Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 10 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku.

200 zł od Alior Banku za Konto Jakże Osobiste + 3% na Koncie Oszczędnościowym + premie w pozostałych promocjach

200 zł od Alior Banku za Konto Jakże Osobiste + 3% na Koncie Oszczędnościowym + premie w pozostałych promocjach
Źródło: strona promocji

Oferta Alior Banku „Z nami najlepiej – 2 edycja” obowiązuje do 15 listopada 2019 r., choć regulamin dopuszcza możliwość wcześniejszego zakończenia promocji. Nie chodzi o ograniczoną pulę wniosków czy premii – po prostu bank może z sobie tylko znanych powodów uznać, że pora zamknąć ofertę. W takiej sytuacji poinformuje o tym fakcie na stronie internetowej.

Sprawdźmy, czy warunki bieżącej edycji są równie atrakcyjne jak poprzedniej.

Czy promocja jest dla Ciebie?

Wymagania dotyczące uczestnictwa nie są szczególnie restrykcyjne. Z promocji nie skorzystają osoby, które po 31 sierpnia 2018 r. posiadały w Alior Banku konto osobiste, konto walutowe lub Kartę Kibica. Wykluczeni są też ci, którzy między 1 kwietnia a 16 października 2019 r. złożyli internetowy wniosek o Konto Jakże Osobiste.

Przeszkody nie stanowi natomiast posiadanie w ciągu ostatniego (ponad) roku konta oszczędnościowego, firmowego czy rachunku w Kantorze Walutowym. Z oferty śmiało mogą korzystać również właściciele kont w T-Mobile Usługi Bankowe.

Do otwarcia konta w promocji niezbędny jest polski dowód osobisty.

200 zł premii

Za spełnienie wszystkich warunków akcji Alior Bank zasili Twoje konto kwotą 200 zł. Nieźle jak na premię za standardową aktywność na rachunku, prawda?

Po prostu korzystaj z konta

Oto wszystkie wymagane przez bank czynności:

Krok 1
Krok 1

Do 15 listopada 2019 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste i kartę debetową na tej stronie banku.

Krok 2
Krok 2

W ciągu kolejnych maksymalnie 30 dni (najpóźniej 16 grudnia 2019 r.) zawrzyj umowę.

Krok 3
Krok 3

W każdym z kolejnych 3 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy:

  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej,
  • zapewnij wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz
  • wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę.
Nagroda
Nagroda

Premia 200 zł wpłynie na Twoje konto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania.

Bonus jest zwolniony z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Aby go otrzymać, nie możesz zrezygnować z konta ani karty co najmniej do momentu wypłaty premii.

Dla jasności podajemy przykład: jeśli podpiszesz umowę w listopadzie, to warunki aktywności (wpływy + transakcje + zalogowanie do aplikacji) będziesz musiał spełnić w grudniu, w styczniu oraz w lutym, tzn. w każdym z tych miesięcy osobno. Z kolei premia wpłynie na Konto Jakże Osobiste najpóźniej w marcu 2020 r.

To musisz wiedzieć

Jesteśmy Ci winni wyjaśnienie, jakie wpływy i transakcje zostaną uznane w promocji.

Otóż, warunek wpływu spełnią przelewy z innych banków oraz z kont (także firmowych) w Alior Banku, których nie jesteś posiadaczem ani współposiadaczem. Nie zostaną uznane wpływy pochodzące z rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Alior Banku. Najprostszym rozwiązaniem będzie prośba o przelew od bliskiej, zaufanej osoby, a następnie jego odesłanie z powrotem do nadawcy.

Promocyjne transakcje bezgotówkowe możesz wykonać wyłącznie przy użyciu karty debetowej do Konta Jakże Osobistego. Co istotne, w grę wchodzi użycie fizycznej karty w sklepach stacjonarnych, jak i karty wirtualnej (płatności kartą w Internecie oraz mobilne płatności zbliżeniowe).

Wykluczone są płatności w punktach oznaczonych kodami MCC, które wymieniono w regulaminie (m.in. kasyna, instytucje finansowe, usługi transportowe).

Interesujące Konto Jakże Osobiste w Alior Banku

Konto Jakże Osobiste to jedna z najciekawszych ofert na rynku, szczególnie z powodu możliwości jego dopasowania do indywidualnych potrzeb klienta. Prowadzenie rachunku i korzystanie z karty są płatne, ale na szczęście istnieje możliwość uniknięcia tych kosztów:

W ramach konta dostępne są tzw. korzyści, z których dwie masz za darmo, a każda kolejna kosztuje 3,50 zł. Jeśli np. wybierasz się za granicę, możesz na czas wyjazdu uruchomić korzyść „Darmowe wypłaty z bankomatów za granicą”, „Płatności kartą bez kosztów przewalutowania” albo „Ubezpieczenie w podróży”.

3% na Koncie Oszczędnościowym

Dostępnych „korzyści” jest w sumie aż 10. Wśród nich coś dla siebie znajdą również oszczędzający. Szczególnie polecamy wybór podwyższonego do 3% oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym:

Jako nowy klient Alior Banku (w ciągu dwóch tygodni od wygenerowania Karty Klienta) możesz również skorzystać z atrakcyjnej oferty 100-dniowej lokaty, której oprocentowanie to również 3% w skali roku.

Pozostałe promocje Alior Banku

Twój zysk wcale nie musi się ograniczyć do 200 zł premii. Skorzystaj z innych promocji Alior Banku, dzięki którym możesz zgarnąć znacznie więcej!

Bilet na mecz Polska-Słowenia w konkursie!

Fanów piłki nożnej z pewnością zainteresuje konkurs, w którym Alior Bank rozda 100 biletów na listopadowy mecz reprezentacji Polski ze Słowenią na Stadionie Narodowym.

Do 28 października 2019 r. aktywuj aplikację banku, wykonaj choćby jedną transakcję mobilną na kwotę min. 10 zł oraz wypełnij formularz dostępny na tej stronie. Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytanie: Co zyskujesz dzięki aplikacji mobilnej Alior Bank za granicą?

Zainteresowany? Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Tym razem nie zmarnuj szansy!

Jeśli z jakiegoś powodu nie skorzystałeś z poprzedniej edycji promocji „Z nami najlepiej”, to masz okazję to nadrobić. 200 zł piechotą nie chodzi, a w zamian Alior Bank wymaga w gruncie rzeczy zwykłego korzystania z rachunku. Logowanie do aplikacji, zapewnienie wpływu czy wykonanie 3 transakcji kartą w miesiącu nie powinno sprawić Ci problemu.

Ważna jest jednak regularność. Nasza rada: zrób wszystko, by warunki w każdym z miesięcy spełnić jak najszybciej – jeśli będziesz zwlekał, zwiększysz ryzyko, że o czymś zapomnisz. Przed ewentualną wpadką może Cię uchronić ustawienie w telefonie lub komputerze cyklicznego przypomnienia o konieczności spełnienia warunków. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Z nami najlepiej - 2 edycja"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.