Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 7 stycznia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: 3 bilety do kina Helios za Konto 360° Junior w Banku Millennium.

200 zł premii + roczne zwolnienie z opłat z kartą kredytową w Banku Millennium

200 zł premii + roczne zwolnienie z opłat z kartą kredytową w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Zawnioskuj o kartę kredytową i wydaj w sumie ok 400 zł – tak można streścić warunki najnowszej promocji Banku Millennium, w której nowi posiadacze „kredytówki” mogą zgarnąć 200 zł premii oraz zapewnić sobie zwolnienie z 12 kolejnych, miesięcznych opłat za obsługę karty.

Oferta obowiązuje teoretycznie do 28 lutego 2019 r. Skorzysta z niej jednak tylko maksymalnie 2 000 uczestników, bo tyle nagród przygotował organizator, czyli Bank Millennium.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które po 1 stycznia 2018 r. nie posiadały w Banku Millennium głównej karty kredytowej ani nie były w trakcie rezygnacji z tego produktu.

Jakie karty można wyrobić w promocji? Lista jest dość długa i obejmuje następujące produkty: Millennium Visa Impresja, Millennium MasterCard Impresja, Millennium Visa Alfa, Millennium Visa oraz Millennium MasterCard, WWF Millennium MasterCard, Piotr i Paweł Millennium MasterCard, Millennium Visa Gold oraz Millennium MasterCard Gold, Millennium Visa Platinum. Z promocji wyłączona jest natomiast „kredytówka” Millennium MasterCard World Elite/Elite VIP.

Premią za spełnienie warunków promocji jest zwolnienie z miesięcznej opłaty za obsługę karty przez okres 12 miesięcy, a na bardziej zdeterminowanych czeka dodatkowo 200 zł premii w formie uznania rachunku karty.

To prostsze niż myślisz

Warunki uzyskania zwolnienia z opłaty za kartę przez 12 miesięcy oraz 200 zł premii można przedstawić w zaledwie 3 krótkich punktach:

  1. W okresie trwania promocji, czyli do 28 lutego 2019 r. (lub wyczerpania puli), złóż wniosek o kartę kredytową (możesz tego dokonać w bankowości internetowej lub mobilnej Banku Millennium) oraz podpisz umowę z bankiem.
  2. Aby uniknąć miesięcznej opłaty za obsługę karty (x 12 miesięcy), wykonaj za jej pomocą przynajmniej jedną transakcję w danym miesiącu.
  3. Aby zyskać 200 zł premii, w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem na łączną kwotę min. 200 zł.

Do ostatniego punktu przydałby się przykład. A zatem, jeśli podpisałeś umowę w styczniu, to transakcje na 200 zł powinieneś wykonać zarówno w lutym, jak i w marcu. Naturalnie bank nie uzna transakcji zwróconych/anulowanych.

Z kolei okres 12 miesięcy, w których możesz uniknąć opłaty za obsługę karty, jest liczony już od dnia jej wydania.

O czym warto pamiętać?

O kartę teoretycznie możesz wnioskować również telefonicznie lub w placówce. Aby jednak móc ubiegać się o 200 zł premii, wniosek musi zostać złożony w serwisie Millenet lub w aplikacji mobilnej Banku Millennium.

Pamiętaj, że w promocji bierze udział tylko jedna karta (główna). Karty dodatkowe nie zostaną uwzględnione. Przypominamy też, że 200-złotowy bonus otrzyma jedynie pierwsze 2 000 osób, które spełnią wymagane warunki. Nie warto więc zwlekać ani z wyrabianiem karty, ani z dokonywaniem transakcji.

Premia wpłynie na rachunek karty kredytowej najpóźniej 31 maja 2019 r.

Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Regulamin akcji jest dostępny pod tym adresem.

Karty kredytowe z oferty Banku Millennium

Jak widać po liczbie kart uwzględnianych w promocji, Bank Millennium dysponuje całkiem szeroką ofertą kart kredytowych. Ze swojej strony polecamy szczególnie karty Millennium Visa/MasterCard, głównie z powodu stosunkowo niewielkich kosztów użytkowania, dających tej propozycji miejsce w czołówce naszego rankingu kart kredytowych.

Obie karty charakteryzuje okres bezodsetkowy trwający 51 dni. Po jego zakończeniu oprocentowanie zadłużenia wynosi 10% rocznie. Minimalny limit kredytowy na karcie wynosi 1 000 zł, zaś maksymalny - 15 000 zł. Karty wydawane są na dwa lata.

Biorąc udział w promocji, możesz sprawić, że przez okrągły rok nie zapłacisz ani grosza za obsługę karty. Po upływie 12 miesięcy bank będzie pobierał co miesiąc 4,99 zł (lub 7,99 - w zależności od karty), chyba że wykonasz przynajmniej 5 transakcji. Jak widać, po roku użytkowania także możesz uniknąć opłaty.

Zwracamy uwagę, że w przypadku innych kart kredytowych - karty Impresja (proponowanej raczej kobietom) oraz Alfa (przeznaczonej raczej dla mężczyzn) - możesz uzyskać do 760 zł zwrotu wydatków w ciągu roku. Moneyback w wysokości 5% naliczany jest u partnerów Banku Millennium, różnych w zależności od wybranej karty.

Jesteś już klientem banku?

Jesteś już klientem Banku Millennium i posiadasz np. Konto 360° wraz z dostępem do bankowości elektronicznej? Jeśli tak, to wniosek o kartę złożysz także za pośrednictwem serwisu Millenet lub aplikacji mobilnej. W tym ostatnim kanale jest to możliwe pod warunkiem, że posiadasz udostępnioną ofertę karty kredytowej.

Jeśli tego rachunku jeszcze nie posiadasz, możesz go założyć na .

Proste warunki, wysoka premia

Promocja kart kredytowych w Banku Millennium wygląda naprawdę atrakcyjnie. Do otrzymania 200 zł premii oraz zwolnienia z opłaty za obsługę karty konieczna jest dość przeciętna aktywność w korzystaniu z niej. Na dodatek, wybierając kartę kredytowa Millennium Impresja lub Millennium Alfa, możesz się cieszyć zwrotem części wydatków dokonanych u partnerów banku.

Jedynym minusem akcji jest ograniczona liczba nagród do rozdania (2 000 szt.), co wymusza szybkie podjęcie decyzji.

Kluczowa w przypadku tego typu produktu jest rozwaga, by korzystanie z niego nie stało się przyczyną przykrych konsekwencji. Jeśli nie miałeś dotąd do czynienia z kartą kredytową, koniecznie zapoznaj się z tym tekstem. Dla świadomych klientów „kredytówka” jest niezwykle praktycznym produktem bankowym, a jego posiadanie – tak jak w tym przypadku – może przynieść spore korzyści.

Przy okazji proponujemy bliższe przyjrzenie się Kontu 360°. Z naszej analizy dowiecie się o jego podstawowych zaletach i związanych z nim opłatach. Otwarcie go nie wymaga wychodzenia z domu. Możesz to zrobić, korzystając z

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.) i był pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (w 1992 r.). W 1997 r. połączył się z Bankiem Gdańskim S.A., tworząc BIG Bank GDAŃSKI, a rok później we współpracy z Banco Comercial Portugues wprowadził sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Portugalski bank został strategicznym udziałowcem BIG Banku Gdańskiego, który w 2003 r. ostatecznie zmienił nazwę na Bank Millennium.

Czytaj więcej