240 zł premii za założenie konta w eurobanku i opłacanie abonamentu nc+

Obecnie trwa II edycja tej promocji. Zaktualizowaliśmy artykuł o nowe informacje.

240 zł premii za założenie konta w eurobanku i opłacanie abonamentu nc+ Źródło obrazka: strona promocji

Bezpłatne prowadzenie rachunku i obsługa karty oraz do 240 zł premii – takie profity możesz zdobyć, jeżeli otworzysz konto w eurobanku. Oferta specjalna wiąże się jednak z koniecznością opłacania abonamentu platformy cyfrowej nc+. Czy wielbicielom dobrych programów wspólna promocja eurobanku i największego operatora telewizji cyfrowej przypadnie do gustu?

20 zł miesięcznie przez 12 miesięcy

Uczestnik najnowszej akcji promocyjnej za założenie Konta Active lub Prestige w eurobanku może liczyć na niemałe korzyści. Bank we współpracy z firmą ITI Neovision SA przygotował bowiem następujące bonusy:

 • 20 zł premii miesięcznie przez 12 miesięcy (łącznie nawet 240 zł), jeżeli z nowo otwartego rachunku będziesz opłacał abonament nc+;
 • brak opłat za prowadzenie nowego konta przez 24 miesiące;
 • zwrot kosztów korzystania z karty debetowej wydanej do rachunku, również przez 24 miesiące;
 • zwrot prowizji za udzielenie Limitu w Koncie.

Promocja „nc+ z Kontem” trwa do 31 grudnia 2018 r.

Kto może wziąć udział w akcji?

Oferta specjalna przeznaczona jest dla nowych klientów eurobanku, tj. osób, które nie posiadały w tej instytucji żadnego rachunku dla osób fizycznych (także jako współposiadacz konta) w ciągu 24 miesięcy poprzedzających przystąpienie do promocji.

Drugim, równie ważnym warunkiem, jest posiadanie umowy z ITI Neovision o świadczenie usług telewizji cyfrowej nc+. Jak widzisz, nie jest konieczne podpisanie nowej umowy z operatorem; jeżeli korzystasz z telewizji nc+ nawet od dłuższego czasu, możesz bez problemu przystąpić do promocji i uzyskać zwrot w wysokości 20 zł miesięcznie za swój abonament.

Jakie jeszcze warunki musisz spełnić?

Wymogi są naprawdę proste. Aby zyskać gwarancję braku wspomnianych opłat oraz comiesięczną premię w wysokości 20 zł, wystarczy, że:

 1. Wypełnisz formularz zgłoszeniowy do promocji i podasz w nim swoje imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail, numer telefonu oraz pięć pierwszych cyfr Twojego numeru abonenta nc+. Formularz znajdziesz na tej stronie internetowej (oraz w placówkach eurobanku). Możesz to zrobić do końca grudnia 2018 r.
 2. Najpóźniej do 15 stycznia 2019 r. podpiszesz umowę o Konto Active lub Prestige wraz z kartą debetową w eurobanku. Możesz to uczynić na jeden z trzech sposobów: w formie elektronicznej poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku.
 3. W kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy będziesz wykonywał co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 100 zł, a także opłacał abonament nc+, wykonując przelew ze swojego nowo otwartego rachunku.

Co ważne, nie musisz powyższego warunku spełniać od razu po założeniu konta: masz na to kolejne dwa miesiące kalendarzowe, od których dopiero będzie liczył się okres wypłacania premii. Nie musisz się więc martwić, że tuż po otwarciu rachunku nie zdążysz spełnić warunków akcji.

Pozostałe istotne informacje

Choć wymogi stawiane przez bank nie są skomplikowane, warto jednak, byś zapoznał się ze wszystkimi ważnymi szczegółami tej akcji i nie dał się zaskoczyć np. stratą premii. Pamiętaj o tym, że:

 • posiadanie karty debetowej (i dokonywanie nią płatności) jest warunkiem koniecznym do uzyskania premii (20 zł przez 12 miesięcy). Co więcej, powinieneś zawnioskować o kartę w trakcie składania wniosku o konto. Warto wiedzieć, że jeżeli wyrobisz sobie kartę np. po dwóch miesiącach od otwarcia rachunku (co jest możliwe, ale mniej opłacalne), okres wypłacania zwrotu opłat za korzystanie z „plastiku” zostanie skrócony o te dwa miesiące, liczony jest on bowiem od miesiąca, w którym założyłeś konto;
 • jeżeli w którymś z miesięcy promocji nie spełnisz warunków otrzymania premii, nie martw się: możesz ją zdobyć w kolejnych, choć okres wypłacania bonusów będzie odpowiednio krótszy;
 • premia wypłacana będzie na Twoje konto w kolejnym miesiącu po tym, w którym spełniłeś warunki promocji;
 • nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

Regulamin promocji „nc+ z Kontem” znajdziesz tutaj.

Do 720 zł premii w ramach programu moneyback w eurobanku

Zakładając rachunek w eurobanku możesz liczyć także na inne profity. Jednym z nich jest program „Rodzina i Przyjaciele”, dzięki któremu możesz zyskać miesięcznie do 60 zł premii moneyback (nawet 720 zł w ciągu roku). Częściowy zwrot kosztów transakcji (5%) naliczany jest za opłacenie kartą wydatków na rozrywkę, sport i rekreację, np.:

 • płatności w restauracjach, barach, kawiarniach itp.;
 • płatności w kinach, teatrach, operach;
 • transakcje wykonywane w sklepach sportowych, pływalniach, basenach, SPA, salonach masażu i parkach wodnych;
 • zakupy biletów lotniczych, kolejowych i linii autobusowych.

To, czy poszczególna transakcja podpada pod regulamin programu moneyback, zależy od kodu kategorii, jakim dysponuje akceptant płatności kartą (kodu MCC). Kody te znajdziesz w regulaminie programu.

W celu otrzymania maksymalnej miesięcznej kwoty zwrotu powinieneś w ciągu miesiąca zapłacić kartą debetową na kwotę 1200 zł. Z programu „Rodzina i Przyjaciele” możesz skorzystać, jeżeli posiadasz Konto Active lub Prestige, a więc rachunki, które biorą udział w promocji „nc+ z Kontem”.

Dokładny opis programu "Rodzina i Przyjaciele" znajdziesz tutaj.

Konto Active a Konto Prestige – porównanie

Konto Active jest standardowym rachunkiem osobistym w ofercie eurobanku, Konto Prestige zaś adresowane jest do osób, którym zależy na bezpłatności wielu usług, ale które jednocześnie chcą i mogą zapewnić stosunkowo wysoki wpływ na konto.

W tabeli prezentujemy najważniejsze parametry obu rachunków.

Konto Active Konto Prestige
Otwarcie rachunku 0 zł 0 zł
Prowadzenie rachunku

9 zł – opłaty tej unikniesz, jeśli w poprzednim miesiącu na Twoje konto wpłynęło min. 1500 zł z tytułu pensji, renty czy emerytury lub średnie saldo na rachunku wynosiło min. 15 000 zł;

w promocji bank zwróci Ci tę opłatę niezależnie od wpływów na konto

21 zł – opłaty tej unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu na Twoje konto wpłynęło min. 4000 zł lub średnie saldo na rachunku wynosi min. 50 000 zł;

w promocji bank zwróci Ci tę opłatę niezależnie od wpływów na konto

Standardowy przelew internetowy 0 zł 0 zł
Przelew natychmiastowy (tylko do 3 tys. zł) 3 zł 1 zł
Zlecenie stałe 0 zł 0 zł
Przelew zewnętrzny w oddziale banku 7 zł 0 zł
Wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale 0 zł 0 zł
Wydanie karty debetowej 0 zł 0 zł
Obsługa karty debetowej

4,90 zł – opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu wykonasz kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 400 zł;

w promocji bank zwróci Ci tę opłatę niezależnie od wartości transakcji kartą

4,90 zł - opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu wykonasz kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł;

w promocji bank zwróci Ci tę opłatę niezależnie od wartości transakcji kartą

Wypłata z bankomatów w kraju 0 zł 0 zł
Wypłata z bankomatów za granicą

5 zł (dla kart Visa bank doliczy także prowizję 3% od kwoty transakcji, w przypadku kart Mastercard – 0%)

0 zł (dla kart Visa bank doliczy także prowizję 1% od kwoty transakcji, w przypadku kart Mastercard – 0%)

Uwaga! W eurobanku nie ma dostępnych usług takich jak: polecenie zapłaty, przelewy zagraniczne i przelewy europejskie (SEPA).

Naszą analizę Konta Active w eurobanku przeczytasz w tym artykule. Taryfę opłat i prowizji eurobanku znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

W najnowszej promocji eurobanku możesz zyskać 20 zł premii przez 12 miesięcy (razem nawet 240 zł), zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta oraz gwarancję zwrotu opłat za obsługę karty debetowej i prowizji za uzyskanie Limitu w Koncie. Warunki akcji są bardzo proste: wystarczy, że założysz Konto Active lub Prestige wraz z kartą debetową, a w kolejnych miesiącach będziesz wykonywał po 3 transakcje „plastikiem” na kwotę min. 100 zł oraz opłacał abonament nc+, wykonując przelew z nowo otwartego konta.

Oferta skierowana jest zarówno do osób, które już korzystają z platformy cyfrowej nc+, jak i do tych, które dopiero rozważają podpisanie umowy o tę usługę. Dla obecnych klientów nc+ to cenna informacja: w prosty sposób mogą one nieco zaoszczędzić na kosztach abonamentu. Nowi klienci mają natomiast dużo czasu na podjęcie decyzji o podpisaniu umowy z platformą cyfrową, bowiem promocja trwa do końca roku.

Haczyki? Nie ma ich w zasadzie wcale. Jedyne, o czym powinieneś pamiętać, to zamówienie karty od razu przy zakładaniu konta – dzięki temu zyskujesz wszystkie profity z promocji od samego początku i niczego nie tracisz. Podsumowując: oferta eurobanku jest naprawdę warta rozważenia.

Z ostatniej chwili

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

 • 15.10.2018 08:06

  Ruszyła 11. edycja podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - 2,7% na 3 miesiące do 200 000 zł.

 • 12.10.2018 18:28

  W prostej promocji ING Banku Śląskiego możesz w prosty sposób zarobić 30 zł. Warunek? Musisz posiadać w banku konto osobiste, podpiąć kartę w Google Pay i wykonać min. 3 płatności mobilne.

 • 11.10.2018 19:56

  Nowi posiadacze konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w wieku 18-26 mogą zyskać 150 zł do wykorzystania w sklepach H&M.

 • 11.10.2018 16:10

  Alior Bank wprowadza kartę wielowalutową dla firm, która daje klientom biznesowym dostęp do aż 23 różnych walut.

 • 11.10.2018 15:55

  Santander Bank Polska proponuje uczniom 30 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę i aktywne korzystanie z niego.

 • 11.10.2018 06:49

  Za wyrobienie karty kredytowej PremierMiles i zabukowanie dowolnego lotu liniami Emirates, Citibank oferuje 300 zł premii w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.