Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 16 października 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Alior Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 200 zł za standardową aktywność na Koncie Jakże Osobistym Alior Banku + nawet 3% na koncie oszczędnościowym.

200 zł za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku i 3% na Koncie Oszczędnościowym

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

200 zł za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku i 3% na Koncie Oszczędnościowym
Źródło: strona promocji

Wyższa premia i nieco więcej wymagań niż w poprzedniej promocji - oto najkrótsze podsumowanie nowej akcji dotyczącej Konta Jakże Osobistego z oferty Alior Banku, która trwa do 16 października 2019 r. Popatrzmy, czy bank zachował równowagę między wymaganiami stawianymi przed uczestnikami promocji a oferowaną premią.

Kto może sięgnąć po bonus?

Akcję "Z nami najlepiej" przygotował samodzielnie Alior Bank.

Wykluczone z udziału w niej są osoby, które po 31 sierpnia 2018 r. posiadały w Alior Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR), ROR walutowy lub Kartę Kibica Alior Banku.

Posiadanie konta oszczędnościowego (w złotówkach lub walucie), konta firmowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku lub w T-Mobile Usługi Bankowe nie stanowi przeszkody w przystąpieniu do tej promocji.

Jeszcze jedna uwaga - uczestnik akcji musi posiadać polski dowód osobisty.

Załóż konto i aktywnie z niego korzystaj przez 3 miesiące

Skoro ustaliliśmy, dla kogo jest ta promocja, czas przedstawić dokładnie związane z nią zadania:

Krok 1
Krok 1

Do 16 października 2019 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste i kartę debetową na specjalnej stronie internetowej.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od wysłania wniosku podpisz z bankiem umowę o wspomniane produkty Alior Banku. Ostateczny termin upływa 15 listopada 2019 r.

Krok 3
Krok 3

W każdym z 3 miesięcy następujących po tym, w którym otworzyłeś Konto Jakże Osobiste, wykonaj następujące zadania:

  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej;
  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej trzy płatności bezgotówkowe kartą w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych.
Nagroda
Nagroda

Premię otrzymasz do końca miesiąca następującego po tym, w którym zakończyłeś wykonywanie zadań.

Drukuj

Objaśnijmy to na przykładzie: we wrześniu podpisałeś z Alior Bankiem umowę o Konto Jakże Osobiste i kartę debetową. W październiku, listopadzie i grudniu musisz spełnić każdy z trzech wspomnianych wyżej warunków uprawniających do zdobycia bonusu. Premię otrzymasz w styczniu 2020 r.

Bardzo istotne informacje

W regulaminie tej akcji jest kilka istotnych informacji, o których musisz wiedzieć, by prawidłowo zrealizować wszystkie wymagania.

Wpływ na rachunek

Regulamin wymaga, by wpływ na Konto Jakże Osobiste nie pochodził z rachunków, których jesteś właścicielem lub współposiadaczem. Dotyczy to kont nie tylko w Alior Banku, ale i w innych instytucjach finansowych. Musisz więc mieć „pomocnika”, np. współmałżonka, członka rodziny, znajomego lub pracodawcę.

Transakcje bezgotówkowe

W regulaminie opisywanej promocji wskazano, że warunki akcji spełnią płatności dokonane w świecie realnym i wirtualnym.

Niedozwolone są natomiast transakcje w punktach o określonych kodach MCC. Chodzi m.in. o kasyna, punkty gier hazardowych, internetowe przekazy pieniężne, usługi transportowe oraz usługi zidentyfikowane jako płatność zagraniczna.

Dodatkowe wiadomości

Podkreślamy, że do chwili otrzymania bonusu nie możesz zrezygnować z konta ani z karty. Gdybyś to zrobił, bank nie wypłaci Ci premii.

Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych, więc nie musisz się martwić rozliczeniami z fiskusem.

Konto Jakże Osobiste

Dla osób, które nie ukończyły 26 r.ż., Konto Jakże Osobiste prowadzone jest za 0 zł. Starsi też mogą mieć ten rachunek darmowy, jeśli zapewnią w danym miesiącu jednorazowy wpływ w wysokości min. 1500 zł. W przeciwnym wypadku konto kosztuje 10 zł/miesiąc.

Ciekawostką związaną z tym kontem jest pakiet 10 bonusów do wyboru. Dwa z nich można mieć za darmo, a za każdy kolejny bank pobiera opłatę w wysokości 3,50 zł/miesiąc.

Są wśród nich bardzo różnorodne korzyści i każdy z pewnością znajdzie coś interesującego dla siebie. Oszczędzających i łowców okazji może zaciekawić podwyższone do 3% oprocentowanie Konta Oszczędnościowego (do końca 2019 r. dla kwot do 20 000 zł) i 1% zwrotu za płatności telefonem. Zabieganym przyda się pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych w miesiącu. Podróżujący za granicę docenią korzystne przewalutowania przy transakcjach bezgotówkowych, ubezpieczenie w podróży czy brak opłat za wypłaty z zagranicznych bankomatów. Szczegóły poszczególnych korzyści opisaliśmy w analizie tego rachunku.

Dodatkowe benefity z kartami kredytowymi

Korzystając z rachunku osobistego w danym banku, bardzo wiele osób sięga w nim także po kartę kredytową. Gdybyś i Ty rozważał taką opcję, to spieszymy z informacją, że Alior Bank chętnie dodaje coś "ekstra" do swoich "kredytówek". Spójrz, co jest aktualnie dostępne.

Czemu nie sięgnąć po 200 zł?

Pytanie jest nieco przewrotne, bo my nie widzimy przeciwwskazań, by wziąć udział w tej akcji i zgarnąć nagrodę. Oczywiście, o ile nie jesteś w gronie wykluczonych przez regulamin.

Warunki postawione przed uczestnikami nie są trudne ani kłopotliwe. Wymagają jednak współpracy ze współmałżonkiem, pracodawcą lub inną zaufaną osobą, bo zasilenie rachunku nie może być dokonane z Twojego konta.

Najtrudniejsze będzie chyba pamiętanie o wszystkich 3 obowiązkach w każdym z 3 miesięcy. Sugerujemy następującą taktykę: transakcje bezgotówkowe zrealizuj zaraz na początku miesiąca, byś mógł o nich zapomnieć. Ustaw sobie w telefonie lub komputerze cykliczną „przypominajkę” o konieczności zalogowania się do aplikacji mobilnej i dopilnowania „pomocnika”, by dokonał przelewu na Twoje Konto Jakże Osobiste.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Z nami najlepiej"

O banku

Alior Bank działa na rynku od 2008 r. jako instytucja, która łączy tradycyjną bankowość z innowacjami. W 2012 r. w jego strukturach pojawił się T-Mobile Usługi Bankowe, a trzy lata później bank połączył się z Meritum Bankiem. Alior Bank obsługuje blisko 3 mln klientów oraz posiada w kraju ponad 1000 placówek, a do swojej oferty wprowadza nowoczesne, innowacyjne produkty i usługi.

Czytaj więcej