Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij 150 zł do sklepów Ania Kruk + 50 zł do Douglas

Promocja zakończyła się dnia 31 sierpnia 2018 r.

Otwórz Konto Jakie Chcę i zgarnij 150 zł do sklepów Ania Kruk + 50 zł do Douglas Źródło obrazka: strona promocji

”Rozbłyśnij z Kontem Jakie Chcę” - to hasło przewodnie najnowszej promocji BZ WBK. Akcja powinna się spodobać przede wszystkim paniom ze względu na przygotowane przez bank nagrody. Za założenie rachunku i niewielką aktywność możesz w niej otrzymać 150 zł do sieci jubilerskiej Ania Kruk, natomiast jeśli złożysz wniosek przez rozmowę wideo – masz szansę na kolejne 50 zł do perfumerii Douglas.

Nawet 200 zł na biżuterię i kosmetyki

BZ WBK zachęca panie do założenia rachunku w BZ WBK atrakcyjnymi bonusami: bonami do sklepów z biżuterią Ania Kruk o wartości 150 zł (50 zł + 100 zł) oraz voucherem do perfumerii Douglas na kwotę 50 zł. Niestety, w akcji obowiązują limity nagród. Pula pierwszego typu bonusów wynosi 800 sztuk, natomiast liczba voucherów do Douglas - jedynie 100 sztuk. Jeśli więc zamierzasz zgarnąć maksymalną premię, powinieneś/powinnaś działać naprawdę szybko.

Kto może wziąć udział w akcji?

Zacznijmy od podstawowej informacji - promocja skierowana jest do nowych klientów BZ WBK, czyli osób pełnoletnich, które w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o rachunek nie posiadały w banku konta osobistego w polskich złotych ani nie były jego współposiadaczem. Do akcji możesz przystąpić najpóźniej do 31 sierpnia 2018 r., pamiętaj jednak, że promocja może skończyć się znacznie wcześniej (puli nagród – jak już mówiliśmy – jest raczej niewielka).

Banalnie proste warunki

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i jesteś zdecydowany/zdecydowana na założenie rachunku w BZ WBK, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

 1. Do 31 sierpnia 2018 r. złóż wniosek przez stronę promocji i podpisz umowę o Konto Jakie Chcę z kartą debetową i bankowością elektroniczną BZWBK24 ORAZ wyraź zgodę na kontakt telefoniczny i mailowy w celach marketingowych - po spełnieniu tego warunku otrzymasz bon o wartości 50 zł do sklepów Ania Kruk.
 2. Podpowiadamy, że konto możesz otworzyć jednym z trzech sposobów:
  • przelewem weryfikacyjnym z innego banku – pamiętaj jednak, że dane uczestnika (osobowe i adresowe) w tymże banku muszą się zgadzać z danymi podanymi we wniosku i w dowodzie osobistym. Wymagane jest też zdjęcie dokumentu tożsamości.
  • kurierem - podczas składania wniosku będziesz musiał załączyć zdjęcie dowodu osobistego;
  • rozmową wideo - jeśli zdecydujesz się otworzyć rachunek w ten sposób, możesz otrzymać voucher o wartości 50 zł do sklepów Douglas. WAŻNE: nagroda dostępna dla pierwszych 100 osób.
 3. Do 14 września 2018 r. wykonaj transakcje kartą lub płatności Blik na łączną kwotę min. 150 zł - po spełnieniu tego warunku otrzymasz kolejny bon do sklepów Ania Kruk, tym razem o wartości 100 zł. Bank będzie uwzględniał zarówno płatności w sklepach stacjonarnych, jak i płatności internetowe.

Łącznie możesz otrzymać wszystkie trzy wspomniane bonusy - czyli w sumie zarobić 200 zł. Mamy jednak dla Ciebie dobrą wiadomość: - jeśli otworzysz konto i nie spełnisz warunku płatności kartą, wciąż przysługuje Ci nagroda I stopnia, czyli 50 zł do sklepów Ania Kruk.

Obierz nagrodę i ciesz się wygraną

Bony do sklepów Ania Kruk są ważne do 30 listopada 2018 r. i zostaną przesłane uczestnikom w wiadomości email do 5 października 2018 r. Natomiast voucher do perfumerii Douglas nie posiada terminu ważności – otrzymasz go listem poleconym do 5 października 2018 r. Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Nawet 300 zł za wpływ wynagrodzenia

Akcja z atrakcyjnymi prezentami dla pań łączy się z inną promocją, w której możesz otrzymać nawet 300 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę. Wystarczy, że założysz (lub już posiadasz) ten rachunek wraz z Kartą Dopasowaną i przystąpisz do akcji do 30 września 2018 r. Potem wystarczy złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez bankowość internetową i przez kolejne pół roku zapewniać wpływy pensji na Konto Jakie Chcę.

Bank wypłaci Ci 50 zł za każdy miesiąc, w którym ten warunek zostanie spełniony, a łącznie przez 6 miesięcy możesz zyskać 300 zł. Więcej o promocji pisaliśmy tutaj.

Wygodne Konto Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę w BZ WBK plasuje się w czołówce kont osobistych na rynku. Jego prowadzenie jest bezpłatne, a sposób pobierania opłaty za kartę debetową możesz dopasować do swoich potrzeb (do wyboru są aż trzy możliwości). Wypłaty z bankomatów własnych banku są darmowe, natomiast pobranie gotówki z maszyn pozostałych sieci kosztuje 5 zł (bezpłatnie dla osób poniżej 26 roku życia).

Nazwa rachunku odzwierciedla doskonale jego specyfikę. Do konta możesz dołożyć wybrane usługi (np. pakiety bezpłatnych wypłat z bankomatów) i płacić mobilnie w dowolny sposób: Blikiem, Google Pay, Apple Pay, a nawet zegarkiem przez Garmin Pay. Możesz skorzystać także z karty wielowalutowej, która zapewnia darmowe ubezpieczenie podróżne oraz brak opłaty za przewalutowanie transakcji. Oprócz tego posiadacze konta mogą zyskać 300 zł rocznie z tytułu opłaconych faktur za prąd, gaz czy Internet.

Na uwagę zasługują również powiązane z rachunkiem produkty oszczędnościowe. Jeśli dysponujesz nadwyżką pieniędzy, możesz założyć Konto Systematyczne, ustawić zlecenie stałe i otrzymać nawet 2,7% na rachunku.

Pełną analizę Konta Jakie Chcę zamieściliśmy tutaj.

Prosta promocja z atrakcyjnymi nagrodami

Nowa promocja BZ WBK stanowi wyraźny ukłon w stronę płci pięknej i charakteryzuje się wyjątkowo prostymi warunkami. Za założenie Konta Jakie Chcę i niewielką aktywność na rachunku możesz otrzymać nawet 150 zł do sklepów z biżuterią Ania Kruk, a wybór rozmowy wideo jako sposobu złożenia wniosku pozwoli Ci zyskać dodatkowe 50 zł do perfumerii Douglas.

Do tego dochodzi kwestia samego rachunku, który również może Ci przynieść dodatkowe zyski - do 300 zł za wpływ wynagrodzenia i tyle samo zwrotu za opłacane rachunki. Reasumując, najnowsza oferta specjalna BZ WBK ma sporo atutów i jeden mały minus w postaci bardzo ograniczonej puli naród. Jeśli więc zamierzasz skorzystać z tej propozycji – radzimy, abyś uczynił to jak najprędzej.

Z ostatniej chwili

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 3.12.2018 19:04

  Niższe koszty dot. karty kredytowej i niższe oprocentowanie zadłużenia, to korzyści jakie odniesiesz w promocji "Jedyna taka karta" banku Credit Agricole.

 • 3.12.2018 15:22

  200 zł premii - tyle można zgarnąć otwierając eKonto Standard w mBanku i zlecając na nie przelew swojego wynagrodzenia.

 • 3.12.2018 10:43

  Getin Bank po raz kolejny proponuje 3,5% na Koncie Oszczędnościowym przez 12 miesięcy dla kwot do 10 000 zł dla aktywnych.

 • 30.11.2018 14:41

  Kolejna szansa na 100 zł. Tym razem z Kontem Freemium od T-Mobile Usługi Bankowe. Premia do wykorzystania na Allegro.

 • 30.11.2018 13:09

  100 zł premii czeka na tych, którzy założą Konto Jakże Osobiste w Alior Banku i wywiążą się z prostych obowiązków - wpływy i 3 transakcje kartą.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.