25 euro za wyrobienie i korzystanie z karty kredytowej Wizz Air Mastercard Raiffeisen Polbanku

Promocja zakończyła się dnia 31 sierpnia 2018 r.

25 euro za wyrobienie i korzystanie z karty kredytowej Wizz Air Mastercard Raiffeisen Polbanku Źródło obrazka: strona promocji

Często podróżujesz, ale wydatki na bilety lotnicze mocno uszczuplają Twój budżet? Jest na to sposób! W najnowszej promocji Raiffeisen Banku możesz otrzymać warty 25 euro voucher do wykorzystania na przeloty Wizz Air-em. Warunki? Najważniejsze to wyrobienie niedrogiej karty kredytowej oraz wydanie za jej pomocą przynajmniej 300 zł.

Pula nagród w promocji wynosi 800 sztuk voucherów. Promocja obowiązuje do 30 września 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, która od 1 stycznia 2018 roku nie posiadała głównej karty kredytowej w Raiffeisen Polbanku. W akcji nie mogą wziąć udział pracownicy banku oraz osoby, które nie zgodzą się na otrzymywanie wiadomości o charakterze marketingowym.

Uwaga – udział w promocji wiąże się w koniecznością wyrobienia karty kredytowej. Jest to produkt finansowy, którego niewłaściwe używanie może być przyczyną znacznych kosztów. Jeśli nie wiesz, jak dokładnie działa karta kredytowa i jakie są formalności związane z jej wydaniem, dowiesz się tego z naszego poradnika.

Jak zdobyć voucher o wartości 25 euro do wykorzystania na przeloty Wizz Air’em?

Trzeba przyznać, że warunki stawiane przez organizatora są więcej niż proste. Aby zdobyć nagrodę o wartości 25 euro (ok. 110 zł) należy wykonać jedynie trzy proste kroki:

 1. Wypełnić ten formularz kontaktowy. Wypełnienie formularza wiąże się z podaniem naszego imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz wyrażeniem zgody na kontakt ze strony pracownika Raiffaisen Polbanku celem przedstawienia oferty. Dodatkowym wymogiem jest zgoda na otrzymywanie wiadomości o charakterze marketingowym.
 2. Do 31 sierpnia 2018 roku na podstawie podjętego kontaktu złożyć wniosek i podpisać umowę o kartę kredytową Wizz Air Mastercard.
 3. Po aktywowaniu karty przynajmniej raz zalogować się do aplikacji Mobilny Portfel, a także dokonać transakcji bezgotówkowych na minimalną kwotę 300 zł. Oba warunki należy spełnić do 30 września 2018 roku.

Uwaga – organizator promocji nie będzie brał pod uwagę transakcji gotówkowych, operacji zwróconych na rachunek karty oraz transakcji związanych z hazardem i zakładami bukmacherskimi.

Przekazanie nagrody

Vouchery otrzyma pierwsze 800 osób, które najszybciej spełnią wszystkie warunki opisane w powyższej sekcji. Nagrody zostaną przekazane uczestnikom promocji w formie wiadomości SMS-owej, wysłanej na podany przez nich numer telefonu. Wysyłka wiadomości nastąpi najpóźniej 10 dni roboczych po zakończeniu promocji. Vouchery o wartości 25 euro będzie można wykorzystać na opłacenie usług oferowanych na stronie www.wizzair.com, a ich ważność upływa 31 grudnia 2018 roku. Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Wizz Air Mastercard

Wizz Air Mastercard to wygodna i niedroga karta kredytowa oferowana przez Raiffeisen Polbank. Wydanie karty jest darmowe, a miesięczna opłata za jej prowadzenie jest stała i wynosi tylko 6 zł miesięcznie. Jej posiadacze przez 56 dni mogą korzystać z bezpłatnego okresu odsetkowego, a po jego upływie oprocentowanie zadłużenia wyniesie 10%.

Dodatkową zachętą do wyrobienia karty Wizz Air Mastercard jest możliwość uczestnictwa w programie lojalnościowym, w którym za każdą przeprowadzoną operację otrzymuje się punkty wymienne na nagrody.

Naszym zdaniem

Wart 25 euro voucher do wykorzystania na wizzair.com to naszym zdaniem całkiem spora zachęta do wzięcia udziału w najnowszej akcji promocyjnej Raiffeisen Polbanku. Sporym plusem są także przejrzyste i łatwe do spełnienia warunki uzyskania nagrody. Osoby zainteresowane nagrodą powinny jednak wykazać się sporym refleksem – promocyjna pula voucherów jest ograniczona i wynosi tylko 800 sztuk. Nawet drobne spóźnienie może więc sprawić, że na nagrodę się już nie załapiemy.

W tym miejscu przypominamy o równolegle trwającej promocji Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Banku, w której do zdobycia jest aż 550 zł. Jeśli więc ktoś połączył by obie oferty, ten już niedługo może cieszyć się naprawdę dużym zyskiem.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.