Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 23 lipca 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Nest Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy od Nest Banku.

200 zł od Nest Banku dla nowych posiadaczy darmowego Nest Konta

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

200 zł od Nest Banku dla nowych posiadaczy darmowego Nest Konta
Źródło: strona promocji

Bezwarunkowo darmowe konto, a do tego szansa na premię? Brzmi jak bajka, choć w przypadku promocji Nest Banku takie połączenie jest całkowicie realne. Za otwarcie Nest Konta i spełnienie prostych warunków bank wypłaci aż 200 zł.

Haczyki? Widzimy jeden. Choć w teorii do promocji można przystąpić do 31 lipca 2019 r., to skorzysta z niej co najwyżej 500 osób. Biorąc pod uwagę atrakcyjność oferty, zdecydowanie nie warto zwlekać. O wyczerpaniu puli i wcześniejszym zakończeniu akcji bank poinformuje na podstronie poświęconej ofercie promocyjnej.

Do udziału w promocji Nest Bank zaprasza osoby pełnoletnie, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Okolicznością wykluczającą możliwość udziału jest posiadanie Nest Konta w okresie 24 miesięcy poprzedzających udział w akcji oraz oczekiwanie na rozpatrzenie już złożonego wniosku.

To właściwie jedyne warunki, choć bank dodatkowo zastrzegł w regulaminie, że nowo otwarty rachunek nie może służyć do celów związanych z działalnością gospodarczą jego posiadacza.

200 zł z darmowym kontem? To możliwe

Możemy się tylko domyślać, że pula 500 promocyjnych wniosków rozejdzie się w mgnieniu oka. Nie dość, że akcja dotyczy całkowicie i bezwarunkowo darmowego rachunku osobistego, to premia za aktywne korzystanie z konta jest całkiem spora i wynosi w sumie aż 200 zł (100 + 50 + 50). Jak ją zdobyć?

Otwórz konto i wykaż się aktywnością

Poniżej instrukcja:

Drukuj

Kilka informacji uzupełniających: bank może się do Ciebie zwrócić z prośbą o udokumentowanie w terminie 7 dni, że wpływy na Twoje konto to faktycznie wynagrodzenie lub świadczenie spełniające warunki promocji. Jeśli tak się stanie, a Ty nie przedstawisz wymaganego dokumentu, stracisz prawo do premii. Taki sam skutek przyniesie zamknięcie konta przed otrzymaniem bonusu.

Premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Darmowe Nest Konto w Nest Banku...

Brak opłat za podstawowe operacje i usługi – tak w skrócie możemy scharakteryzować ofertę konta osobistego w Nest Banku. Poniżej szczegóły:

…z bogatą ofertą oszczędnościową

Jeśli 200 zł premii to dla Ciebie za mało, zapoznaj się z ofertą oszczędnościową Nest Banku i zyskaj jeszcze więcej. Zwróć szczególną uwagę na trzy produkty, które przedstawiamy poniżej.

Równolegle z Nest Kontem możesz otworzyć rachunek Nest Oszczędności z oprocentowaniem 2,25% w skali roku. Taka stawka będzie obowiązywała w miesiącu otwarcia konta, a także przez dwa kolejne miesiące kalendarzowe. Podwyższone oprocentowanie obejmie środki do 50 tys. zł. Standardowa stawka wynosi aktualnie 1,22%.

Wciąż mało? Co powiesz na ofertę konta Nest Rodzinne Oszczędności, które może Ci dać zysk na poziomie... 30%? To co prawda bardzo optymistyczny scenariusz, ale dzięki połączeniu konta oszczędnościowego z premią za wieloletnie oszczędzanie i liczbę posiadanych dzieci całkiem realne jest osiągnięcie zysku wielokrotnie wyższego niż na zwykłym rachunku. Z dokładnym opisem tej wyjątkowo interesującej propozycji zapoznasz się tutaj.

Dla zainteresowanych oszczędzaniem na tradycyjnym depozycie Nest Bank przygotował ofertę Nest Lokaty Witaj, dostępnej w ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta osobistego. Na lokatę (w wariancie kwartalnym lub półrocznym) z bardzo wysokim - jak na obecne warunki - oprocentowaniem 4% w skali roku, możesz wpłacić kwotę od 1 do 10 tys. zł. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z tą analizą.

Trochę wysiłku i 200 zł w kieszeni

Warunki aktywności wymagane do uzyskania 200 zł premii w promocji „200 zł z Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodziny” trudno uznać za szczególnie wygórowane. W gruncie rzeczy chodzi o to, by Nest Konto stało się (przynajmniej na czas promocji) Twoim podstawowym rachunkiem do odbierania wynagrodzenia lub świadczeń. Gdy konto zostanie zasilone, musisz po prostu wydawać zgromadzone środki przy pomocy karty w sklepach stacjonarnych lub internetowych. W tym samym czasie będziesz mógł również korzystać z atrakcyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym lub lokacie.

Gdy już zgarniesz premię, o Nest Koncie możesz praktycznie zapomnieć. Rachunek ten – nawet nieużywany – nie generuje żadnych kosztów. Jedyne ryzyko jest takie, że nie zdążysz złożyć wniosku przed wyczerpaniem promocyjnej puli, która jest wyjątkowo skromna… Lepiej się pośpieszyć!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "200 zł z Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodziny"

O banku

Nest Bank (wcześniej FM Bank PBP, do którego należały Smart Bank oraz BIZ Bank) rozpoczął swoją działalność 28 października 2016 r. Właścicielem marki jest brytyjski fundusz inwestycyjny AnaCap, zarządzający funduszami o wartości 2,9 mld EUR. Bank kieruje swoją ofertę przede wszystkim do rodzin. Misją Banku jest dostarczanie stabilnych i bezpiecznych produktów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla małych przedsiębiorców.

Czytaj więcej

Komentarze