Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 200 zł do Zalando za Konto dla Młodych lub Konto Pierwsze w PKO BP.

Nawet 2000 zł premii dla przedsiębiorców z branży e-commerce za PKO Konto Firmowe e-Biznes

Nawet 2000 zł premii dla przedsiębiorców z branży e-commerce za PKO Konto Firmowe e-Biznes
Źródło: strona promocji

Czas na skorzystanie z tej propozycji upływa 16 sierpnia 2019 r.

Dość wąska grupa docelowa…

Trzeba przyznać, że warunki uczestnictwa są w tym przypadku mocno wyśrubowane. Promocja skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, których roczne wpływy nie przekraczają 5 mln zł. Dodatkowo z udziału wyłączeni są ci przedsiębiorcy, którzy posiadają już w PKO BP rachunek firmowy (identyfikacja klientów odbywa się po numerze NIP).

Co więcej, premia w promocji przysługuje wyłącznie tym, którzy prowadzą działalność w branży e-commerce.

W regulaminie wymienione zostały konkretne kody PKD: 45.11.Z, 45.19.Z, 45.31.Z, 45.32.Z, 45.40.Z, 46.11.Z, 46.12.Z, 46.13.Z, 46.14.Z, 46.15.Z, 46.16.Z, 46.17.Z, 46.18.Z, 46.19.Z, 47.91.Z i 47.99.Z.

…za to imponująca premia!

Jeśli jednak wymagające warunki uczestnictwa są spełnione, otwiera się szansa na zgarnięcie aż 2000 zł premii. Konkretna wysokość bonusu zależy od określonych warunków, o których za chwilę.

Dodatkowo PKO BP oferuje uczestnikom promocji liczne zwolnienia z opłat, a konkretnie:

 • dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta (po upływie 2 lat opłata nie będzie pobierana pod warunkiem wykonania choćby jednego przelewu do ZUS w danym miesiącu),
 • darmowe wydanie karty debetowej PKO Biznes Partner,
 • darmowe 100 pierwszych zwykłych przelewów zewnętrznych w miesiącu zleconych w bankowości internetowej,
 • darmowe wpłaty we wpłatomatach PKO BP do 50 tys. zł miesięcznie,
 • darmowe wypłaty z bankomatów obcych przy użyciu kodu Blik,
 • darmowe powiadomienia SMS przez 3 miesiące,
 • 0,6%, min. 10 zł za wpłaty gotówkowe w złotych dokonywane w oddziale oraz tyle samo za wypłaty w placówkach, o ile kwota nie wymaga awizowania.

Do rzeczy: za co premia?

Jak wiadomo, czas to pieniądz, więc przejdźmy wreszcie do warunków promocji. Oto, co musisz zrobić, by otrzymać premię:

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 16 sierpnia 2019 r.:

 • złóż wniosek o PKO Konto Firmowe e-Biznes wraz z kartą PKO Biznes Partner, korzystając z serwisu iPKO,
 • wyraź we wniosku zgody na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących produktów banku i podmiotów współpracujących (elektronicznie i telefonicznie),
 • zarejestruj swoją działalność - koniecznie za pośrednictwem bankowości internetowej,
 • podpisz umowę o otwarcie rachunku.
Informacja
Informacja

Już za spełnienie powyższych warunków bank przyzna Ci 200 zł premii. Jest ona możliwa do uzyskania wyłącznie przez tych uczestników, którzy w momencie przystąpienia do promocji są już klientami PKO BP.

Jeśli nie posiadasz w banku żadnego produktu dla klientów indywidualnych, możesz o niego zawnioskować przed udziałem w tej promocji lub po prostu zrezygnować z premii 200 zł i ubiegać się o inne bonusy (w takiej sytuacji otwórz konto za pośrednictwem tej strony).

Krok 2
Krok 2

W ciągu kolejnych 6 miesięcy kalendarzowych od dnia otwarcia rachunku spełniaj warunki aktywności, za które bank przyznaje następujące bonusy:

 • 50 zł za każdy miesiąc, w którym wykonasz przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł,
 • 100 zł za każdy miesiąc, w którym na rachunek firmowy wpłynie min. 2000 zł z tytułu płatności on-line (transakcje uznaniowe z tytułu płatności pay-by-link, których nadawcy zostali wymienieni na końcu regulaminu promocji),
 • 100 zł za aktywację + korzystanie w danym miesiącu z usługi e-sklep; chodzi o realizację przelewu na kwotę min. 49 zł za pośrednictwem platformy e-commerce Shoplo (dostępnej w serwisie iPKO),
 • 50 zł za skorzystanie z pożyczki na start, wypłacane przez okres 6 kolejnych miesięcy od daty otwarcia rachunku i naliczane proporcjonalnie od daty skorzystania z pożyczki.
Nagroda
Nagroda

Bank podsumuje Twoją aktywność w danym miesiącu i przeleje na konto firmowe stosowną premię do 30. dnia kolejnego miesiąca. Łączna wartość premii w całym okresie promocji nie może przekroczyć 2000 zł. Pamiętaj, że samo otwarcie PKO Konta Firmowego e-Biznes upoważnia Cię do korzystania z ulg i zwolnień z opłat.

Kilka dodatkowych informacji

Aby móc ubiegać się o premię przez cały okres promocji, nie zamykaj rachunku ani nie odwołuj zgód wyrażonych na etapie składania wniosku.

Po upływie okresu promocji, a więc po 16 sierpnia 2021 r., zaczną obowiązywać opłaty zgodnie z obowiązującą wówczas tabelą opłat i prowizji dla PKO Konta Firmowego. Ten dokument określa również wysokość opłat, których nie dotyczą promocyjne warunki.

Uwaga: pamiętaj, że jako przedsiębiorca z uzyskanej premii musisz się rozliczyć w urzędzie skarbowym.

PKO Konto Firmowe w PKO BP

Choć uczestnicy akcji korzystają z promocyjnej wersji PKO Konta Firmowego, to warto wiedzieć, co może Cię czekać za 2 lata, gdy zaczną obowiązywać opłaty właściwe dla standardowego rachunku firmowego:

Promocja w sam raz dla nowych sklepów internetowych

Branża e-commerce w Polsce kwitnie. Jeśli i Ty zamierzasz spróbować w niej swoich sił i rozpocząć sprzedaż towarów w sieci, z pewnością powinieneś przynajmniej zastanowić się nad ofertą PKO BP.

Atrakcyjne warunki konta i, przede wszystkim, perspektywa naprawdę pokaźnej premii to argumenty, które przemawiają za skorzystaniem z promocyjnego PKO Konta Firmowego e-Biznes. Do zwolnienia z opłat wystarczy tak naprawdę samo otwarcie rachunku w promocji i wyrażenie wymaganych zgód, a nawet standardowe (jak na sklep internetowy) korzystanie z konta sprawi, że może na nie wpłynąć całkiem spora suma.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "2000 dla e-biznesu"
 2. Tabela opłat i prowizji dla promocyjnego rachunku PKO Konto Firmowe e-Biznes

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.