Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 200 zł premii pieniężnej + 20 zł na goodie cashback za Konto 360° + 70 zł za Konto 360° Junior w Banku Millennium

HIT! 200 zł premii pieniężnej + 20 zł na goodie cashback za Konto 360° + 70 zł za Konto 360° Junior w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Zasady trwającej do 5 października 2020 r. akcji pod hasłem "220 zł z Kontem 360" zorganizowanej przez Bank Millennium są typowe dla większości ofert promocyjnych: należy otworzyć Konto 360° (standardowe lub w wersji Student) wraz z kartą, aktywować aplikację mobilną, zasilać regularnie nowy rachunek i wykonywać transakcje kartą lub Blikiem. Nic, co odbiegałoby od rynkowego standardu. A potem możesz jeszcze założyć konto dla dziecka i zgarnąć dodatkowe 70 zł.

Nawet 290 zł dla rodziny

Na początek uporządkujmy sprawę nagród. Do zdobycia jest 220 zł za założenie konta dla dorosłego (200 zł w gotówce i i 20 zł na konto cashback goodie w aplikacji Goodie) oraz 70 zł za rachunek dla dziecka (20 zł na konto cashback goodie i 50 zł na ekarcie podarunkowej goodie).

Kto może skorzystać z oferty promocyjnej?

W tej kwestii Bank Millennium raczej nikogo nie zaskoczył; „tradycyjnie” akcja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w dniu rozpoczęcia promocji, czyli 3 września 2020 r., nie posiadały żadnego produktu tej instytucji, nie zawnioskowały już o niego ani nie mają podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę pre-paid).

Uczestnicy akcji nie mogą być także uprawnieni do składania jakichkolwiek dyspozycji, np. jako właściciel, współwłaściciel konta, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy itd. Jak widzisz, bank stawia na klientów, którzy w tej chwili nie mają z nim zupełnie nic wspólnego.

Niestety wciąż z udziału wykluczone są także osoby, które zakładały już kiedyś Konto 360° lub Konto 360° Student, ale tylko w akcjach promocyjnych. Oznacza to, że jeśli otworzyłeś w przeszłości wspomniane rachunki „normalnie”, a później je zamknąłeś, to jak najbardziej możesz skorzystać z tej oferty promocyjnej.

I na koniec, jeżeli chcesz otworzyć konto przez fotoweryfikację, powinieneś być rezydentem posiadającym dowód osobisty i nadany nr PESEL. Co ciekawe, nie możesz zajmować „eksponowanego stanowiska politycznego” (w rozumieniu Ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu).

Założenie konta przez fotoweryfikację

Jeżeli nie znalazłeś się na długiej liście wykluczeń Banku Millennium, czytaj. Teraz przedstawimy Ci, jak otworzyć rachunek korzystając z fotoweryfikacji, a nieco później warunki, jakie musisz spełnić, by zdobyć nagrody.

Decydując się na udział w tej akcji, możesz wybrać „tradycyjną” ścieżkę otwarcia konta, czyli wniosek internetowy i wizytę kuriera lub – co obecnie wydaje się znacznie wygodniejsze – fotoweryfikację.

Fotoweryfikacja wymaga wykonania kilku zdjęć Twojej twarzy i dowodu osobistego w trakcie składania wniosku (przygotowanie ich wcześniej nie ma sensu).

Kliknij, aby powiększyć

Jak zdobyć 200 zł premii?

Najwyższy czas, by przejść do prezentacji warunków promocji i zapoznać się z wymaganiami regulaminu.

Krok 1
Krok 1

Do 5 października 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą na specjalnej stronie promocji i podpisz umowę o te produkty.

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Krok 2
Krok 2

W październiku, listopadzie i grudniu 2020 r.:

  • zapewnij wpływ w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj przynajmniej po jednej płatności kartą lub Blikiem (na dowolną kwotę).
Krok 3
Krok 3

Do 31 grudnia 2020 r.

  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium;
  • jeśli otworzyłeś rachunek "na selfie", odwiedź placówkę Banku Millennium i złóż wzór podpisu oraz okaż dokument tożsamości.
Nagroda
Nagroda

Premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana na Twoje nowo otwarte konto do 29 stycznia 2021 r.

Krok 4
Krok 4

Będąc już klientem Banku Millennium, załóż dziecku Konto 360° Junior i postaraj się o dodatkowe 70 zł.

Szczegółowe informacje na temat promocji dotyczącej Konta 360° Junior znajdziesz w tekście "70 zł za założenie Konta 360° Junior w Banku Millennium".

Bonus 20 zł na koncie cashback goodie

Zapewne zauważyłeś, że brakuje jeszcze obiecanych 20 zł. Oto warunki uzyskania bonusu w postaci 20 zł na konto cashback goodie.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2020 r. wykonaj przynajmniej jedną transakcję zbliżeniową telefonem za pomocą HCE. W ten sposób zasłużysz na 20 zł na konto cashback goodie.

Nagroda
Nagroda

Do 29 stycznia 2021 r. otrzymasz na numer telefonu, na którym odbierasz hasła do autoryzacji zleceń, SMS z kodem do odbioru 20 zł wraz z informacją, jak z niego skorzystać w aplikacji Goodie. Kod będzie ważny 14 dni od jego przekazania. Po jego aktywacji Twoje konto cashback goodie powiększy się o 20 zł. Pieniądze będziesz mógł wypłacić na dowolny rachunek bankowy, gdy zgromadzisz min. 21 zł.

O czym powinieneś pamiętać?

Pamiętaj, aby we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon.

Zdobycie bonusu w postaci 20 zł na konto goodie cashback nie wymaga aktywności na rachunku (wpływy, transakcje kartą) przez 3 miesiące

Wspomniany comiesięczny wpływ 1000 zł może być sumą różnych wpływów zewnętrznych (nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami płatniczymi uczestnika promocji prowadzonymi w Millennium).

Regulamin akcji nie wyklucza transakcji kartą czy Blikiem w Internecie; ważne jest, aby były one zapłatą za towary lub usługi (tym samym wypłata pieniędzy z bankomatu nie spełni wymagań regulaminu). Płatności mogą być wykonywane na dowolne kwoty.

Premię otrzymasz tylko wtedy, gdy przed jej przekazaniem nie rozwiążesz, nie wypowiesz lub nie odstąpisz od umowy o konto oraz nie odwołasz udzielonych zgód.

Na koniec dobra wiadomość – premia pieniężna zwolniona jest z opodatkowania.

Co warto wiedzieć o Koncie 360°?

Rachunek osobisty Banku Millennium to jedna z ciekawszych propozycji na rynku. Zapewnienie regularnego wpływu oraz wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu gwarantuje Ci zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta, korzystanie z karty, a także darmowe wypłaty z bankomatów.

Zwróć uwagę, że comiesięczne warunki zwolnienia z podstawowych opłat są równocześnie wymogami stawianymi przed Tobą w promocji.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry Konta 360°:

Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat, mogą wybrać wersję studencką tego rachunku (Konto 360° Student). Nie muszą wtedy zapewniać comiesięcznego wpływu, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta. Pamiętaj jednak, że wpływ 1000 zł jest konieczny do spełnienia warunków akcji promocyjnej.

Dodatkowe propozycje

Dodatkowo, otworzywszy wybraną wersję Konta 360°, możesz również założyć Konto Oszczędnościowe Profit, z niezłym – jak na obecne czasy – oprocentowaniem (aktualnie 1%) przez 2 miesiące.

Czujesz niedosyt i chciałbyś zgarnąć więcej bonusów? Proszę bardzo – Bank Millennium ma dla Ciebie także inne propozycje, które możesz połączyć z opisywaną akcją.

Wysoka premia za niewielką aktywność

Najnowsza promocja Banku Millennium kusi atrakcyjną premią i prostymi warunkami. Wystarczy, że założysz Konto 360°, zapewnisz comiesięczny wpływ i wykonasz co miesiąc po jednej transakcji kartą. W ten sposób zgarniesz 220 zł. Otwierając Konto 360° Junior dla dziecka, zyskasz dodatkowe 70 zł.

Przejrzyste warunki, łatwe do wykonania aktywności, atrakcyjna nagroda i możliwość skorzystania z dodatkowych bonusów w innych akcjach specjalnych – czegoż chcieć więcej? Zdecydowanie powinieneś rozważyć udział w tej akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "220 zł z kontem 360"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.