Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

"Z nami najlepiej": 200 zł premii na Koncie Jakże Osobistym i 3% do 70 000 zł od Alior Banku

"Z nami najlepiej": 200 zł premii na Koncie Jakże Osobistym i 3% do 70 000 zł od Alior Banku
Źródło: strona promocji

Promocja „Z nami najlepiej” musi cieszyć się ogromną popularnością, skoro ledwo po zakończeniu drugiej edycji Alior Bank uruchomił trzecią już odsłonę akcji. Warunki „odświeżonej” wersji nie różnią się od wymogów stawianych w poprzednich miesiącach, co oznacza, że zdobycie 200-złotowej premii w dalszym ciągu nie należy do skomplikowanych.

Co więcej, wraz z Kontem Jakże Osobistym możesz zyskać nie tylko atrakcyjną nagrodę w gotówce, ale i kilka innych profitów, m.in. dobrze oprocentowany rachunek oszczędnościowy oraz premie w pozostałych ofertach specjalnych.

Akcja „Z nami najlepiej” organizowana jest przez Alior Bank i trwa do 31 grudnia 2019 r. (choć bank zastrzega sobie możliwość skrócenia promocji).

Kto może wziąć udział w promocji?

Na początku sprawdźmy jednak, czy możesz skorzystać z oferty specjalnej Alior Banku. Ponieważ jest to akcja dedykowana nowym klientom, wykluczone są z niej osoby, które posiadały w tej instytucji konto osobiste, walutowe lub Kartę Kibica po 31 października 2018 r. Co więcej, uczestnik nie mógł złożyć wniosku o Konto Jakże Osobiste w okresie od 1 czerwca 2019 r. do 15 listopada 2019 r. Ponadto należy legitymować się polskim dowodem osobistym.

Przeszkodą nie jest natomiast posiadanie w ciągu ostatniego roku konta oszczędnościowego lub firmowego w Alior Banku czy rachunku w Kantorze Walutowym. Z oferty śmiało mogą korzystać również właściciele kont w T-Mobile Usługi Bankowe.

Proste zadania do zdobycia 200 zł

Premia w wysokości 200 zł trafi na Twoje konto, jeżeli wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2019 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową na tej stronie banku i w ciągu 30 dni podpisz umowę o wspomniane produkty. Możesz to zrobić za pomocą strony internetowej, telefonicznie lub w obecności kuriera.

Krok 2
Krok 2

W każdym z 3 miesięcy następujących po tym, w którym otworzyłeś Konto Jakże Osobiste, wykonaj poniższe zadania:

  • zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej,
  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł,
  • wykonaj co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych – na dowolną kwotę.
Nagroda
Nagroda

Premia zostanie przekazana na Twoje Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie wymagania stawiane w tej akcji.

Przykład: jeśli założysz rachunek w listopadzie, to opisane warunki musisz spełniać w każdym z miesięcy: grudzień, styczeń i luty. Z doświadczenia wiemy, że niektórym osobom łatwo jest zapomnieć o zalogowaniu do aplikacji mobilnej banku w danym miesiącu, a więc miej to na szczególnej uwadze.

O czym powinieneś wiedzieć?

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać wyłącznie za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Jakże Osobistego. Co istotne, w grę wchodzi użycie fizycznej „debetówki” w sklepach stacjonarnych, jak i karty wirtualnej (płatności kartą w Internecie oraz mobilne płatności zbliżeniowe). Zwróć przy tym uwagę, czy dana placówka nie posługuje się „zakazanymi” w regulaminie akcji kodami MCC; wykluczone są operacje realizowane m.in. w zakładach bukmacherskich, kasynach, jako internetowe przekazy pieniężne itp.

W przypadku wpływów na Konto Jakże Osobiste, pamiętaj, że w promocji wykluczone są przelewy wewnętrzne między własnymi rachunkami w Alior Banku. Jeśli chcesz łatwo spełnić ten warunek, możesz przelać wymaganą kwotę ze swoich rachunków prowadzonych w innych instytucjach. W tym miejscu zwracamy uwagę, że warunek wpływu nieco odbiega od poprzednich edycji, w których przelew nie mógł pochodzić z jakichkolwiek rachunków uczestnika promocji. Jest to znaczne ułatwienie dla nowych klientów.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość - nagroda (200 zł) zwolniona jest z opodatkowania.

Warunkowo darmowe Koncie Jakże Osobiste

Konto Jakże Osobiste to całkiem oryginalna propozycja na rynku; jest to jeden z nielicznych rachunków, który możesz sam częściowo skonfigurować za pomocą tzw. korzyści. Wśród nich znajdują się m.in. 1% moneyback za płatności telefonem, darmowe wypłaty z bankomatów krajowych/zagranicznych, pakiet darmowych przelewów natychmiastowych, ubezpieczenia, a nawet korzystne przewalutowania przy transakcjach zagranicznych.

Samo konto nie należy do najtańszych, lecz może stać się całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz na nie regularny wpływ w wysokości 1500 zł (w przeciwnym wypadku opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 10 zł). Zwróć uwagę, że jest to o 500 zł więcej, niż wynosi kwota wymagana w promocji.

Z kolei karta debetowa będzie darmowa, jeżeli wykonasz nią transakcje bezgotówkowe na sumę 300 zł miesięcznie. Również i w tym wypadku warto pamiętać, że promocyjne wymogi to zaledwie 3 operacje na dowolną kwotę.

3% na Koncie Oszczędnościowym

Jedną z aż 10 korzyści do Konta Jakże Osobistego jest podwyższenie oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym do 3% w skali roku.

Dla nowych klientów Alior Bank przygotował także ofertę lokaty zakładanej na 100 dni. Oprocentowanie tego depozytu również wynosi 3% w skali roku, a możesz na niej ulokować nawet 50 000 zł. Jedynym minusem jest to, że depozyt dostępny jest jedynie w oddziale w okresie 14 dni od założenia Karty Klienta w Alior Banku.

Konto Jakże Osobiste i kolejne bonusy

Twój zysk wcale nie musi się ograniczyć do 200 zł premii! Alior Bank przygotował dla swoich klientów również inne bonusy.

200 zł za zwykłą aktywność na koncie

Premia w wysokości 200 zł to naprawdę miły i przydatny bonus, tym bardziej atrakcyjny, że zdobycie go wymaga zwykłego korzystania z konta. Do zgarnięcia nagrody wystarczą 3 transakcje kartą na dowolną kwotę, zapewnienie wpływów na rachunek oraz... logowanie się do aplikacji mobilnej.

Co więcej, Konto Jakże Osobiste oferuje niemało innych profitów, m.in. dobrze oprocentowany rachunek oszczędnościowy i lokatę, zwrot płatności za zakupy, pakiet darmowych przelewów natychmiastowych czy nagrody w pozostałych promocjach Alior Banku. Jeśli dotąd nie skorzystałeś z tej propozycji, zdecydowanie warto ją rozważyć.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Z nami najlepiej - edycja III"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.