Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Do 2000 zł premii: 350 zł „na start” + 150 zł w e-kodach + do 1500 zł w ciągu roku za iKonto Biznes w Alior Banku

Do 2000 zł premii: 350 zł „na start” + 150 zł w e-kodach + do 1500 zł w ciągu roku za iKonto Biznes w Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Alior Bank promuje swoje iKonto Biznes samodzielnie, a także przy współpracy z dwoma partnerami. Tym razem mamy do czynienia z 12. edycją akcji, której organizatorem jest Bonnier Business Polska sp. o.o., wydawca serwisu finansowego Bankier. Przedsiębiorcy rozważający udział w tej promocji mają czas na podjęcie decyzji do 4 maja 2022 r.

Trwają też dwie promocje dotyczące karty płatniczej Mastercard z Plusem i w nich też możesz wziąć udział.

Uczestnicy promocji i nagrody

W akcji „Zgarnij premię z iKonto Biznes w Alior Banku”, w której premią jest 350 zł w gotówce, mogą wziąć udział osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które w ciągu 12 miesięcy przed dniem rozpoczęcia promocji (czyli 14 marca 2022 r.) nie posiadały w tym banku żadnego rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

Nie ma przeszkód, byś wziął udział w trwającej równolegle (do 30 czerwca 2022 r.) akcji „Multivouchery dla posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem”. W tej promocji nagrodą są 3 vouchery po 50 zł do wymiany na dowolną kartę podarunkową z oferty multivoucher.pl, Do wyboru są m.in. e-kody IKEA, Biedronka, RTV Euro AGD, Empik, Decathlon, W.Kruk, Zalando, Cinema City.

Trzecia promocja - „Karta na Plusie” - dotyczy opłat za wspomniany wyżej "plastik". Wybierając właśnie tę kartę, zostaniesz automatycznie uczestnikiem akcji i zostaniesz bezwarunkowo zwolniony do końca 2022 r. z opłat miesięcznych za korzystanie z karty.

350 zł za wpływ + 150 zł za kartę Mastercard z Plusem

Twoja aktywność jako uczestnika promocji ograniczy się do złożenia wniosku o rachunek objęty promocją, podpisania umowy i wykonania prostych warunków aktywności:

Krok 1
Krok 1

Do 4 maja 2022 r. zarejestruj się na stronie promocji. Nie musisz przy tym wyrażać zgód marketingowych na rzecz organizatora, wystarczy, że wypełnisz formularz rejestracyjny i zaakceptujesz regulamin akcji.

Krok 2
Krok 2

4 maja 2022 r. to także data graniczna dla złożenia wniosku o otwarcie iKonta Biznes. Musisz to zrobić, korzystając z linka aktywacyjnego w wiadomości e-mail przesłanej do Ciebie po dokonaniu rejestracji w promocji.

Na tym etapie konieczne jest, byś wyraził zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji akcji. Chodzi o możliwość przekazania wiadomości, że wywiązałeś się z warunków regulaminu i zasłużyłeś na nagrodę.

Krok 3
Krok 3

Od chwili złożenia wniosku o rachunek masz 30 dni na dopełnienie formalności i podpisanie z Alior Bankiem umowy o iKonto Biznes. Ostateczny termin to 3 czerwca 2022 r.

Krok 4
Krok 4

Do 30 czerwca 2022 r. aktywuj kartę Mastercard z Plusem.

Nagroda
Nagroda

Aktywowanie otrzymanego "plastiku" wystarczy", by bank przyznał Ci pierwszy z multivoucherów o wartości 50 zł. Otrzymasz go w ciągu 60 dni kalendarzowych od spełnienia tego wymogu.

Krok 5
Krok 5

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś aktywacji karty, wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 200 zł.

Nagroda
Nagroda

Nagrodą za Twoją aktywność będzie kolejny voucher o wartości 50 zł. Także on trafi do Ciebie w ciągu 60 dni po spełnieniu wymagań regulaminu.

Krok 6
Krok 6

Do 30 czerwca 2022 r. zarejestruj firmową kartę debetową Mastercard z Plusem w programie Bezcenne Chwile. Możesz to zrobić w placówce Alior Banku lub w bankowości internetowej.

Jeśli jesteś nowym uczestnikiem programu, będzie się to wiązało z utworzeniem Twojego profilu w Bezcennych Chwilach, który będzie aktywny w ciągu 14 dni roboczych od momentu rejestracji.

Przystępując do programu Mastercard Bezcenne Chwile, musisz wyrazić zgody marketingowe na kontakty za pomocą telefonu i/lub adresu e-mail.

Nagroda
Nagroda

Ostatni z multivoucherów otrzymasz w ciągu 60 dni kalendarzowych od rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile.

Krok 7
Krok 7

W ciągu 60 dni od uruchomienia iKonta Biznes, jednak nie później niż 2 sierpnia 2022 r., zapewnij wpływ na rachunek w łącznej wysokości min. 500 zł.

Informacja
Informacja

Do 31 sierpnia 2022 r. na podany podczas rejestracji adres e-mail organizator prześle informację o przyznaniu Ci premii.

Krok 8
Krok 8

W ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania tej wiadomości musisz przekazać numer rachunku otwartego w ramach promocji, na który ma być wypłacona Twoja nagroda.

Nagroda
Nagroda

Przelew 350 zł zostanie zrealizowany przez organizatora w ciągu 14 dni roboczych od daty wysłania Ci informacji o bonusie.

O tym musisz wiedzieć

Za spełniającą warunki regulaminu uznana zostanie zapłata za towary i usługi przy wykorzystaniu karty, jak i płatność na odległość. Niedozwolone są płatności w punktach o określonych kodach MCC wskazanych w regulaminie, np. u brokerów ubezpieczeniowych, w kasynach i instytucjach finansowych.

Każdy z voucherów będzie przekazany przez spółkę IQ Marketing (Poland) w formie wiadomości e-mail z adresu [email protected] na maila, którego podałeś we wniosku o iKonto Biznes lub przez Alior Bank jako wiadomość sms na numer telefonu podany bankowi.

Gdybyś zapomniał o przesłaniu organizatorowi numeru nowo otwartego rachunku (Krok 8 w powyższym harmonogramie) lub podał błędne dane, to Twoja premia bezpowrotnie przepadnie.

Zwracamy uwagę, że nagrody, które otrzymasz, będą związana z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą. Oznacza to, że musisz je zapisać po stronie przychodów Twojej firmy i rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Nawet 1500 zł za aktywność w ciągu roku

Zdobycie powyższych premii powitalnych to miły wstęp do starań o znacznie większą nagrodę za aktywność w ciągu roku. Maksymalna nagroda w akcji, którą samodzielnie przygotował Alior Bank, może wynieść nawet 1500 zł. Wszystko zależy od tego, jakie operacje będziesz wykonywał na rachunku.

Szczegółowe informacje na temat możliwych działań i zasad przyznawania bonusów w akcji „1500 zł dla firm” znajdziesz w poniższym tekście.

iKonto Biznes w Alior Banku

Rachunek przeznaczony jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jego otwarcie i prowadzenie jest darmowe. Bezpłatna może być także karta debetowa, o ile klient wykona nią min. 4 transakcje w miesiącu.

Szczegółowe informacje o tym rachunku znajdziesz w naszej analizie iKonta Biznes.

Nagroda bez wielkiego wysiłku

Trudno sobie wyobrazić akcję, w której warunki otrzymania nagrody byłyby jeszcze prostsze. Zapewnienie w ciągu 60 dni wpływu na nowo otwarty rachunek w łącznej wysokości 500 zł nie sprawi nikomu kłopotu, gdyż nie określono, skąd pieniądze mają pochodzić. Aktywowanie karty płatniczej i realizowanie nią płatności, by zdobyć vouchery na zakupy, też nie powinno być kłopotliwe.

Radość ze zdobycia premii zapewne popsuje Ci nieco konieczność podzielenia się nią z urzędem skarbowym, ale na to niestety nie ma rady. Warto jednak spojrzeć na to, ile premii zostanie dla Ciebie, a nie na kwotę, którą oddasz fiskusowi i zastanowić się, na co ją przeznaczysz.

Tym bardziej, że do zdobycia jest jeszcze nawet 1500 zł za aktywność na rachunku przez 12 miesięcy po jego założeniu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku - 12. edycja"
  2. Regulamin promocji „Multivouchery dla posiadaczy firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem”
  3. Regulamin promocji "Karta na plusie"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.