Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł za otwarcie konta firmowego w bankowości elektronicznej Alior Banku + do 1500 zł za aktywność w ciągu roku

200 zł za otwarcie konta firmowego w bankowości elektronicznej Alior Banku + do 1500 zł za aktywność w ciągu roku

200 zł premii za założenie rachunku firmowego w Alior Banku nie jest żadną nowością. Takie promocje bywały już w przeszłości, ale wiązały się z koniecznością zapewnienia w ciągu 60 dni wpływu na rachunek. Tym razem nie trzeba podejmować jakichkolwiek działań! Może właśnie dlatego promocja jest bardzo dobrze ukryta na stronie Alior Banku i dotarcie do jej regulaminu zajęło nam nieco czasu.

Na szczęście informacje o możliwości zgarnięcia nawet 1500 zł za aktywne korzystanie z rachunku przez rok są już dobrze widoczne. Od Ciebie zależy, ile ostatecznie zyskasz na współpracy z Aliorem.

Grono potencjalnych uczestników

Akcja „200 zł za otwarcie konta firmowego w Alior Online” trwa do 31 maja 2020 r. Mogą w niej wziąć udział przedsiębiorcy posiadający NIP oraz REGON i figurujący w bazie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o ile posiadają dostęp do Alior Online. Oznacza to, że musisz już być klientem Alior Banku, ale nie możesz posiadać żadnego produktu firmowego dla danego numeru NIP.

Istnieje jeszcze jedno ograniczenie – Twój numer PESEL oraz dowód osobisty muszą być zapisane w systemie bankowym, a Twoja tożsamość potwierdzona podczas wizyty w placówce. Jeśli więc skorzystałeś z produktów Aliora zdalnie, to najpierw powinieneś udać się do oddziału w celu zweryfikowania Twoich danych, a dopiero potem złożyć wniosek o rachunek firmowy w ramach opisywanej promocji.

Identycznie powinieneś postąpić, gdybyś chciał dopiero nawiązać relację z Alior Bankiem uczestnicząc w promocji Konta Jakże Osobistego, w której do zdobycia jest 200 zł premii.

Załóż konto i ciesz się z nagrody

Warunki akcji są banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 maja 2020 r. zaloguj się do Alior Online jako klient prywatny i złóż wniosek o iKonto Biznes lub Rachunek 4x4, po czym zawrzyj z bankiem Umowę ramową o świadczenie usług bankowych oraz prowadzenie rachunków rozliczeniowych i lokat dla przedsiębiorców i innych podmiotów. Potwierdzenie jej zawarcia otrzymasz na podany adres e-mail.

Nagroda
Nagroda

Nagroda trafi na nowo otwarte konto do końca miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś rachunek.

O tym musisz wiedzieć

Możesz zdobyć tylko jedną nagrodę. Otwarcie rachunku, zamknięcie go i ponowne przystąpienie do promocji nie sprawi, że zgarniesz podwójną premię.

Do chwili otrzymania bonusu nie możesz zamknąć konta otwartego w ramach promocji ani nawet złożyć wypowiedzenia zawartej umowy.

Zdobyta premia będzie miała związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą, musisz więc ująć ją po stronie przychodów swojej firmy.

Nawet 1500 zł w ciągu roku

Będąc klientem firmowym Alior Banku, będziesz miał szansę na kolejne bonusy. Ich wysokość będzie zależała tylko od Ciebie, gdyż bank nagradza za różne rodzaje aktywności, np. za przelew do ZUS lub US otrzymasz 30 zł, a za rozliczenie w miesiącu transakcji kartą na kwotę min. 500 zł - 10 zł. Maksymalna premia w ciągu roku może wynieść 1500 zł (125 zł/miesiąc)!

Rachunki firmowe Alior Banku

200 zł premii „na start” możesz zdobyć za otwarcie iKonta Biznes lub Rachunku 4x4. Przyjrzyjmy się bliżej tym produktom.

iKonto Biznes

Rachunek prowadzony jest bezwarunkowo za darmo. Opłaty za kartę w wysokości 8 zł/miesiąc można uniknąć, wykonując nią 4 transakcje bezgotówkowe. Warto wiedzieć, że posiadacz iKonta Biznes ma do dyspozycji pakiet 5 bezpłatnych przelewów Express Elixir, każdy kolejny kosztuje 10 zł.

Więcej informacji na temat tego rachunku znajdziesz w naszej analizie iKonta Biznes.

Rachunek 4x4

Podstawowa wersja Rachunku 4x4 prowadzona jest za darmo. Bezpłatne są też przelewy do ZUS i US, wydanie i korzystanie z pierwszej karty debetowej oraz używanie aplikacji księgowej on-line na portalu zafirmowani.pl.

Swoją nazwę Rachunek 4x4 wziął od związanych z nim 4 pakietów, które przedsiębiorca może samodzielnie dobrać do swoich potrzeb. Jeden przeznaczony jest dla firm działających głównie w Polsce i wykonujących wiele przelewów (Pakiet Krajowy), drugi dla podmiotów działających na rynkach międzynarodowych (Pakiet Zagraniczny), trzeci dla sklepów i usługodawców (Pakiet Gotówkowy), a czwarty dla tych, którzy mają rezerwy finansowe (Pakiet Oszczędny). Każdy z pakietów kosztuje 10 zł/miesiąc.

Błyskawiczna akcja

Co tu dużo mówić – logujesz się na swój indywidualny profil w Alior Online i otwierasz jeden z rachunków firmowych objętych promocją. Tylko tyle, nic więcej nie musisz robić, by zgarnąć 200 zł premii gotówkowej. Później wystarczy, byś co miesiąc realizował z konta przelew do ZUS lub US, a Twoja firma zyska 30 zł, czyli przez rok 360 zł. Oczywiście możesz dokonywać innych transakcji premiowanych przez bank i w ten sposób powiększyć swoje przychody.

Decyzja o uczestnictwie w promocji i wysokości bonusów, jakie zdobędziesz przez rok, zależy jak zawsze od Ciebie. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "200 zł za otwarcie konta firmowego w Alior Online"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.