Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 200 zł premii pieniężnej i 20 zł na Pyszne.pl za Konto 360° w Banku Millennium

HIT! 200 zł premii pieniężnej i 20 zł na Pyszne.pl za Konto 360° w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Na wstępie musimy zaznaczyć, że warunki najnowszej akcji organizowanej przez Bank Millennium są typowe dla większości ofert promocyjnych: aby zdobyć 200 zł premii, należy otworzyć Konto 360° (standardowe lub Konto 360° Student) wraz z kartą, aktywować aplikację mobilną, zasilać regularnie nowy rachunek i wykonywać transakcje kartą. Nic, co odbiegałoby od rynkowego standardu.

Nowością jest natomiast jeden ze sposobów otwarcia konta. Możesz wybrać „tradycyjną” ścieżkę, czyli wniosek internetowy i wizytę kuriera lub – co obecnie wydaje się znacznie wygodniejsze – fotoweryfikację w aplikacji mobilnej. Aby jeszcze mocniej zachęcić Cię do wyboru tej drugiej opcji, bank dorzuca 20 zł premii do zrealizowania na Pyszne.pl.

Fotoweryfikacja została wdrożona w Banku Millennium zaledwie kilka dni temu. Wymaga ona wykonania paru zdjęć Twojej twarzy i dowodu w trakcie składania wniosku w aplikacji mobilnej banku lub poprzez przeglądarkę mobilną (przygotowanie ich wcześniej nie ma sensu).

Kliknij, aby powiększyć

Ważne! Na rachunku otwartym w ten sposób obowiązują niższe limity transakcji (maks. 5000 zł miesięcznie), ponadto w ciągu 90 dni należy udać się do oddziału w celu potwierdzenia tożsamości. Choć regulamin promocji o tym nie wspomina, są to ogólne wymogi stawiane przez bank.

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej?

W tej kwestii Bank Millennium raczej nikogo nie zaskoczył; „tradycyjnie” akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu rozpoczęcia promocji nie posiadały żadnego produktu tej instytucji, nie zawnioskowały już o niego ani nie mają podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid).

Uczestnicy akcji nie mogą być także uprawnieni do składania jakichkolwiek dyspozycji, np. jako właściciel, współwłaściciel konta, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy itd. Jak widzisz, bank stawia na klientów, którzy w tej chwili nie mają z nim zupełnie nic wspólnego.

Niestety wciąż z udziału wykluczone są także osoby, które zakładały już kiedyś Konto 360° lub Konto 360° Student, ale tylko w akcjach promocyjnych. Oznacza to, że jeśli otworzyłeś w przeszłości wspomniane rachunki „normalnie”, a później je zamknąłeś, to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty promocyjnej.

I na koniec, jeżeli chcesz otworzyć konto przez fotoweryfikację, powinieneś być rezydentem posiadającym dowód osobisty i nadany nr PESEL. Co ciekawe, nie możesz także zajmować „eksponowanego stanowiska politycznego” (w rozumieniu Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu).

Promocja "200 zł z kontem online" potrwa do 27 kwietnia 2020 r.

Jak zdobyć 220 zł premii?

Jeżeli nie znalazłeś się na długiej liście wykluczeń Banku Millennium, możesz spokojnie przejść do warunków promocji. Pamiętaj, że nagroda podzielona jest na dwie części: 200 zł otrzymasz za otwarcie rachunku i aktywne korzystanie z niego, zaś 20 zł, jeśli zdecydujesz się na założenie konta przez fotoweryfikację za pomocą smartfonu.

Krok 1
Krok 1

Do 27 kwietnia 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą na specjalnej stronie promocji. Jeżeli wybierzesz opcję fotoweryfikacji, masz prawo otrzymać również voucher na 20 zł na Pyszne.pl.

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 2
Krok 2

Do 30 kwietnia podpisz umowę o rachunek i kartę.

Nagroda
Nagroda

Voucher o wartości 20 zł na Pyszne.pl zostanie przekazany do 20 maja.

Krok 3
Krok 3

W maju, czerwcu i w lipcu zapewnij wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz wykonaj przynajmniej po jednej płatności kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Krok 4
Krok 4

Do 31 lipca aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.

Nagroda
Nagroda

Premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana na Twoje nowo otwarte konto do 31 sierpnia.

O czym powinieneś pamiętać?

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi prowadzonymi w Millennium).

Regulamin akcji nie wyklucza transakcji kartą czy Blikiem w Internecie; ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi. Płatności mogą być wykonywane na dowolne kwoty.

Premia zwolniona jest z opodatkowania.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie regularnego wpływu oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu gwarantuje Ci zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta, korzystanie z karty, a także darmowe wypłaty z bankomatów.

Zwróć uwagę, że comiesięczne warunki zwolnienia z podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku. Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Dodatkowe propozycje

Dodatkowo, otworzywszy wybraną wersję Konta 360°, możesz również założyć Konto Oszczędnościowe Profit, z atrakcyjnym oprocentowaniem przez 3 miesiące.

Czujesz niedosyt i chciałbyś zgarnąć więcej bonusów? Proszę bardzo - do zdobycia są jeszcze atrakcyjne premie za wzięcie karty kredytowej oraz 50 zł na eKarcie podarunkowej za otwarcie Konta 360° Junior.

Dobra premia za umiarkowaną aktywność

Najnowsza promocja Banku Millennium kusi atrakcyjną premią i prostymi warunkami. Wystarczy, że założysz Konto 360°, zapewnisz comiesięczny wpływ i wykonasz co miesiąc po jednej transakcji kartą.

A jeżeli skorzystasz z opcji fotoweryfikacji dostępnej w aplikacji mobilnej (zamiast wizyty kuriera z umową), bank nagrodzi Cię dodatkowo voucherem o wartości 20 zł na Pyszne.pl. Zdecydowanie warte rozważenia.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "200 zł z kontem online"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.