Nawet 200 zł premii za wpływ wynagrodzenia na konto w Santanderze

Promocja zakończyła się dnia 31 stycznia 2019 r. Aktualnie trwa jej druga edycja.

Nawet 200 zł premii za wpływ wynagrodzenia na konto w Santanderze Źródło obrazka: strona banku

200 zł oferuje Santander Bank Polska za założenie konta osobistego i złożenie dyspozycji przelewania na nie wynagrodzenia. Nie oczekuje przy tym żadnych dodatkowych działań ze strony uczestnika promocji. Pomyśl, czy nie możesz przenieść swojej pensji do Santandera.

Grupa potencjalnych uczestników akcji Santandera jest bardzo szeroka, choć promocja skierowana jest do nowych klientów tego banku. Jest nim każda osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która po 1 kwietnia 2018 r. nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego w złotych w tym banku (z wyłączeniem kont oszczędnościowych).

Jeśli spełniasz te warunki, to do 31 stycznia 2019 r. masz czas, by przystąpić do promocji.

Co zrobić, by zarobić 200 zł?

Droga po 200 zł jest prosta i wydaje się być bardzo przyjemna.

 1. Przede wszystkim musisz założyć konto osobiste w banku Santander. Możesz to zrobić w oddziale, jak i przez Internet. Musi to być Konto Jakie Chcę z Kartą Dopasowaną lub Konto VIP z Kartą Visa VIP. Konieczne jest też skorzystanie z usługi Santander online dla klientów indywidualnych.
 2. W okresie przystąpienia do promocji, czyli do 31 stycznia 2019 r., musisz złożyć dyspozycję przelewania wynagrodzenia na swoje konto. Możesz to zrobić w bankowości internetowej lub przez infolinię Santandera.
 3. Po dacie złożenia dyspozycji na Twoje konto musi wpłynąć wynagrodzenie lub renta, emerytura, świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł.

Jak bank definiuje wpływ wynagrodzenia?

Z zapisów regulaminu jednoznacznie wynika, że wymagany wpływ musi pochodzić faktycznie z jednego z wyżej wymienionych tytułów. Nie będą bowiem nagradzane przelewy własne między rachunkami klienta, wpływy własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż to podane w dyspozycji do przelewania wynagrodzenia.

Kiedy nagroda?

Najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz wszystkie warunki promocji (czyli: otworzysz konto osobiste, złożysz dyspozycję przelewania wynagrodzenia i wpłynie ono na konto) otrzymasz od banku 50 zł.

Jeśli w kolejnych trzech miesiącach Twoje wynagrodzenie będzie nadal wpływało na Twój rachunek, to za każdy taki wpływ otrzymasz 50 zł. W sumie zgromadzisz więc 200 zł. Informację o wypłacie kolejnych nagród zobaczysz w historii rachunku.

To musisz wiedzieć

Gdyby się zdarzyło, że w którymś z miesięcy nie spełnisz warunku wpływu na konto wynagrodzenia w minimalnej wysokości 1000 zł, to za ten miesiąc nie otrzymasz nagrody. Nie przekreśla to jednak Twoich szans na nagrodę w kolejnych miesiącach.

Spełnienie warunków promocji będzie monitorowane przez bank przez 4 następujące po sobie miesiące kalendarzowe począwszy od miesiąca, w którym wpłynie na konto pierwsze wynagrodzenie, ale nie dłużej niż do zakończenia promocji, czyli do 30 czerwca 2019 r.

Pamiętaj, że do chwili wypłaty ostatniej nagrody cały czas musisz posiadać konto założone w ramach tej promocji.

O podatek od zdobytej premii nie musisz się martwić, gdyż nagrody nie są nim objęte.

Spersonalizowane Konto Jakie Chcę

Śmiało można powiedzieć, że to jedno z lepszych kont osobistych na rynku - między innymi dlatego, że wiele jego funkcjonalności możesz samodzielnie dopasować do swoich potrzeb i przyzwyczajeń w bankowości internetowej lub mobilnej. W tej drugiej znajdziesz też wiele przydatnych rzeczy, np. możliwość opłacania parkingów w wielu miastach w Polsce, możliwość zakupu biletów komunikacji miejskiej, usługę geolokalizacji.

Konto prowadzone jest bezpłatnie. Karta kosztuje 3 zł, chyba, że wykonasz nią 5 transakcji w miesiącu. Korzystanie z bankomatów własnych Santandera jest bezpłatne, za wypłatę z obcego bankomatu zapłacisz 5 zł. Możesz tego uniknąć, wykupując miesięczny pakiet darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce za 7 zł.

Szczegóły Konta Jakie Chcę opisaliśmy w naszej analizie.

Dodatkowe możliwości

Szkoda, że bank ograniczył monitorowanie wpływu wynagrodzenia do 4 miesięcy i tym samym wysokość nagrody do 200 zł (w poprzedniej edycji można było zdobyć aż 300 zł, bo wpływ wynagrodzenia był sprawdzany przez 6 miesięcy). Na szczęście wspomniane 200 zł to nie jedyne bonusy, jakimi Santander kusi nowych klientów.

Przede wszystkim jest jeszcze program poleceń, w którym zarówno polecający, jak i polecany otrzymują po spełnieniu przez tego drugiego pewnych warunków po 80 zł. Nie ma przeszkód, byś po założeniu konta w tej promocji polecał produkty banku innym osobom. Za każdego pozyskanego klienta, o ile spełni on wymogi promocji, dostaniesz od banku 80 zł. O szczegółach programu pisaliśmy w tym artykule. Na tle innych programów poleceń, propozycja Santandera wygląda bardzo korzystnie (ich przegląd znajdziesz tutaj).

Korzystanie z konta osobistego w Santanderze to także szansa na zwroty za domowe płatności, nawet 25 zł miesięcznie. Spójrz, może zechcesz skorzystać.

Boisz się, że w swoim obecnym banku musisz zapewnić wpływ wynagrodzenia, by konto było darmowe lub by uzyskać jakąś premię? Sprawdź, co Twój bank rozumie pod pojęciem „wynagrodzenie”. Być może oczekuje jedynie, by był to wpływ powyżej określonej kwoty z rachunku w innym banku. Wtedy spokojnie możesz „prawdziwe” wynagrodzenie przenieść do Santandera, a do obecnego banku przekierowywać niezbędną sumę z konta w Santanderze.

Z ostatniej chwili

 • 18.02.2019 16:47

  Z kartą kredytową Citibanku można zyskać do 21 000 punktów w programie Priceless Specials.

 • 18.02.2019 15:34

  mBank kontynuuje, pomimo zmiany w ofercie kont osobistych, promocję eKonto z premią, w której zgarnąć można do 150 zł.

 • 18.02.2019 13:11

  Przedsiębiorcy po raz kolejny mogą zdobyć nawet 1500 zł od Alior Banku. Wystarczy założenie iKonta Biznes i aktywne korzystanie z niego.

 • 15.02.2019 17:20

  Za opłacenie zamówienia na empikfoto.pl przy pomocy cyfrowego portfela Masterpass przysługuje 20 zł zniżki na kolejne zakupy.

 • 15.02.2019 13:50

  Karnety do obiektów sportowo-rekreacyjnych o łącznej wartości 378 zł - oto nagroda w promocji Konta Optymalnego z oferty BGŻ BNP Paribas.

 • 12.02.2019 16:00

  200 zł za założenie Konta 360° w Banku Millennium znów jest dostępne. Wspaniała promocja powróciła. Ponownie bardzo proste warunki do spełnienia.

 • 12.02.2019 13:52

  Orange Finanse wkrótce zmieni nazwę na Kompakt Finanse, a następnie zniknie z rynku. mBank zdradza, co to oznacza dla klientów.

 • 11.02.2019 15:32

  W prostej mini promocji ING Banku Śląskiego za 2 płatności mobilne Google Pay możecie zdobyć 20 zł premii.

 • 8.02.2019 11:22

  Zakładając Konto Przekorzystne dla młodych z oferty Pekao możesz otrzymać za darmo 1 z 30 szkoleń. Wartość nagrody wynosi kilkaset złotych.

 • 7.02.2019 14:19

  Nowi posiadacze Nest Konta mogą aktualnie zdobyć do 150 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.