Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: HIT! Aż 900 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity w Citi Handlowym.

20 000 punktów (ok. 300 zł) w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy z logo Mastercarda

20 000 punktów (ok. 300 zł) w programie Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy z logo Mastercarda
Źródło: strona promocji

Citibank na różne sposoby stara się udowodnić, że warto posiadać w portfelu „plastiki” z jego oferty. Przedstawiamy akcję skierowaną do posiadaczy kart debetowych i "kredytówek" z logo Mastercarda.

Punkty dla posiadaczy kart Mastercarda

W trwającej do 20 marca 2020 r. promocji możesz zdobyć 20 000 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) prowadzonym przez firmę Mastercard, o ile do 19 lutego 2020 r. Twój "plastik" nie był zarejestrowany w Bezcennych Chwilach. Jeśli uzupełnisz ten „brak” teraz i następnie wykonasz kartą przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł, to otrzymasz wspomniany bonus.

W promocji nie mogą uczestniczyć osoby ze statusem dewizowym nierezydenta oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Podkreślmy, że bank nagrodzi jedynie 700 osób, które jako pierwsze spełnią wszystkie warunki promocji.

Trzeba działać szybko

Spójrzmy więc na szczegóły zawarte w regulaminie, które opisują, co i kiedy trzeba zrobić, by zdobyć premię.

Krok 1
Krok 1

Do 20 marca 2020 r. zarejestruj swoją kartę płatniczą od banku Citi Handlowy z logo Mastercarda w programie Bezcenne Chwile, wypełniając formularz w bankowości internetowej Citibank online lub na stronie programu.

Krok 2
Krok 2

Jak najszybciej (o kolejności przyznawania nagród decyduje szybkość zrealizowania wszystkich warunków) wykonaj „plastikiem” przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 300 zł.

Nagroda
Nagroda

Do 30 kwietnia 2020 r. bank powiadomi Cię w bankowości elektronicznej Citibank Online o przyznaniu bonusu. Także w tym terminie zdobyte punkty trafią na Twoje konto w programie Bezcenne Chwile i będą ważne przez 4 miesiące od daty ich przekazania.

Odnalezienie formularza rejestracji do Bezcennych Chwil na stronie internetowej Citibanku jest trudne. Znacznie prościej jest skorzystać ze strony internetowej programu. Po wpisaniu pierwszych 8 cyfr numeru karty, system potwierdzi, że może ona zostać zarejestrowana  i zidentyfikuje, że to "plastik" wydany przez bank Citi Handlowy. Dlatego wybranie opcji "zarejestruj" przeniesie Cię na stronę logowania do bankowości internetowej Citibank online.

Pamiętaj, że:

 • transakcje bezgotówkowe, które wykonasz w ramach promocji, muszą spełniać wymogi „Regulaminu kart kredytowych” i „Regulaminu rachunków bankowych” Citibanku. Nie mogą to więc być m.in. płatności związane z grami hazardowymi. Oczywiście nie zostaną też zaliczone transakcje zwrócone;
 • punkty otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu ich przekazywania Twoja karta będzie aktywna i nie będzie się znajdowała w okresie wypowiedzenia;
 • ze zdobytej nagrody nie będziesz musiał rozliczać się z urzędem skarbowym.

Cenna nagroda

Jaką realną wartość ma 20 000 punktów? Sprawdziliśmy w katalogu programu Bezcenne Chwile. Taką nagrodę można wymienić na prawie 6 voucherów o wartości 50 zł, np. do Empiku czy do sklepu RTV Euro AGD albo na 25 biletów do Cinema City lub Multikina. Dodajmy, że bilety na mecz o Superpuchar Europy czy turniej Rollanda Garrosa „kosztują” 12 000 punktów, a na finał Ligi Mistrzów w Stambule – 25 000 punktów.

  Karta kredytowa Citi Simplicity

  Choć akcja skierowana jest do obecnych posiadaczy kart płatniczych wydanych przez bank Citi Handlowy, to jednak napiszemy kilka słów o "kredytówce" Citi Simplicity, by pokazać tym, których zainteresowała opisywana akcja, ale jeszcze nie są klientami Citibanku, że warto sięgnąć po wspomnianą kartę i czekać na podobną akcję, gdyż Citi Simplicity jest wydawana i prowadzona bezwarunkowo za darmo.

  Najkorzystniej jest sięgnąć po tę "kredytówkę" w ramach jednej z licznych promocji, w których do zdobycia są bardzo różnorodne nagrody, na ogół o wartości ok. 400 zł. Później można korzystać z różnych przywilejów, np. rabatów w restauracjach czy u partnerów programu Citi Specials.

  Akcja dla zdecydowanych

  W tej promocji nie ma wiele czasu na rozmyślania. Trzeba jak najszybciej zarejestrować wydany przez bank Citi Handlowy „plastik” z logo Mastercarda w programie Bezcenne Chwile i wykonać przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych. Kwota nie ma znaczenia, liczy się tylko to, kto pierwszy zrealizuje wszystkie wymagania akcji. Przypominamy, że premię otrzyma tylko 700 osób.

  Nam decyzja wydaje się oczywista, ale to Ty decydujesz. Na wybór nagrody będziesz miał więcej czasu; jak wspomnieliśmy, punkty będą ważne przez 4 miesiące od ich przekazania.

  Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "20 000 punktów bliżej do realizacji celu w programie Bezcenne Chwile z kartami Citi Handlowy"

  O banku

  Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.