Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł w gotówce + 20 zł na konto goodie dla młodych z Kontem 360° Student w Banku Millennium. Naprawdę proste warunki!

200 zł w gotówce + 20 zł na konto goodie dla młodych z Kontem 360° Student w Banku Millennium. Naprawdę proste warunki!
Źródło: strona promocji

Należy przyznać Millennium, że przygotował akcję o naprawdę nieskomplikowanych warunkach i atrakcyjnej nagrodzie; za otwarcie Konta 360° lub jego wersji studenckiej i wykonanie kilku płatności kartą/telefonem/Blikiem możesz zgarnąć aż 200 zł premii gotówkowej oraz 20 zł na konto goodie cashback. Nagroda gotówkowa podzielona jest na dwie części: 50 zł otrzymasz za założenie rachunku, zaś 150 zł – za transakcje bezgotówkowe.

Wszystkie bonusy mogą zdobyć tylko młodzi klienci, czyli osoby w wieku 18-26 lat.

Niestety, pula kont, które można otworzyć w ramach oferty specjalnej, wynosi zaledwie 1000, trzeba się więc spieszyć z decyzją o przystąpieniu do akcji. Promocja „220 zł dla mobilnych” trwa do 16 listopada 2020 r., o ile wcześniej nie zostanie wyczerpany limit promocyjnych rachunków.

Kto może wziąć udział w akcji?

Sprawdźmy teraz, czy możesz skorzystać z tej oferty. Jeżeli:

  • jesteś osobą pełnoletnią, ale nie skończyłeś jeszcze 26 lat,
  • w dniu rozpoczęcia akcji (czyli 16 października) nie posiadałeś żadnego produktu Banku Millennium ani też o niego nie wnioskowałeś ORAZ nie masz podpisanej żadnej umowy z Millennium (nawet o kredyt, lokatę czy kartę prepaid),
  • nie jesteś współwłaścicielem, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym kogoś, kto ma konto w Millennium,
  • nie zakładałeś nigdy Konta 360° lub Konta 360° Student w innej akcji promocyjnej

...ufff… to możesz wziąć udział w tej promocji 👍.

Jeszcze kilka słów o fotoweryfikacji; jeśli chciałbyś skorzystać z tego sposobu, musisz być rezydentem posiadającym dowód osobisty i nadany nr PESEL. Pamiętaj, że po otwarciu konta tym kanałem i tak do 31 stycznia 2021 r. będziesz musiał osobiście złożyć swój podpis oraz okazać dokument tożsamości w placówce banku.

Jak zdobyć 200 zł premii?

Dwustuzłotowa nagroda trafi do Ciebie, jeżeli spełnisz poniższe zadania:

Krok 1
Krok 1

Do 16 listopada 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° Student (lub Konto 360°) wraz z kartą debetową na stronie promocji. We wniosku wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Millennium przez kanały elektroniczne i telefon.

Pamiętaj, że promocja może zakończyć się wcześniej!

Krok 2
Krok 2

Również do 16 listopada zawrzyj umowę o konto wraz z kartą i aktywuj aplikację mobilną.

Nagroda
Nagroda

Premia 50 zł zostanie wypłacona na Twoje nowo otwarte konto do 31 grudnia 2020 r. W tym samym terminie na numer telefonu, który podasz do otrzymywania haseł do autoryzacji zleceń, bank prześle Ci wiadomość sms z kodem i instrukcją działań, jakie musisz podjąć, by odebrać 20 zł na konto goodie cashback. Na ich realizację będziesz miał 14 dni.

Krok 3
Krok 3

W grudniu 2020 r. ORAZ w styczniu 2021 r. wykonaj min. 5 transakcji kartą lub Blikiem. Co najmniej jedna z tych operacji musi być płatnością wykonaną zbliżeniowo telefonem (w każdym z tych miesięcy).

Nagroda
Nagroda

Premię w wysokości 150 zł otrzymasz do 26 lutego 2021 r.

Dla pełnej jasności dodajmy, że za prawidłowo zrealizowane transakcje bank uzna tylko płatności za towary lub usługi. Nie zostaną uwzględnione wypłaty gotówki, płatności związane z grami hazardowymi oraz zwrócone.

Jak wspomnieliśmy, na Twoje konto goodie cashback trafi 20 zł. Zgodnie z regulaminem tej aplikacji pieniądze będziesz mógł przelać na rachunek osobisty, gdy zgromadzisz min. 21 zł. Tak więc musisz dokonać zakupów z goodie, by osiągnąć wymagany limit.

Wszystkie bonusy, jakie zgarniesz w tej akcji, nie podlegają opodatkowaniu, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.

Konto 360° i Konto 360° Student: co warto o nich wiedzieć?

Konto 360° od lat znajduje się w czołówce naszego rankingu najlepszych rachunków osobistych. Osoby, które nie skończyły jeszcze 26 lat (czyli te, do których adresowana jest oferta specjalna), powinny wybrać wersję 360° Student; wtedy bank nie wymaga zapewnienia wpływu na rachunek:

Gdy skończysz 26 lat, Twoje konto ze „studenckiego” zamienione zostanie na „dorosłe”. Warunki prowadzenia rachunku będą dość podobne, z jednym ważnym wyjątkiem: aby nie płacić co miesiąc za prowadzenie konta, należy zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł i wykonywać przynajmniej jedną transakcję kartą/Blikiem.

Dodatkowe bonusy

Bank Millennium często i hojnie wynagradza za skorzystanie z jego produktów. Spójrz na aktualnie obowiązujące promocje.

200 zł w gotówce za spełnienie naprawdę prostych zadań

Najnowsza akcja Millennium powinna przypaść do gustu wszystkim, którym płatności bezgotówkowe niestraszne 😉. Za samo otwarcie rachunku i wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz 50 zł. Następnie, przez 2 miesiące, płać kartą/Blikiem, a zyskasz kolejne 150 zł. Przy tych bonusach 20 zł na konto goodie cashback to tylko skromny - ale ważny - dodatek.

Jedyne, o czym musisz pamiętać, to aby przynajmniej jedna płatność w danym miesiącu została wykonana zbliżeniowo telefonem.

Brzmi świetnie, prawda? Niestety, nie tylko my tak uważamy... a pula kont objętych promocją wynosi zaledwie 1000. Nie ma co więc zwlekać z decyzją o przystąpieniu do akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "220 zł dla mobilnych"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.