Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 200 zł premii pieniężnej za Konto 360° z oferty Banku Millennium

HIT! 200 zł premii pieniężnej za Konto 360° z oferty Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Bank Millennium znany jest z tego, że w organizowanych przez siebie promocjach oferuje atrakcyjne premie gotówkowe, które można zdobyć po spełnieniu prostych wymagań. Tak jest i tym razem.

Wystarczy założenie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową i niewielka aktywność w korzystaniu z rachunku, by otrzymać 200 zł w gotówce. Na złożenie wniosku o wspomniane produkty masz czas do 27 maja 2019 r. Umowę musisz podpisać do 31 maja 2019 r.

Propozycja dla nowych klientów

Zasady wykluczenia z udziału w tej akcji nie różnią się od zapisów występujących przy innych promocjach Konta 360° organizowanych przez Bank Millennium. Mogą w niej brać udział tylko osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Ważne, by w dniu rozpoczęcia akcji – czyli 15 kwietnia 2019 r. – nie posiadały w Banku Millennium jakiegokolwiek produktu ani nie był stroną jakiejkolwiek umowy zawartej z tym bankiem.

W promocji „200 zł z Kontem 360°” nie mogą wziąć też udziału osoby, które są uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku Millennium, np. jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku. Z udziału w tej akcji wyklucza też posiadanie karty przedpłaconej pre-paid lub dodatkowej karty kredytowej, poręczenie w Banku Millennium kredytu lub posiadanie jednostki uczestnictwa Millennium TFI.

Konsekwentnie bank zamieścił w regulaminie zapis, że o nagrodę nie mogą się ubiegać ci, którzy już kiedyś brali udział w podobnej akcji promocyjnej i otworzyli w jej ramach Konto 360° lub Konto 360° Student.

Jak zdobyć 200 zł premii?

Jeśli nie jesteś w gronie osób wykluczonych z udziału w tej akcji, czas, byś dowiedział się, co musisz zrobić, by zdobyć obiecaną przez Bank Millennium premię:

  1. Do 27 maja 2019 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji i zaakceptuj jej regulamin.

    Na tym etapie musisz wyrazić zgody na przetwarzanie przez Bank Millennium i podmioty powiązane Twoich danych osobowych dla celów marketingowych, w tym na kontaktowanie się z Tobą poprzez środki porozumiewania się na odległość.
  2. Najpóźniej 31 maja podpisz umowę o wymienione wyżej produkty banku.

Wymagana prosta aktywność

Po dopełnieniu formalności pozostało Ci już tylko wypełnienie „obowiązków” zapisanych w regulaminie tej akcji. Są one banalnie proste. Po pierwsze powinieneś do 31 maja 2019 r. aktywować aplikację mobilną Banku Millennium, a następnie w każdym z trzech kolejnych miesięcy (czerwiec, lipiec, sierpień) wykonać dwa działania:

  • zapewnić wpływ na swoje konto w łącznej wysokości min. 1000 zł ORAZ
  • wykonać co najmniej jedną transakcję kartą do konta lub Blikiem.

O tym musisz wiedzieć

Wnioski o Konto 360° lub Konto 360° Student złożone w inny sposób niż na stronie promocji nie uprawniają do ubiegania się o nagrodę.

Oceniając wywiązanie się z powyższych obowiązków, bank nie uwzględni wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między Twoimi rachunkami w Banku Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (np. zasilenia portfeli elektronicznych) albo związanych z grami hazardowymi oraz kwot transakcji zwróconych przed nabyciem prawa do premii.

Pamiętaj, że przed wypłatą premii nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych. A skoro już jesteśmy przy tych zgodach, to we wniosku o konto zaznacz je wszystkie:

Kliknij, aby powiększyć

Sugerujemy zaznaczenie wszystkich zgód. Znamy przypadki niewypłacenia premii przez bank, gdy niektóre z nich nie były oznaczone. Po otrzymaniu premii bez problemu wycofasz zgody wedle swojego uznania.

Odbiór premii

Jeśli wywiążesz się ze wszystkich zadań, otrzymasz obiecane 200 zł w gotówce. Bank przeleje Twoją premię na otwarte w ramach tej akcji konto do 20 września 2019 r.

Urząd skarbowy nic Ci nie zabierze, bo nagroda zdobyta w tego typu akcjach zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. To dobra wiadomość.

Konto osobiste w Banku Millennium

Konto 360° to sztandarowy rachunek Banku Millennium, który dostępny jest także w wersji Konto 360° Student. Ten wariant rachunku przeznaczony jest dla osób w wieku 18-26 lat.

Opłata za prowadzenie Konta 360° wynosi 8 zł. Możesz jej uniknąć, o ile w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję wydaną do konta kartą lub Blikiem oraz zasilisz rachunek łączną kwotą min. 1000 zł. Spełnienie tego warunku sprawi także, że Bank Millennium nie pobierze 7 zł opłaty za kartę.

Osoby w wieku 18-26 lat nie muszą zasilać konta, by rachunek i wydana do niego karta były bezpłatne. Wystarczy, że wykonają w poprzednim miesiącu minimum jedną transakcję „plastikiem” lub Blikiem.

Zwracamy uwagę, że będąc posiadaczem Konta 360° Student i uczestnicząc w promocji, „walcząc” o 200 zł premii, musisz jednak zapewnić w każdym z trzech miesięcy – od czerwca do sierpnia – wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł. Gdybyś tego nie zrobił, nie otrzymasz nagrody.

Ten rachunek szczegółowo opisaliśmy w naszej analizie.

Znacznie więcej bonusów

Udział w promocji „Zyskaj 200 zł” sprawi, że staniesz się klientem Banku Millennium. Tym samym uzyskasz dostęp do kolejnych bonusów – nagród w Programie Poleceń (w jego ramach sam wybierasz z dostępnej puli, co chcesz otrzymać) oraz podwyższonego do 2,7% w skali roku oprocentowania Konta Profit oraz 2,5% na Lokacie Mobilnej (dzięki zastosowaniu tzw. rozszerzonej rzeczywistości, co polega na wykorzystaniu aplikacji mobilnej Banku Millennium do zeskanowania obrazka na stronie banku i otwarcia lokaty o podwyższonym oprocentowaniu). Co ważne - z ofert oszczędnościowych możesz korzystać cyklicznie, czyli po zakończeniu promocji możesz skorzystać z jej następnej edycji.

Pomyśl też o sięgnięciu po kartę kredytową Alfa (raczej dla mężczyzn) czy Impresja (bardziej dla kobiet) Banku Millennium, za którą możesz teraz także otrzymać w promocji 200 zł. Na dodatek, płacąc tymi "kredytówkami" u partnerów banku, możesz uzyskać w skali roku nawet 760 zł moneybacku! Analizę tych produktów znajdziesz tutaj.

Atrakcyjna nagroda za niewielki wysiłek

Lubimy opisywać akcje Banku Millennium, gdyż ich zasady są zawsze przejrzyste, podane w przystępny sposób, a zdobycie nagród przez ich uczestników nie nastręcza zbytnich kłopotów.

Na pewno zgodzisz się z nami, że aktywowanie aplikacji mobilnej, zapewnienie wpływów na konto przez 3 miesiące w wysokości min. 1000 zł oraz wykonanie w każdym z miesięcy minimum jednej transakcji kartą lub Blikiem, nie jest trudne. Tym bardziej, że Bank Millennium bardzo szeroko traktuje pojęcie wpływu na rachunek. Zastrzega jedynie, że nie może to być przelew między Twoimi rachunkami w tym banku. Zapłata kartą lub Blikiem też nie jest problemem, bo nie ma żadnych wymagań co do kwoty transakcji.

Udział w tej akcji to dobry trening przed przystąpieniem do innych, bardziej „skomplikowanych”, wymagających większej aktywności. Promocję polecamy także osobom, które szukają nowoczesnego konta "na dłużej" - rachunek w Banku Millennium to pod tym względem jedna z lepszych propozycji na rynku. Zadowoleni powinni być także oszczędzający, którzy chcieliby ulokować swoje wolne środki na rozsądny procent.

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.