Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 16 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: PKO BP lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

Nawet 2000 zł premii dla przedsiębiorców z branży e-commerce za PKO Konto Firmowe e-Biznes

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Nawet 2000 zł premii dla przedsiębiorców z branży e-commerce za PKO Konto Firmowe e-Biznes
Źródło: strona promocji

Rynek e-commerce rozwija się w Polsce wyjątkowo prężnie, a jego wartość liczona jest już w dziesiątkach miliardów złotych. W takiej sytuacji pojawienie się ofert dla przedsiębiorców sprzedających towary w sieci pozostawało kwestią czasu. Przykład? PKO BP proponuje aktualnie nawet 2000 zł premii oraz zwolnienie z wielu opłat za PKO Konto Firmowe e-Biznes.

Czas na skorzystanie z tej propozycji upływa 16 sierpnia 2019 r.

Dość wąska grupa docelowa…

Trzeba przyznać, że warunki uczestnictwa są w tym przypadku mocno wyśrubowane. Promocja skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, których roczne wpływy nie przekraczają 5 mln zł. Dodatkowo z udziału wyłączeni są ci przedsiębiorcy, którzy posiadają już w PKO BP rachunek firmowy (identyfikacja klientów odbywa się po numerze NIP).

Co więcej, premia w promocji przysługuje wyłącznie tym, którzy prowadzą działalność w branży e-commerce.

W regulaminie wymienione zostały konkretne kody PKD: 45.11.Z, 45.19.Z, 45.31.Z, 45.32.Z, 45.40.Z, 46.11.Z, 46.12.Z, 46.13.Z, 46.14.Z, 46.15.Z, 46.16.Z, 46.17.Z, 46.18.Z, 46.19.Z, 47.91.Z i 47.99.Z.

…za to imponująca premia!

Jeśli jednak wymagające warunki uczestnictwa są spełnione, otwiera się szansa na zgarnięcie aż 2000 zł premii. Konkretna wysokość bonusu zależy od określonych warunków, o których za chwilę.

Dodatkowo PKO BP oferuje uczestnikom promocji liczne zwolnienia z opłat, a konkretnie:

  • dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta (po upływie 2 lat opłata nie będzie pobierana pod warunkiem wykonania choćby jednego przelewu do ZUS w danym miesiącu),
  • darmowe wydanie karty debetowej PKO Biznes Partner,
  • darmowe 100 pierwszych zwykłych przelewów zewnętrznych w miesiącu zleconych w bankowości internetowej,
  • darmowe wpłaty we wpłatomatach PKO BP do 50 tys. zł miesięcznie,
  • darmowe wypłaty z bankomatów obcych przy użyciu kodu Blik,
  • darmowe powiadomienia SMS przez 3 miesiące,
  • 0,6%, min. 10 zł za wpłaty gotówkowe w złotych dokonywane w oddziale oraz tyle samo za wypłaty w placówkach, o ile kwota nie wymaga awizowania.

Do rzeczy: za co premia?

Jak wiadomo, czas to pieniądz, więc przejdźmy wreszcie do warunków promocji. Oto, co musisz zrobić, by otrzymać premię:

Drukuj

Kilka dodatkowych informacji

Aby móc ubiegać się o premię przez cały okres promocji, nie zamykaj rachunku ani nie odwołuj zgód wyrażonych na etapie składania wniosku.

Po upływie okresu promocji, a więc po 16 sierpnia 2021 r., zaczną obowiązywać opłaty zgodnie z obowiązującą wówczas tabelą opłat i prowizji dla PKO Konta Firmowego. Ten dokument określa również wysokość opłat, których nie dotyczą promocyjne warunki.

Uwaga: pamiętaj, że jako przedsiębiorca z uzyskanej premii musisz się rozliczyć w urzędzie skarbowym.

PKO Konto Firmowe w PKO BP

Choć uczestnicy akcji korzystają z promocyjnej wersji PKO Konta Firmowego, to warto wiedzieć, co może Cię czekać za 2 lata, gdy zaczną obowiązywać opłaty właściwe dla standardowego rachunku firmowego:

Promocja w sam raz dla nowych sklepów internetowych

Branża e-commerce w Polsce kwitnie. Jeśli i Ty zamierzasz spróbować w niej swoich sił i rozpocząć sprzedaż towarów w sieci, z pewnością powinieneś przynajmniej zastanowić się nad ofertą PKO BP.

Atrakcyjne warunki konta i, przede wszystkim, perspektywa naprawdę pokaźnej premii to argumenty, które przemawiają za skorzystaniem z promocyjnego PKO Konta Firmowego e-Biznes. Do zwolnienia z opłat wystarczy tak naprawdę samo otwarcie rachunku w promocji i wyrażenie wymaganych zgód, a nawet standardowe (jak na sklep internetowy) korzystanie z konta sprawi, że może na nie wpłynąć całkiem spora suma.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "2000 dla e-biznesu"
  2. Tabela opłat i prowizji dla promocyjnego rachunku PKO Konto Firmowe e-Biznes

O banku

Początki działalności PKO BP sięgają 1919 r., kiedy to powołano Pocztową Kasę Oszczędności. Po II Wojnie Światowej instytucja zmieniła nazwę na Powszechną Kasę Oszczędności, a w 1974 r. udostępniła pierwszy rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy dla osób fizycznych. Pod obecną nazwą bank działa od 2000 r., kiedy to stał się spółką Skarbu Państwa. PKO Bank Polski jest największym polskim bankiem.

Czytaj więcej

Komentarze