Do 200 zł od Santandera za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę

Do 200 zł od Santandera za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę Źródło obrazk: strona Santander Bank Polska

Santander po raz drugi kusi, by przenieść do niego wynagrodzenie. Decydując się na taki krok i nie robiąc nic ponadto, możesz zarobić nawet 200 zł. Biorąc udział w Programie Poleceń masz szansę na dodatkowe 80 zł.

Marketingowcy Santandera obudzili się ze snu, w który zapadli w styczniu. W pierwszym miesiącu 2019 r. proponowali tylko niby-promocje, w których „nagrodą” było wydłużenie godzin pracy kantoru internetowego, rezygnacja z opłat za Alerty24, itp. Ogłoszona właśnie promocja „200 zł za konto z wynagrodzeniem II edycja” też nie jest nowością, ale kontynuacją znanej już akcji. Trzeba mieć jednak nadzieję, że po tym przestoju zostaniemy zaskoczeni w najbliższych tygodniach kreatywnymi pomysłami.

Szerokie grono uczestników

Grono adresatów najnowszej akcji Santandera jest bardzo szerokie. Mogą w niej wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, o ile po 1 kwietnia 2018 r. nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego prowadzonego w złotych w tym banku. Posiadanie konta oszczędnościowego nie jest przeszkodą.

Czas na działanie

Warunkiem ubiegania się o wspomniane 200 zł nagrody jest założenie konta osobistego w Santanderze. Do wyboru są: Konto Jakie Chcę z płatniczą Kartą Dopasowaną lub Konto VIP z kartą Visa VIP. Przedstawmy więc niezbędne działania:

 1. Do 30 kwietnia 2019 r. . Musisz też zdecydować się na korzystanie z usługi Santander online oraz wyrazić zgodę na kontakt banku z Tobą drogą elektroniczną (e-mail, telefon).
 2. W tym samym czasie złóż dyspozycję przelewania wynagrodzenia na swoje konto. Możesz to zrobić w bankowości internetowej lub przez infolinię Santandera.
 3. Dopilnuj, by po złożeniu tej dyspozycji na Twoje konto wpłynęło wynagrodzenie lub renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1 000 zł.
 4. Zadbaj o to, by zapewnić wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1 000 zł.w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Wpływ wynagrodzenia – co to znaczy?

W regulaminie nie ma zapisu, że pieniądze muszą faktycznie pochodzić ze wskazanych źródeł, że przelew ma mieć określony tytuł. Jest jedynie zapis, że bank nie uwzględni transakcji między rachunkami własnymi klienta, wpłat własnych dokonanych w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż to podane w dyspozycji do przelewania wynagrodzenia.

Wypłata nagrody

Nagroda zostanie Ci wypłacona w 4 ratach po 50 zł. Pierwszy bonus wpłynie na Twoje konto w miesiącu następującym po tym, w którym spełnisz wszystkie warunki – założysz konto, złożysz dyspozycję przelewania wynagrodzenia i na rachunku faktycznie pojawi się jednorazowy przelew na kwotę min. 1 000 zł.

Jeśli pieniądze będą wpływały w kolejnych trzech miesiącach, to Ty będziesz dostawał za każdym razem po 50 zł. W sumie zgarniesz więc 200 zł. Kwota ta nie podlega opodatkowaniu. Jest to więc Twój „czysty zysk”. Pieniądze możesz wydać, na co tylko chcesz.

Brak wpływu to nie tragedia

Może się zdarzyć, że w którymś z miesięcy nie wpłynie na Twoje konto przelew w wymaganej wysokości. Nic straconego. Tylko za ten miesiąc nie otrzymasz premii, ale nie pozbawi Cię to prawa do nagrody w kolejnym okresie.

Pamiętaj, że do momentu wypłaty ostatniej raty nagrody nie możesz zrezygnować z konta, karty, bankowości elektronicznej i odwołać zgody na kontaktowanie się banku z Tobą drogą elektroniczną.

Atrakcyjne Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę z oferty Santandera charakteryzują niskie opłaty i szerokie możliwości dopasowania rachunku do własnych przyzwyczajeń, upodobań dotyczących korzystania z usług bankowych. Winni na nie zwrócić uwagę między innymi Ci, którym zależy na przydatnych i oryginalnych funkcjonalnościach aplikacji mobilnej. Można się do niej logować odciskiem palca, wykonać w niej wszystkie „codzienne” operacje bankowe i skorzystać z jej ciekawych możliwości, np. opłacania parkingów w wielu miastach w Polsce, zakupu biletów komunikacji miejskiej, usługi geolokalizacji.

Konto prowadzone jest bezpłatnie. Karta kosztuje 3 zł, chyba, że wykonasz nią 5 transakcji w miesiącu - wtedy nie poniesiesz za nią opłaty. Korzystanie z bankomatów własnych Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Możesz tego uniknąć, wykupując miesięczny pakiet darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce za 7 zł.

Szczegóły Konta Jakie Chcę opisaliśmy w naszej analizie. Rachunek objęty opisywaną promocją możesz założyć na .

Dodatkowe bonusy w Santanderze

Założenie Konta Jakie Chcę w Santanderze i zgarnięcie 200 zł w ramach opisywanej promocji, to tylko wstęp do zdobywania kolejnych bonusów.

Jako klient tego banku będziesz mógł polecać jego konto. Za każdego skutecznie pozyskanego klienta, to znaczy takiego, który spełni wymogi promocji, otrzymasz od banku 80 zł. O szczegółach programu pisaliśmy w tym artykule. Na tle innych programów poleceń, propozycja Santandera wygląda bardzo korzystnie (ich przegląd znajdziesz tutaj).

Korzystanie z Konta Jakie Chcę to szansa na zwroty za domowe płatności, nawet 25 zł miesięcznie. Spójrz, może zechcesz skorzystać.

Wspomnimy jeszcze o promocjach dotyczących pakietu wielowalutowego i dewizowych zleceń płatniczych, byś miał pełny ogląd sytuacji.

Nasza opinia

Jeśli nic nie trzyma Cię w obecnym banku (np. kredyt hipoteczny, który musi być powiązany z kontem i wpływem wynagrodzenia), to przemyśl opisaną propozycję Santandera. W prosty, łatwy i przyjemny sposób zgarniesz 200 zł i zyskasz szansę na dodatkowe bonusy.

Sami korzystamy z poprzedniej edycji tej promocji i potwierdzamy, że premie za wynagrodzenie są regularnie wypłacane:

Premia za przelew wynagrodzenia - Konto Jakie Chce w Santander Bank Polska

Aktualnie jest to jeden z najlepszych programów premiujących wpływy wynagrodzenia. Warto korzystać.

Z ostatniej chwili

 • 26.04.2019 11:35

  Ostatnie dni przyniosły kilka przykrych informacji dla oszczędzających - zniknęły atrakcyjne lokaty i promocja konta oszczędnościowego.

 • 25.04.2019 14:49

  Za podpisanie umowy o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z BNP Paribas możesz otrzymać 14 dni bezpłatnego korzystania z XOXO WiFi.

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.