładnie działa karta kredytowa i jakie są formalności związane z jej wydaniem, dowiesz się tego z naszego poradnika.

Jak zdobyć voucher o wartości 25 euro do wykorzystania na przeloty Wizz Air’em?

Trzeba przyznać, że warunki stawiane przez organizatora są więcej niż proste. Aby zdobyć nagrodę o wartości 25 euro (ok. 110 zł) należy wykonać jedynie trzy proste kroki:

 1. Wypełnić ten formularz kontaktowy. Wypełnienie formularza wiąże się z podaniem naszego imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz wyrażeniem zgody na kontakt ze strony pracownika Raiffaisen Polbanku celem przedstawienia oferty. Dodatkowym wymogiem jest zgoda na otrzymywanie wiadomości o charakterze marketingowym.
 2. Do 31 sierpnia 2018 roku na podstawie podjętego kontaktu złożyć wniosek i podpisać umowę o kartę kredytową Wizz Air Mastercard.
 3. Po aktywowaniu karty przynajmniej raz zalogować się do aplikacji Mobilny Portfel, a także dokonać transakcji bezgotówkowych na minimalną kwotę 300 zł. Oba warunki należy spełnić do 30 września 2018 roku.

Uwaga – organizator promocji nie będzie brał pod uwagę transakcji gotówkowych, operacji zwróconych na rachunek karty oraz transakcji związanych z hazardem i zakładami bukmacherskimi.

Przekazanie nagrody

Vouchery otrzyma pierwsze 800 osób, które najszybciej spełnią wszystkie warunki opisane w powyższej sekcji. Nagrody zostaną przekazane uczestnikom promocji w formie wiadomości SMS-owej, wysłanej na podany przez nich numer telefonu. Wysyłka wiadomości nastąpi najpóźniej 10 dni roboczych po zakończeniu promocji. Vouchery o wartości 25 euro będzie można wykorzystać na opłacenie usług oferowanych na stronie www.wizzair.com, a ich ważność upływa 31 grudnia 2018 roku. Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Wizz Air Mastercard

Wizz Air Mastercard to wygodna i niedroga karta kredytowa oferowana przez Raiffeisen Polbank. Wydanie karty jest darmowe, a miesięczna opłata za jej prowadzenie jest stała i wynosi tylko 6 zł miesięcznie. Jej posiadacze przez 56 dni mogą korzystać z bezpłatnego okresu odsetkowego, a po jego upływie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10%.

Dodatkową zachętą do wyrobienia karty Wizz Air Mastercard jest możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym, w którym za każdą przeprowadzoną operację otrzymuje się punkty wymienne na nagrody.

Naszym zdaniem

Wart 25 euro voucher do wykorzystania na wizzair.com to naszym zdaniem całkiem spora zachęta do wzięcia udziału w najnowszej akcji promocyjnej Raiffeisen Polbanku. Sporym plusem są także przejrzyste i łatwe do spełnienia warunki uzyskania nagrody. Osoby zainteresowane nagrodą powinny jednak wykazać się sporym refleksem – promocyjna pula voucherów jest ograniczona i wynosi tylko 800 sztuk. Nawet drobne spóźnienie może więc sprawić, że na nagrodę się już nie załapiemy.

W tym miejscu przypominamy o równolegle trwającej promocji Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Banku, w której do zdobycia jest aż 550 zł. Jeśli więc ktoś połączył by obie oferty, ten już niedługo może cieszyć się naprawdę dużym zyskiem.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.