200 zł za testowanie konta dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego

Promocja zakończyła się dnia 30 września 2018 r.

200 zł za testowanie konta dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego Źródło obrazka: strona ING

W swojej najnowszej promocji ING Bank Śląski zachęca obecnych klientów do testowania kont osobistych. Osoby, które do 30 września 2018 r. otworzą Konto z Lwem Direct, Komfort lub Mobi, mogą otrzymać jedną z dwóch nagród: 200 zł albo 30 zł.  Warunki akcji są wyjątkowo proste i nie powinny Ci sprawić większych trudności.

200 czy 30 zł? Wybór należy do Ciebie!

Rzecz jasna, podstawowym warunkiem otrzymania premii (200 lub 30 zł) jest otwarcie konta osobistego w ING wraz z kartą debetową. Pamiętaj jednak, że możesz zdobyć tylko jedną nagrodę, a jej wysokość jest uzależniona od Twojej aktywności. Poniżej wyjaśniamy, co powinieneś zrobić, aby uzyskać gratyfikację.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w akcji

Zacznijmy od ważnej informacji - uczestnikami promocji „200 zł za testowanie konta” mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które na dzień 5 sierpnia były klientami banku. Jednocześnie regulamin wyklucza osoby, które w okresie od 1 stycznia 2017 r. do 5 sierpnia 2018 r. posiadały lub współposiadały następujące konta osobiste: Konto z Lwem Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student lub Mobi.

Oznacza to, że jeśli przed piątym sierpnia korzystałeś z innych, niż ROR, produktów banku (np. lokat, kredytów czy Otwartych Kont Oszczędnościowych) bez przeszkód możesz wziąć udział w najnowszej akcji.

Jak zdobyć 200 zł za testowanie konta?

Przejdźmy teraz do warunków, które musisz spełnić, aby otrzymać 200 zł premii. Jak już wspominaliśmy, nie są one trudne, warto jednak pamiętać o kilku szczegółach.

 1. Najpóźniej do 30 września 2018 r. złóż wniosek za pomocą strony internetowej banku, a następnie zawrzyj umowę o Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort lub Konto Mobi wraz z kartą debetową.
 2. W każdym z trzech miesięcy po otwarciu rachunku wykaż się następującą aktywnością:
  • zapewnij wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 1000 zł.
  • wykonaj min. 3 transakcje kartą lub Blikiem na dowolną kwotę. Bank będzie uwzględniał płatności w sklepach stacjonarnych, internetowych i przez telefon.

Pamiętaj też, że w przypadku wpływów na konto nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta w ING Banku Śląskim. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś zasilił konto przelewem z rachunku, który masz otwarty w innym banku.

Reasumując, zakładając konto w sierpniu musisz spełnić warunki od września do listopada, a jeśli otworzysz konto we wrześniu – od października do grudnia.

Premia 30 zł za mniejszą aktywność

Jak już wspomnieliśmy – masz wybór. Jeśli opisywane wyżej warunki są dla Ciebie zbyt trudne, możesz skorzystać z łatwiejszej opcji. W tym przypadku po podpisaniu umowy o konto (także w terminie do 30 września), musisz wykonać następujące czynności.

 1. W okresie trzech miesięcy po otwarciu konta zapewnij wpływ na konto w wysokości 1000 zł i wykonaj 3 płatności kartą lub Blikiem na dowolne kwoty. Zwróć uwagę, że w tym przypadku musisz wykazać się aktywnością wyłącznie w jednym, dowolnie wybranym przez siebie miesiącu. Przykładowo – jeżeli założysz rachunek w sierpniu, warunek możesz spełnić we wrześniu bądź październiku lub w listopadzie. Natomiast jeśli podpiszesz z bankiem umowę we wrześniu – do wyboru masz następujące miesiące: październik, listopad i grudzień.
 2. Wypełnij ankietę dotyczącą Twoich doświadczeń z kontem. W zależności od tego, kiedy otworzysz rachunek, na uzupełnienie kwestionariusza (który otrzymasz za pośrednictwem Moje ING) będziesz miał czas do 20 grudnia 2018 r. lub do 20 stycznia 2019 r.

Przekazanie nagrody

Podkreślmy raz jeszcze – w tej promocji możesz zdobyć tylko jedną nagrodę: albo 200, albo 30 zł. Bank przekaże Ci premię do 30 grudnia 2018 r. (dla kont otwartych do końca sierpnia) albo do 31 stycznia 2019 r. (dla kont otwartych do końca września). Nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

A może by tak skorzystać z równoległej akcji ?

Warto przypomnieć, że aktualnie bank prowadzi odrębną promocję z premią 140 zł adresowaną do nowych klientów. Mogą wziąć w niej udział osoby, które w okresie od 28 lutego 2017 r. do 31 lipca 2018 r. nie były posiadaczami konta osobistego w ING Banku Śląskim.

Na dodatek regulamin promocji „200 zł za testowanie konta” nie przewiduje zakazu łączenia ofert. Czy da się więc w jakiś sposób połączyć obie akcje i w sumie zarobić aż 340 zł?

Niestety, odpowiedź na to pytanie jest negatywna. W praktyce (co sprawdziliśmy podczas rejestracji w promocji i potwierdziliśmy w rozmowie z konsultantem) jednoczesne przystąpienie do obu akcji nie jest możliwe. Reasumując – jeśli posiadasz inne produkty niż ROR, tym samym nie jesteś nowym klientem i nie dostaniesz 140 zł premii - zawsze jednak możesz skorzystać oferty gwarantującej 200 zł premii. I odwrotnie – jeśli do dnia 5 sierpnia nie korzystałeś z żadnych produktów banku, jako nowy klient będziesz mógł zainkasować 140 zł, jednak obecna promocja będzie dla Ciebie niedostępna. Trochę szkoda, ale cóż... takie jest życie.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto z Lwem Direct to nowoczesny i wielofunkcyjny rachunek, oferujący swoim posiadaczom wiele korzyści. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta, darmowe są również przelewy internetowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty. Także obsługa karty może być bezpłatna, jeżeli przeprowadzisz transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł lub – w przypadku studenckiej wersji konta – na 200 zł miesięcznie.

Pewnym minusem rachunku jest ograniczona liczba dostępnych darmowych wypłat z bankomatów. Nie zapłacimy prowizji, o ile będziemy korzystali z maszyn sieci ING i Planet Cash. W przypadku innych bankomatów bezpłatna będzie pierwsza wypłata w miesiącu, natomiast koszt kolejnych to już 2,50 zł.

Użytkownicy Konta z Lwem Direct mogą skorzystać z wielu przydatnych narzędzi i usług, takich jak Blik, płatności HCE czy nowoczesna aplikacja mobilna. Dużym atutem konta jest również karta wielowalutowa, która umożliwia wygodne płatności za granicą bez konieczności posiadania kilku oddzielnych kart walutowych i ponoszenia wysokich kosztów przewalutowania. Natomiast funkcjonalnością, która może przypaść do gustu młodym klientom, jest możliwość otrzymania karty z zaprojektowanym przez siebie wizerunkiem (Moja Karta ING).

Więcej o Koncie z Lwem Direct dowiesz się tutaj.

Komentarz redakcji

Proste i klarowne zasady plus całkiem przyzwoity bonus – tak w skrócie można podsumować najnowszą ofertę specjalną ING Banku Śląskiego skierowaną do obecnych klientów. Aby uzyskać 200 premii, wystarczy otworzyć w banku konto osobiste i przez trzy miesiące aktywnie z niego korzystać. Jeśli więc co miesiąc zapewnisz wpływ na rachunek w wysokości 1000 zł oraz wykonasz 3 płatności kartą lub Blikiem na dowolną kwotę, nagroda trafi w Twoje ręce.

Oczywiście, możesz zdecydować się na drugą opcję i wybrać mniejszą premię za spełnienie o wiele prostszych warunków. Jednak naszym zdaniem to rozwiązanie jest znacznie mniej korzystne, bo zarobisz jedynie 30 zł. Niemniej wybór - jak zawsze - należy do Ciebie.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.