Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 16 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: PKO BP lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

Nawet 2000 zł premii dla przedsiębiorców z branży e-commerce za PKO Konto Firmowe e-Biznes

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Nawet 2000 zł premii dla przedsiębiorców z branży e-commerce za PKO Konto Firmowe e-Biznes
Źródło: strona promocji

Czas na skorzystanie z tej propozycji upływa 16 sierpnia 2019 r.

Dość wąska grupa docelowa…

Trzeba przyznać, że warunki uczestnictwa są w tym przypadku mocno wyśrubowane. Promocja skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, których roczne wpływy nie przekraczają 5 mln zł. Dodatkowo z udziału wyłączeni są ci przedsiębiorcy, którzy posiadają już w PKO BP rachunek firmowy (identyfikacja klientów odbywa się po numerze NIP).

Co więcej, premia w promocji przysługuje wyłącznie tym, którzy prowadzą działalność w branży e-commerce.

W regulaminie wymienione zostały konkretne kody PKD: 45.11.Z, 45.19.Z, 45.31.Z, 45.32.Z, 45.40.Z, 46.11.Z, 46.12.Z, 46.13.Z, 46.14.Z, 46.15.Z, 46.16.Z, 46.17.Z, 46.18.Z, 46.19.Z, 47.91.Z i 47.99.Z.

…za to imponująca premia!

Jeśli jednak wymagające warunki uczestnictwa są spełnione, otwiera się szansa na zgarnięcie aż 2000 zł premii. Konkretna wysokość bonusu zależy od określonych warunków, o których za chwilę.

Dodatkowo PKO BP oferuje uczestnikom promocji liczne zwolnienia z opłat, a konkretnie:

 • dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta (po upływie 2 lat opłata nie będzie pobierana pod warunkiem wykonania choćby jednego przelewu do ZUS w danym miesiącu),
 • darmowe wydanie karty debetowej PKO Biznes Partner,
 • darmowe 100 pierwszych zwykłych przelewów zewnętrznych w miesiącu zleconych w bankowości internetowej,
 • darmowe wpłaty we wpłatomatach PKO BP do 50 tys. zł miesięcznie,
 • darmowe wypłaty z bankomatów obcych przy użyciu kodu Blik,
 • darmowe powiadomienia SMS przez 3 miesiące,
 • 0,6%, min. 10 zł za wpłaty gotówkowe w złotych dokonywane w oddziale oraz tyle samo za wypłaty w placówkach, o ile kwota nie wymaga awizowania.

Do rzeczy: za co premia?

Jak wiadomo, czas to pieniądz, więc przejdźmy wreszcie do warunków promocji. Oto, co musisz zrobić, by otrzymać premię:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 16 sierpnia 2019 r.:

 • złóż wniosek o PKO Konto Firmowe e-Biznes wraz z kartą PKO Biznes Partner, korzystając z serwisu iPKO,
 • wyraź we wniosku zgody na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących produktów banku i podmiotów współpracujących (elektronicznie i telefonicznie),
 • zarejestruj swoją działalność - koniecznie za pośrednictwem bankowości internetowej,
 • podpisz umowę o otwarcie rachunku.
Informacja
Informacja

Już za spełnienie powyższych warunków bank przyzna Ci 200 zł premii. Jest ona możliwa do uzyskania wyłącznie przez tych uczestników, którzy w momencie przystąpienia do promocji są już klientami PKO BP.

Jeśli nie posiadasz w banku żadnego produktu dla klientów indywidualnych, możesz o niego zawnioskować przed udziałem w tej promocji lub po prostu zrezygnować z premii 200 zł i ubiegać się o inne bonusy (w takiej sytuacji otwórz konto za pośrednictwem tej strony).

Krok 2
Krok 2

W ciągu kolejnych 6 miesięcy kalendarzowych od dnia otwarcia rachunku spełniaj warunki aktywności, za które bank przyznaje następujące bonusy:

 • 50 zł za każdy miesiąc, w którym wykonasz przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł,
 • 100 zł za każdy miesiąc, w którym na rachunek firmowy wpłynie min. 2000 zł z tytułu płatności on-line (transakcje uznaniowe z tytułu płatności pay-by-link, których nadawcy zostali wymienieni na końcu regulaminu promocji),
 • 100 zł za aktywację + korzystanie w danym miesiącu z usługi e-sklep; chodzi o realizację przelewu na kwotę min. 49 zł za pośrednictwem platformy e-commerce Shoplo (dostępnej w serwisie iPKO),
 • 50 zł za skorzystanie z pożyczki na start, wypłacane przez okres 6 kolejnych miesięcy od daty otwarcia rachunku i naliczane proporcjonalnie od daty skorzystania z pożyczki.
Nagroda
Nagroda

Bank podsumuje Twoją aktywność w danym miesiącu i przeleje na konto firmowe stosowną premię do 30. dnia kolejnego miesiąca. Łączna wartość premii w całym okresie promocji nie może przekroczyć 2000 zł. Pamiętaj, że samo otwarcie PKO Konta Firmowego e-Biznes upoważnia Cię do korzystania z ulg i zwolnień z opłat.

Drukuj

Kilka dodatkowych informacji

Aby móc ubiegać się o premię przez cały okres promocji, nie zamykaj rachunku ani nie odwołuj zgód wyrażonych na etapie składania wniosku.

Po upływie okresu promocji, a więc po 16 sierpnia 2021 r., zaczną obowiązywać opłaty zgodnie z obowiązującą wówczas tabelą opłat i prowizji dla PKO Konta Firmowego. Ten dokument określa również wysokość opłat, których nie dotyczą promocyjne warunki.

Uwaga: pamiętaj, że jako przedsiębiorca z uzyskanej premii musisz się rozliczyć w urzędzie skarbowym.

PKO Konto Firmowe w PKO BP

Choć uczestnicy akcji korzystają z promocyjnej wersji PKO Konta Firmowego, to warto wiedzieć, co może Cię czekać za 2 lata, gdy zaczną obowiązywać opłaty właściwe dla standardowego rachunku firmowego:

Promocja w sam raz dla nowych sklepów internetowych

Branża e-commerce w Polsce kwitnie. Jeśli i Ty zamierzasz spróbować w niej swoich sił i rozpocząć sprzedaż towarów w sieci, z pewnością powinieneś przynajmniej zastanowić się nad ofertą PKO BP.

Atrakcyjne warunki konta i, przede wszystkim, perspektywa naprawdę pokaźnej premii to argumenty, które przemawiają za skorzystaniem z promocyjnego PKO Konta Firmowego e-Biznes. Do zwolnienia z opłat wystarczy tak naprawdę samo otwarcie rachunku w promocji i wyrażenie wymaganych zgód, a nawet standardowe (jak na sklep internetowy) korzystanie z konta sprawi, że może na nie wpłynąć całkiem spora suma.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "2000 dla e-biznesu"
 2. Tabela opłat i prowizji dla promocyjnego rachunku PKO Konto Firmowe e-Biznes

O banku

PKO Bank Polski jest jednym z najstarszych i największych polskich banków, który swoją pozycję na rynku budował przez dziesięciolecia. Początki działalności PKO BP sięgają 1919 r., kiedy to powołano Pocztową Kasę Oszczędności. Po II Wojnie Światowej instytucja zmieniła nazwę na Powszechną Kasę Oszczędności, a w 1974 r. udostępniła pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych. Pod obecną nazwą bank działa od 2000 r., kiedy to stał się spółką Skarbu Państwa.

Czytaj więcej