Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

200 zł premii za otwarcie i aktywność z Kontem 360° w Banku Millennium

200 zł premii za otwarcie i aktywność z Kontem 360° w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Promocja "Ustrzel 200 zł z Bankiem Millennium S.A." skierowana do osób pełnoletnich posiadających pełną zdolność do czynności prawnych, które na dzień 26 czerwca 2018 r. nie posiadały żadnych produktów banku (dotyczy to także współposiadaczy). Z udziału w akcji wyłączone są też osoby, które wcześniej skorzystały już z innej oferty promocyjnej związanej z Kontem 360°.

Nagrodą za otwarcie konta i spełnienie mało skomplikowanych warunków aktywności jest aż 200 zł w formie przelewu na rachunek. Oferta obowiązuje do 31 lipca 2018 r.

„Ustrzelenie” 200 zł jest wyjątkowo proste. Nie wierzysz? Przekonaj się sam.

Wpływ i transakcje – prosty przepis na 200 zł premii

Co musisz zrobić, by 200 zł wpłynęło na Twoje konto?

  1. Do 31 lipca 2018 r. złóż wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą za pośrednictwem strony promocji.
  2. Przy składaniu wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych (przekazywanie przez bank i jego partnerów informacji handlowych drogą elektroniczną).
  3. Najpóźniej 3 sierpnia 2018 r. podpisz z bankiem umowę.
  4. W każdym z miesięcy sierpień-wrzesień 2018:
    • zapewnij wpływy na konto na łączną sumę min. 1000 zł,
    • wykonaj przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub Blikiem.

O czym powinieneś pamiętać?

Bank uznaje płatności zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Nie zostaną za to uwzględnione wypłaty gotówki, przelewy oraz, rzecz jasna, transakcje zwrócone.

Pamiętaj, że aby zyskać szansę na otrzymanie premii, musisz koniecznie założyć konto za pośrednictwem strony promocji. Zamknięcie konta przed wypłatą premii sprawi, że utracisz do niej prawo. Z kolei wycofania zgód marketingowych będziesz mógł dokonać dopiero po 30 września 2018 r.

Kiedy otrzymasz 200 zł?

Premia wpłynie na Twoje Konto 360° najpóźniej 15 października 2018 r. Jest ona zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji.

To nie koniec: zgarnij darmowego audiobooka lub e-booka

Biorąc udział w promocji z premią 200 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta 360°, wciąż masz szansę na dodatkową nagrodę w postaci kodu uprawniającego do otrzymania darmowego audiobooka lub e-booka z aplikacji EmpikGO. Do wyboru jest 15 tytułów, a z ich listą zapoznasz się przy okazji lektury regulaminu.

Aby otrzymać (oprócz 200 zł) także audiobooka lub e-booka, musisz dodatkowo spełnić bardzo prosty warunek – aktywować do 31 lipca 2018 r. aplikację mobilną Banku Millennium. Uwaga! Pula nagród jest ograniczona i wynosi 2000.

Konto 360° w Banku Millennium

Zapewne zastanawiasz się, czy dla 200 zł warto zastanowić się nad otwarciem rachunku osobistego w Banku Millennium. Oto najważniejsze parametry Konta 360°.

Od razu mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – spełniając warunki promocji, zagwarantujesz sobie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta. Standardowo wynosi ona 8 zł, a warunkiem jej uniknięcia jest właśnie wpływ 1000 zł oraz dokonanie przynajmniej jednej płatności kartą lub Blikiem. W ten sam sposób można zresztą uniknąć 7-złotowej opłaty za kartę, ale przez pierwsze dwa miesiące bank w ogóle jej nie pobiera.

Co do wypłat z bankomatów, to są one bezpłatne jedynie w przypadku maszyn własnych Banku Millennium. Za korzystanie z bankomatów BZ WBK i Planet Cash standardowo pobierana jest prowizja 1 zł, zaś za wypłatę z pozostałych bankomatów z Twojego konta ubędzie 5 zł. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że spełniając warunki aktywności, środki z bankomatów w kraju możesz wypłacać bez dodatkowych opłat.

Więcej o rachunku przeczytasz w naszej analizie.

2,7% na koncie oszczędnościowym i 2,5% na lokacie

Atutem rachunku jest dostęp do całkiem atrakcyjnej oferty oszczędnościowej. Przykłady? Na Koncie Oszczędnościowym Profit możesz liczyć na oprocentowanie 2,7%. Obowiązuje ono przez 92 dni dla nowych środków i dotyczy salda do 100 000 zł.

A może wolisz ulokować środki na lokacie? W tym kontekście na uwagę zasługuje 3-miesięczna Lokata Mobilna. Oprocentowanie depozytu dla posiadaczy Konta 360° wynosi 2,25%, ale można je dodatkowo podwyższyć do 2,5% dzięki… "Rozszerzonej rzeczywistości". Wystarczy, że uruchomisz aplikację mobilną oraz zeskanujesz specjalny baner znajdujący się na stronie Banku Millennium.

Polecaj konto i zgarniaj wybrane bonusy!

Jako posiadacz Konta 360° będziesz miał okazję polecać rachunek innym. Oczywiście nie bezinteresownie;– bank przyznaje polecającym atrakcyjne bonusy, z których sam wybierzesz najodpowiedniejszy dla siebie. Do wyboru masz: 80 zł w bonach do Empiku lub Zalando, 4 bilety do kina, 3-miesieczną lokatę 4% lub 10% moneybacku.

Oferta „Lubię to polecam” trwa do 1 października 2018 r., a z jej szczegółami zapoznasz się tutaj.

Proste warunki i całkiem wysoka premia

Premia 200 zł – w porównaniu do innych ofert typu „bonus za otwarcie konta” – wygląda dość okazale. Tym bardziej zaskakujący jest fakt, że otrzymanie tych pieniędzy nie wiąże się wcale z koniecznością spełnienia skomplikowanych warunków. 200 zł zgarniesz bowiem już za samo zagwarantowanie bezpłatności konta w ciągu kolejnych dwóch miesięcy.

Inne oferty związane z Kontem 360° w Banku Millennium, w tym konto oszczędnościowe 2,7%, lokata 2,5% czy możliwość udziału w programie poleceń, również budują atrakcyjność flagowego rachunku osobistego Banku Millennium. Jednym słowem – warto.

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.